Gone with the Blastwave cz.14
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
A, okej
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2013, 14:43
5.Sam tłumaczyłeś ?
Odpisz
17 lipca 2013, 14:58
@siemek22: xD
Odpisz
17 lipca 2013, 15:33
@siemek22: ?
Odpisz
17 lipca 2013, 15:41
@as13zx: No chodzi mi o to,czy sam przetłumaczyłeś czy było gotowe
Odpisz
17 lipca 2013, 15:47
@siemek22: tłumaczyłem miałem zamiar dać ostatnie ale nie mam serca
Odpisz
17 lipca 2013, 19:51
@as13zx: Ja jak zobaczyłem ostatni odcinek to się załamałem. Ale wychodzi na to że autor nie planuje końca w taki sposób, bo odcinek nazywa się "Deja Vu", napisane tak jest na oryginalnej stronie GWTB.
Odpisz
17 lipca 2013, 23:55
@as13zx: to kiedyś jakiś jejowicz wrzucał...
Odpisz
18 lipca 2013, 22:44
@scart97: tak bo taka sama scena prawie w 14 była
Odpisz
18 lipca 2013, 22:52
@as13zx: Chyba w 18 raczej. A więc Deja Vu. :)
Odpisz
18 lipca 2013, 22:55
@scart97: błąd racja pomyliłem się
Odpisz
18 lipca 2013, 11:13
znaleŹć, a nie znaleŚć...
Odpisz
17 lipca 2013, 16:54
Czy to jest na podstawi jakiejś gry? :P
Odpisz
23 października 2016, 21:41
@TheJacob531: nie
Odpisz
17 lipca 2013, 16:26
Gone with the Blastwave, świetna seria :D
Odpisz
17 lipca 2013, 15:04
Gratuluję głównej :D Jeśli ktoś napisze coś w stylu nie śmieszne to od razu przestrzegam, żeby czegoś takiego nie pisał...
Odpisz