Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rarytas

20 lipca 2013, 19:06

Ja ciągle mam takie marzenia...

Avatar robogirl

23 lipca 2013, 18:47

@Rarytas: bo ciągle jesteś dzieckiem

Avatar Rarytas

23 lipca 2013, 19:05

@robogirl: Wiem! Wszyscy mi to mówią. Ja nie zamierzam stać się dorosłą, bo dorośli są głupi.

Avatar
Konto usunięte

23 października 2017, 15:28

@Rarytas: Wiem, że data ale bardzo intryguje mnie twój avatar. Możesz mi podać imię postaci na nim?

Avatar adeluna7

11 sierpnia 2019, 23:15

wiem, że data po raz kolejny, ale jest to z tego co widzę jedna z tych dziewczyn z kreskówki "Odlotowe Agentki"

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2019, 23:31

@adeluna7: Dziękuję

Avatar damian2500

2 czerwca 2020, 02:39

@Rarytas: I jak, już jesteś głupia?

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2013, 16:01

a kto nie miał takiego marzenia tylko co ma to że perkusista złamał nogę ?

Avatar cOla1825

17 lipca 2013, 16:58

W grze na perkusji trzeba naciskać taki jakby pedał przy jednym "bębnie".

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2013, 17:07

@cOla1825: no tak ale to trzeba przy jednym a on złamał jedną nogę a nie dwie

Avatar siemek22

17 lipca 2013, 17:17

To spokojnie wystarczy,ponieważ nie będzie mógł odtworzyć danego dźwięku i dupa z koncertu ;<

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2013, 17:20

@siemek22: okej czyli moje teoria poszła się walić przepraszam za kłopot

Avatar siemek22

17 lipca 2013, 17:21

Nic się nie stało,każdy może czegoś nie wiedzieć :)

Avatar Piotr99

20 lipca 2013, 19:20

@cOla1825: Przy dwóch, stopa i hi-hat.

Avatar scart97

20 lipca 2013, 20:13

Nie trzeba łamać nogi, wystarczy nadciągnięcie mięśnia, itp. Trochę gram na perkusji, więc co nieco wiem. A co do obrazka to nie wiem czy jest możliwość by się spełniło.

Avatar kezsss

26 lipca 2013, 16:26

@Piotr99: chyba że ktoś ma podwójną stopę. hi-hat można przykręcić.

Avatar Baca_online

20 lipca 2013, 19:21

było było było

Avatar gunther

17 lipca 2013, 20:37

Marzenia... :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Pilne

Były nóżki, nie ma nóżek

Szybki jak błyskawica

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka