No to trzeba zrobić wszystko od początku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Północne Węgry
Deal życia
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2019, 13:54
Ja zamiast robić w ćeiczeniach przepisywałam do zeszytu..
Odpisz
18 maja 2019, 13:51
Ktoś podesłał by stalina bez podpisu? Ten oryginalny obrazek xd
Odpisz
17 maja 2019, 16:29
Ostatnio pani z matmy kazała nam uzupełnić prawie całe ćwiczenia bo będzie zbierać nawet zadania które kiedyś nie były zadane
Odpisz
16 maja 2019, 19:43
Kiedyś w zerówce pani dała rysunek czapki mikołaja a Ja go odwróciłem i pokolorowałem i malowałem po swojemu
Odpisz
16 maja 2019, 17:50
Raz kiedyś tak zrobiłam. Zrozumiałam dopiero przy oddawaniu. Na szczęście temat ten sam tylko inny zestaw pytań, więc nauczycielka mi je sprawdziła i kazała uważać na przyszłość.
Odpisz
16 maja 2019, 17:47
W moim przypadku nie zrobiłbym nic tak czy siak
Odpisz
8 maja 2019, 06:34
Kiedy na początku roku nie dostajesz ćwiczeń z matmy
Odpisz
7 maja 2019, 21:56
*tę stronę
Odpisz
7 maja 2019, 20:50
Mnie mama zapisała na zajęcia z jakąś straszą BAB*ekhem* Panią. Ostatnio zadała mi 5 stron z dodatkowych ćwiczeń. Przyszłem do niej na zajęcia i powiedziałem że nie miałem za bardzo czasu bo zaczęła się szkoła i nie zrobiłem wszystkiego. To co zrobiła? Zadała kolejne 3 strony
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2019, 21:21
@KolejnyFurryNaJeja: to nie rób tylko powiedz komuś z rodzinie aby się odpisać.
Jak nie zrobisz tych stron to przecież nie da ci jedynki.
Odpisz
7 maja 2019, 21:54
@KolejnyFurryNaJeja: zajecia pomagaja w nadrobieniu i zrozumieniu materialu, a matematyke trzeba po prostu cwiczyc, wiec w zasadzie to robi wszystko zgodnie ze swoja praca
Odpisz
7 maja 2019, 20:13
Najgorzej jak się uczyłes nie tego działu co trzeba.
Odpisz
7 maja 2019, 19:41
Tragedia
Odpisz
7 maja 2019, 19:34
,,nauka poszła w las, straciłem tylko czas"
Odpisz