Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
To się nie może nie udać
Brawo za czujność!
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2019, 10:42
Mem z przyszłości
Odpisz
12 maja 2019, 14:11
@Gekonnen: O tym samym pomyślałem
Odpisz
12 maja 2019, 14:44
@Pikachu_fan_Subaru: Tyle, że już się zaczęła III wojna światowa.
Odpisz
12 maja 2019, 15:17
@NwordPass: nie
Odpisz
12 maja 2019, 15:26
@NwordPass: Gdziei Kiedy?
Odpisz
12 maja 2019, 15:27
Rosja-Ukraina, Iran-Izrael, Wenezuela-Reszta Świata, 2 banki centralne poza wpływem Żydowskich rodzin w krajach, które są właśnie w centrum uwagi. Ludzie tacy jak ty nie zdadzą sobie sprawy, że są ładowani od tyłu przez męską część ciała dopóki im się nie odwróci głowy.
Odpisz
12 maja 2019, 15:38
@NwordPass: nie ma żadnego konfliktu zbrojnego za skalę światową, nie ma III wojny światowej
Odpisz
12 maja 2019, 15:43
Nie zdziw się jak Ci rakiety będą latać nad głową, bo USA zrobiło sobie bazę w Polsce xD
Odpisz
12 maja 2019, 15:45
@NwordPass: na razie nie latają, a więc nie można mówić o III wojnie światowej.
Zbliża się od zakończenia II, ale jeszcze na szczęście nie nadeszła
Odpisz
12 maja 2019, 15:47
Na papierach to nawet II się nie zakończyła.
Odpisz
26 lipca 2019, 21:30
Rosja i Japonia są w stanie wojny od 74 lat prawie bo trwa spór Sachalin i wyspy kurylskie.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2019, 21:35
Dokładnie, a Putin z 15 lat temu miał co do Kurylów coś podpisać.
Zresztą spór trwa tyle, bo wg. japońskiego nazewnictwa Kuryle kończą się w innym miejscu niż wg. Rosji.
Odpisz
23 marca 2022, 20:57
@Gekonnen: tak
Odpisz
12 maja 2019, 16:07
To jest taktyka. Do gościa na warcie to można strzelać. Kto do ku*wy by celował do kogoś, kto siłuje się z niedźwiedziem i daje radę?
Odpisz
12 maja 2019, 14:04
Więc mówisz "a je**ć" i idziesz chlać z nimi.
Odpisz
2 maja 2019, 10:58
i kiedy ten niedźwiedź cię zauważa
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2019, 10:49
Już myślałem, że zrobiłem literówkę i zamiast "stać" napisałem "srać", ale na szczęście wszystko jest w porządku.
Odpisz
2 maja 2019, 10:51
To by było jeszcze lepsze.
Odpisz
2 maja 2019, 10:43
Na co czekasz? Zaraz może im się wódka skończyć
Odpisz