Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Trzeba brać osobną torbę
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2013, 21:23
Nie da się za pomocą DN popełnić samobójstwa.
Odpisz
5 sierpnia 2013, 23:11
@mikulek04: Da się . Gdy by Szanatan ją stworzył
Odpisz
5 sierpnia 2013, 23:39
Wat
Odpisz
19 sierpnia 2013, 14:31
ty chyba nie wiesz co to death note
Odpisz
21 listopada 2014, 23:06
Zawsze można było by go wpisać
Odpisz
15 kwietnia 2018, 18:38
@mikulek04: * odkopuje komentarze* da się popełnić samobójstwo wpisując siebie
Odpisz
15 kwietnia 2018, 20:11
@Wladimir_Putin: wyszukałam teraz zasady notatnika i nie ma o tym nic wspomniane, więc być może. nie wiem, skąd wtedy miałam to info.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:06
@mikulek04: kiedyś o uszy mi się obilo że się da...
Odpisz
12 stycznia 2020, 18:57
@Wladimir_Putin: Można zmusić do samobójstwa, ale nie przypominam sobie, czy można zabić siebie. Chociaż zawsze można wpisać np. nazwisko kogoś stojącego obok i powód śmierci: eksplozja. Albo dżuma.
Odpisz
13 sierpnia 2014, 10:51
Zrobił bym tak samo!
Zostali jeszcze One Direction, Archanofobicy, i stwórca "Gry o Tron",
Kto jest ze mną?
Odpisz
13 sierpnia 2014, 10:52
@lorax12: PS: Powinni stworzyć osobny tag do Death Note....
Odpisz
Edytowano - 8 października 2014, 12:28
@lorax12: Czemu anarchofobicy i gdzie kwiatkowski
Odpisz
9 października 2014, 17:06
@MRcinder123: 1. Zapomniałem o Kwiatku :/
2. Bo ja kocham pająki
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2014, 23:03
@lorax12: Ja tam lubię pająki ale ludzie mogą się bać.
Odpisz
7 sierpnia 2014, 19:58
Dajesz Justin XD
Odpisz
5 kwietnia 2014, 01:18
Dokładnie tak Layt :D
Odpisz
17 lipca 2013, 20:50
Niech jeszcze poprosi o wpis one direction.
Odpisz
16 lutego 2014, 20:20
@Pikachu: I tych co mówią chińskie bajki na anime
Odpisz
19 lipca 2013, 02:15
Bieber to wiewiura ma włosy jak u żula.Żul żul żul Bieber wali jak szczur
Odpisz
17 lipca 2013, 22:43
Macie jakieś nieciekawe/smutne życie, że nie nudzi Wam się jeżdżenie po jakichś nastolatkach?
Odpisz
17 lipca 2013, 14:07
znowu jakieś***owe anime jak wy to możecie oglądać ? wszystkie takie same jeden wielki tasiemiec pożerający wasz czas i tworzący kluby fanów bijących się na różnych forach zaśmiecają je spamują precz z waszą hołotą !
Odpisz
17 lipca 2013, 14:24
Uu czyli na ciebie jest wsciekła cała japonia
Czyli tylko 127,3 mln malutko nie :>?
PS anime jest ***iste
Odpisz
17 lipca 2013, 14:29
Też tego nienawidzę, ale szanuję czyjeś upodobania (mój najlepszy przyjaciel to lubi).
Odpisz
17 lipca 2013, 14:39
Jedno słowo : T-O-L-E-R-A-N-C-J-A .
Odpisz
17 lipca 2013, 14:50
Tasiemiec? Tasiemiec?!! Chcesz powiedzieć że Death Note to tasiemiec?!!!! To ma zaledwie 20 odcinków sporo anime tyle ma. I tasiemiec jesteś nie tolerancyjny zabronisz oglądać anime. Jak ci to przeszkadza to ku*a nie patrz.
A jako że ja rozumiem sens tego obrazka. Justin tak wpisz się!!
Odpisz
17 lipca 2013, 14:57
ja tego nie oglądam i jest mi z tym dobrze.
Odpisz
17 lipca 2013, 16:42
@KlauDusSia666: No, ty jesteś człowiekiem normalnym. Nie oglądam i mi z tym dobrze. Bez obrazy, bez kłótni.
Odpisz
17 lipca 2013, 22:41
Nikt Cię tu nie pyta czy lubisz anime, masz oceniać obrazek a nie pisać jakieś wywody.
Odpisz
21 lipca 2013, 21:37
@kamdab: taki maly szczegol, to ma 36 odcinkow ;_;
Odpisz
21 lipca 2013, 21:38
Oj tam, oj tam
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2013, 19:44
No ku*rwa lepsze to niż pokemony ***ne w dupe wyruchane.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2015, 18:29
tasiemiec tasiemiec ty ku*wo je**na! Death note i inne anime są za**biste jak ci się nie podoba to wypi***alaj ty kupo gówna! Fani anime zalejcie mnie lajkami za obronę anime!!!o_O
Odpisz
17 lipca 2013, 15:13
Jest takie coś jak opanowanie.
Gościu może ci mówić ze czegoś nie cierpi albo coś co cie denerwuje a ty nawet na niego nie popatrzysz.
Polecam to na nastepne kłótnie o anime.
Odpisz
17 lipca 2013, 15:11
dobre hejtowanie Biebera nie jest złe,musialem dać 5
Odpisz
17 lipca 2013, 14:03
Wpisz się!!!
Odpisz
16 lipca 2013, 14:38
:D
Odpisz