memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
18 września 2016, 00:15
Pani: Tak!! Kot: Super....To daj :^ Pani: Kto mówił że dla cb?\:^ Kot: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2013, 14:22
Pewnie jakiś facet gotuje. Sądząc po tym, że tylko kot się zainteresował ;) Ból dupy za 3... 2... 1...
8 sierpnia 2013, 16:17
@Yellowberry_: -1, -2, -3...
Edytowano - 16 lipca 2013, 16:09
Tak, zaraz wylądujesz w garnku.
16 lipca 2013, 22:08
będzie zupka
17 lipca 2013, 07:05
Nie, bo gulasz.
17 lipca 2013, 12:13
zupa z kota a`la Satan lepsza
19 lipca 2013, 12:43
Koci gulasz po chińsku lepszy.
8 sierpnia 2013, 16:16
Cichojta chinole.
20 lipca 2013, 13:57
Ej.. mój kot tak samp roi.. kładzie się na kołóderce i miałczy tak: Miaaaaał miałłł? Miaaał miał miał miaaaaał miaaał?
17 lipca 2013, 12:58
A co, pachnie rybką???
16 lipca 2013, 20:42
Bardziej bym się ucieszył, gdybym poczuł zapach spalin od motorynki lub benzynki
16 lipca 2013, 16:31
To dla mnie? *>*
16 lipca 2013, 16:04
Nie. Pożeram Hot-Doga :3
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież18 września 2016, 00:15
Pani: Tak!! Kot: Super....To daj :^ Pani: Kto mówił że dla cb?\:^ Kot: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2013, 14:22
Pewnie jakiś facet gotuje. Sądząc po tym, że tylko kot się zainteresował ;)
Ból dupy za 3... 2... 1...
Odpisz
8 sierpnia 2013, 16:17
@Yellowberry_: -1, -2, -3...
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2013, 16:09
Tak, zaraz wylądujesz w garnku.
Odpisz
16 lipca 2013, 22:08
będzie zupka
Odpisz
17 lipca 2013, 07:05
Nie, bo gulasz.
Odpisz
17 lipca 2013, 12:13
zupa z kota a`la Satan lepsza
Odpisz
19 lipca 2013, 12:43
Koci gulasz po chińsku lepszy.
Odpisz
8 sierpnia 2013, 16:16
Cichojta chinole.
Odpisz
20 lipca 2013, 13:57
Ej.. mój kot tak samp roi.. kładzie się na kołóderce i miałczy tak: Miaaaaał miałłł? Miaaał miał miał miaaaaał miaaał?
Odpisz
17 lipca 2013, 12:58
A co, pachnie rybką???
Odpisz
16 lipca 2013, 20:42
Bardziej bym się ucieszył, gdybym poczuł zapach spalin od motorynki lub benzynki
Odpisz
16 lipca 2013, 16:31
To dla mnie? *>*
Odpisz
16 lipca 2013, 16:04
Nie. Pożeram Hot-Doga :3
Odpisz