Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapibara4387

25 czerwca 2023, 09:57

Tam w jednym domku robiło się torty w drugim były memory a w trzecim nie pamiętam

Avatar kapibara4387

23 września 2024, 18:55

@kapibara4387: O, w trzecim części twarzy chyba

Avatar Kitsu

6 maja 2019, 18:39

Pamiętam gre ale nazwy już nie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2020, 21:37

@igor444: To Fikcja historyczna która jest komedią

Avatar MEMKILL345

5 marca 2021, 09:15

@DzikaSayoriChan: Hetalia to anime obrażające Polske

Avatar Nikodem8378

5 lutego 2020, 00:01

Ja znam grałem w to na windowsie 7

Avatar Paulinqqa

4 czerwca 2019, 18:02

Gimby nie znają

Avatar Kyoko1278

6 maja 2019, 18:33

Beach, please. Jak nie miałam innych gier na kompie to grałam głownie w to i pająka

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar SharpNeedle

12 maja 2019, 13:20

@Kyoko1278: no i dobrze, miłego dnia

Avatar Kyoko1278

12 maja 2019, 14:30

@SharpNeedle: Dziękuję i wzajemnie

Avatar Mordur

11 maja 2019, 19:40

Do teraz nie pamiętam o co w niej chodziło.

Avatar Poemon

9 maja 2019, 22:43

Pamietam

Avatar Krzysiek0013

9 maja 2019, 16:35

Ja mam lepszejsze
|
|
|
\/

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2019, 23:19

Jezu tak <3

Avatar Zubizubi

7 maja 2019, 19:00

Za malucha to się grało.

Avatar
Kamilcia_mlp66

7 maja 2019, 13:45

TO BYŁO MEGA

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2019, 08:10

Ja grałem w świetlicy szkolnej

Avatar karamella

6 maja 2019, 18:44

Pamietam to mialam nwm moze 4 lata stare dobre czasy jeszcze mialam to na windowsie xp

Avatar Janek1312

7 maja 2019, 08:04

@karamella: Tego na xp nie było

Avatar karamella

7 maja 2019, 19:17

@Janek1312: cicho zapomnialam jaki komputer mialam

Avatar Squirro

7 maja 2019, 07:53

Kiedyś grałem tylko w to i rajd na Berlin.

Avatar Baturaj

7 maja 2019, 02:45

To prawda. Zaczynasz od tych małych różowych gier z laptopa rodziców, a kończysz posiadając wszystkie możliwe gadżety z Wiedźmina III i GTA V.

Ech, cholerne Purble Place.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Fajnie że odpowiedzieli

Północne Węgry

Były nóżki, nie ma nóżek

Co za przypadek

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka