Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mikulek04

17 lipca 2013, 21:23

Nie da się za pomocą DN popełnić samobójstwa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Wladimir_Putin

15 kwietnia 2018, 22:06

@mikulek04: kiedyś o uszy mi się obilo że się da...

Avatar
Krzakoslaw

12 stycznia 2020, 18:57

@Wladimir_Putin: Można zmusić do samobójstwa, ale nie przypominam sobie, czy można zabić siebie. Chociaż zawsze można wpisać np. nazwisko kogoś stojącego obok i powód śmierci: eksplozja. Albo dżuma.

Avatar lorax12

13 sierpnia 2014, 10:51

Zrobił bym tak samo!
Zostali jeszcze One Direction, Archanofobicy, i stwórca "Gry o Tron",
Kto jest ze mną?

Avatar lorax12

13 sierpnia 2014, 10:52

@lorax12: PS: Powinni stworzyć osobny tag do Death Note....

Avatar MRcinder123

Edytowano - 8 października 2014, 12:28

@lorax12: Czemu anarchofobicy i gdzie kwiatkowski

Avatar lorax12

9 października 2014, 17:06

@MRcinder123: 1. Zapomniałem o Kwiatku :/
2. Bo ja kocham pająki

Avatar MRcinder123

Edytowano - 21 listopada 2014, 23:03

@lorax12: Ja tam lubię pająki ale ludzie mogą się bać.

Avatar laguna200

7 sierpnia 2014, 19:58

Dajesz Justin XD

Avatar sami666pl

5 kwietnia 2014, 01:18

Dokładnie tak Layt :D

Avatar Pikachu

17 lipca 2013, 20:50

Niech jeszcze poprosi o wpis one direction.

Avatar jasnib

16 lutego 2014, 20:20

@Pikachu: I tych co mówią chińskie bajki na anime

Avatar beniamin

19 lipca 2013, 02:15

Bieber to wiewiura ma włosy jak u żula.Żul żul żul Bieber wali jak szczur

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2013, 22:43

Macie jakieś nieciekawe/smutne życie, że nie nudzi Wam się jeżdżenie po jakichś nastolatkach?

Avatar
heroes10

17 lipca 2013, 14:07

znowu jakieś***owe anime jak wy to możecie oglądać ? wszystkie takie same jeden wielki tasiemiec pożerający wasz czas i tworzący kluby fanów bijących się na różnych forach zaśmiecają je spamują precz z waszą hołotą !

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Deidara12

Edytowano - 30 lipca 2013, 19:44

No ku*rwa lepsze to niż pokemony ***ne w dupe wyruchane.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 stycznia 2015, 18:29

tasiemiec tasiemiec ty ku*wo je**na! Death note i inne anime są za**biste jak ci się nie podoba to wypi***alaj ty kupo gówna! Fani anime zalejcie mnie lajkami za obronę anime!!!o_O

Avatar Nakayuto

17 lipca 2013, 15:13

Jest takie coś jak opanowanie.

Gościu może ci mówić ze czegoś nie cierpi albo coś co cie denerwuje a ty nawet na niego nie popatrzysz.

Polecam to na nastepne kłótnie o anime.

Avatar Kuba987

17 lipca 2013, 15:11

dobre hejtowanie Biebera nie jest złe,musialem dać 5

Avatar wiki22

17 lipca 2013, 14:03

Wpisz się!!!

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2013, 14:38

:D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ładne rzeczy

Trzeba brać osobną torbę

Przerwa na herbatkę

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka