Ulubione lody prawdziwego Polaka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Papierowa szkoła posting
Mnie wolno
Wielka przygoda
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2021, 14:14
Mmmmmmmmmm trio
Odpisz
7 marca 2020, 08:02
tymczasem w alternatywnym wszechświecie
Odpisz
24 maja 2021, 06:55
@ziemniaczki_j1234e: Tak
Odpisz
14 maja 2019, 20:33
ktoś wyjaśni?, bo nie jem koperku
Odpisz
14 maja 2019, 20:41
często w pudełkach po lodach przechowuje się koprek
Odpisz
16 maja 2019, 20:38
@michaolekYT: dzięki
Odpisz
15 maja 2019, 16:05
Szczerze mówiąc, wolę droższe.
Te tanie smakują dosłownie paskudnie.
Odpisz
15 maja 2019, 01:50
Lody z koperkiem o co chodzi?
Odpisz
15 maja 2019, 06:10
@Huitzilopochtli: jak zawsze chcesz sobie lody zeżreć w gorący dzień otwierasz sobie a tam nagle KOPEREK NO KU*WA KOPEREK OZNACZCIE TO CHOCIAŻ A NIE DO PUDEŁKA PO LODACH NO KU*WA NIE WYTRZYMIE
Odpisz
15 maja 2019, 09:48
@jacekpoz: Jak chce loda zjeść to zkrobie sobie zamrażarke :D
Odpisz
18 listopada 2020, 22:40
@Huitzilopochtli: *skrobię
Odpisz
15 maja 2019, 06:10
Odpisz
14 maja 2019, 23:25
Nienawidze koperku dlatego że mama dawał go każdego możliwego dania w dużych ilościach
Odpisz
5 maja 2019, 15:43
Odpisz
14 maja 2019, 20:59
@JAN0ST:
Odpisz
14 maja 2019, 20:15
wiecie, że takie lody to nie lody? Sama chemia i tłuszcze i to pewnie palmowy
Odpisz
14 maja 2019, 21:05
@ruzwelt1: ty jesteś olej palmowy, każdy kto cię widzi dostaję raka.
Odpisz
14 maja 2019, 21:09
@ruzwelt1: ...gadasz jak matka...
Odpisz
14 maja 2019, 21:31
@ruzwelt1: Dlaczego zawsze jak coś napiszesz, to zbierasz same strzałki w dół?
XD
Odpisz
14 maja 2019, 21:52
@RiviX: bo jest rakiem
Odpisz
14 maja 2019, 22:02
@ruzwelt1: A ja jestem James Bond
Odpisz
16 maja 2019, 17:21
@ruzwelt1: I to samo z wieloma produktami i as można dyskutować czy sweter co kupiłeś w sklepie jest swetrem, bo nie zrobiła jego twoja babcia z wełny z owiec dziadka.
Odpisz
5 maja 2019, 15:37
To są ku*wa lody czy zamrożona bita śmietana z barwnikami? Bo na lody to nie wygląda.
Odpisz
5 maja 2019, 15:42
powiem Ci że też kiedy na to spojrzałam to stwierdziłam że wolałabym koperek
Odpisz
5 maja 2019, 16:01
przykro mi ale nie mogłem znaleźć zdjęcia lodów tych 3 kolorowych
Odpisz
14 maja 2019, 20:08
@CytrynOfSky:
Odpisz
5 maja 2019, 18:11
Odpisz
5 maja 2019, 15:52
Odpisz