Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2019, 13:38
Zaraz mi się ten koleś przypomniał, ten z balkonu to amator
Odpisz
11 maja 2019, 09:13
Dobrze, że nie próbował skoczyć z dywanu
Odpisz
11 maja 2019, 11:43
@Landark: Ostatnio prawie sobie przez taki skok oko złamałem
Odpisz
11 maja 2019, 13:07
@Landark: Lub z płytki... po nim nic by nie zostało...
Odpisz
16 maja 2019, 18:30
Ja z ziemi na ziemie spadłem, i sobie złamałem usta
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2019, 20:48
@kacp80: ja złamałem nerw wzrokowy
Edit: Dodatkowo mitochondria w mojej spermie się złamały
Odpisz
16 maja 2019, 21:03
a ja jeszcze złamałem ucho
Odpisz
17 maja 2019, 13:31
@Landark: nie no skacząc z balkonu mógł złapać się zębami krawężnika to nic by mu się nie stało
Odpisz
16 maja 2019, 19:43
Kiedy próbujesz popełnić samobójstwo, ale nawet to Ci nie wychodzi
Odpisz
16 maja 2019, 18:57
Wszyscy mysla ze skoczyl by prosto na nogi i co najwyzej je zwichnal, gdy tak naprawde mogl odepchnac sie rekami i spasc glowa w dol lamiac kark
Odpisz
11 maja 2019, 10:19
No w ch*j groźna sytuacja, jakby spadł z takiej wysokości to nie dość że by umarł to po drodze jego ciało tak by przyśpieszyło że zadziałałby jak pocisk i zniszczyłby planetę (tzn. ciało by się spaliło ale jadł dużo danonków więc kości by przetrwały i uderzyły w ziemię). Powinni jeszcze wezwać:
1. Magdę Gessler i Karola Krawczyka żeby masą swoich ciał załagodzić upadek.
2. Papieża żeby modlił się żeby ziemia przetrwała i żeby nasze dusze trafiły do nieba.
3. Jaglaka w roli negocjatora żeby go przekonał do życia
4. Trumpa żeby szybko wybudował mur który wytrzyma fale uderzeniową
5. Prawników z sadu w Warszawie żeby pozwać Danonki za zagrożenie dla planety.
6. Kukłę Judasza żeby gdyby co to pierwsza zginęła
7. Autorkę matki boskiej tęczochowskiej, J.K Rowling, biedronia i innych żeby umarli za te ochydną homopropagande
8. W ogóle całe lewactwo świata bo czemu nie
9. Agenta Michała Białkova z serwisu podkop pl
10. Admina Jeja żeby zbanował to wydarzenie za spam i zapobiegł tragedii.
Odpisz
16 maja 2019, 18:25
@InfiniteTheJackal: dlaczego nie można dodawać komentarzy do ulubionych
Odpisz
16 maja 2019, 18:06
"Super Tydzień Chełmski"
Odpisz
11 maja 2019, 21:42
Lepszy skoczek niż Magik i Chada.
Odpisz
11 maja 2019, 11:05
Ku*wa za wysoko
Odpisz
11 maja 2019, 09:53
Z takiej wysokości to ja skakałam jako wyzwanie, kiedy miałam 7 lat.
Odpisz
11 maja 2019, 09:11
Jest ku*wa wysoko
Odpisz
11 maja 2019, 09:17
@ElonMusk: hu* z kierownicą
Odpisz
11 maja 2019, 09:30
@kacp80: ała ku*wa rzeczywiście
Odpisz
11 maja 2019, 09:32
@Nelisska: aaa... teraz mnie wszystko boli ku*wa
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2019, 09:52
@ElonMusk: Pan Paweł będzie skakał
tu jest z metr pięćdziesiąt
Odpisz
11 maja 2019, 09:30
Z takiej wysokości to nóżki by się mogły połamać.
Odpisz
11 maja 2019, 09:35
@KKuubbaaa1: Raczej wątpię, co najwyżej zwichnąć, jeśliby źle upadł
Odpisz
11 maja 2019, 09:11
Co? z tej wysokości to on by sobie kostkę złamał
Odpisz
11 maja 2019, 09:12
@Karlos12: o taką o
Odpisz
11 maja 2019, 09:20
@Karlos12: w zasadzie gdyby skoczył na główkę i by ją lekko pochylił to mógłby sobie złamać kręgosłup
Odpisz
11 maja 2019, 09:26
Nawet bez pochylenia mógł mieć uszkodzenie czaszki.
Odpisz
11 maja 2019, 09:19
Moje miasto takie piękne
Odpisz
11 maja 2019, 09:17
Normalnie spadłby i rozpie**olił się na 1000 kawałeczków
Odpisz