Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

Edytowano - 23 grudnia 2019, 19:36

BF 1 jest beznadziejny z perspektywy historycznej

Avatar grototo

21 czerwca 2019, 18:43

bf5 to akurat gówno prawda że to jest słabe

Avatar siasio37

20 maja 2019, 18:16

ja akurat BF5 lubię

Avatar Legolas9988

Edytowano - 19 maja 2019, 22:25

O co chodzi z tym Mafia 3, BF V i Fallout 76? Pytam się bo ich nie ograłem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar norek00

20 maja 2019, 14:51

@Legolas9988: Może i grafika wyprzedzała, ale to nie było to samo co kiedyś.

Avatar Legolas9988

20 maja 2019, 15:50

@norek00: Kurła, BF 3,4 i 1 i Mafia 2 to były czasy.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 maja 2019, 18:10

Fallout 4 też jest kiepską grą, a na pewno nie do postawienia obok Mafii 2

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar dawcaAiDS

19 maja 2019, 21:13

@Hartio: nie był to najlepszy rpeg świata, ale i tak mieliśmy o wiele większą kontrolę nad światem przez wybory w 4 niż 3, świetny (jak dla mnie) gameplay, prawie każda lokacja ma jakieś backstory i świetnych towarzyszy.
Oczywiście FNV nic nie przebije a do 1 i 2 się nie wypowiadam bo przegrałem w każdą max 1 godzinę bo się zbyt stare żeby mi się w nie dobrze grało

Avatar Hartio

20 maja 2019, 12:09

@dawcaAiDS: Szczerze klasyczne fallouty się dobrze zestarzały. Jedynie sterowanie interfejsem może trochę odstraszyć w pierwszej chwili, jednak gdy w pełni się je ogarnie , okazuje się ono intuicyjne i player-friendly.
Polecam Ci bardzo spróbować wsiąknąć w te gry, najlepiej zaczynając od 2,gdyż jest zwyczajnie bardziej dopracowana.

Avatar arceus1

20 maja 2019, 07:03

Ale od BF V to się odpie**olcie. Nie jest tak dobry jak BF I ale nadal jest dobrą grą

Avatar JakePies

19 maja 2019, 22:23

Battlefield V jest spoko. Nie jest najlepszym Battlefieldem, ale jest ok. Ta cała afera o niehistoryczność tyczy się tylko fabuły. Co do multika, to po prostu podjaśnili kolory, ale nadal czuć tu klimat wojny.

Avatar stefus

13 maja 2019, 18:03

fallout się naprawia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Jurekis_

20 maja 2019, 12:55

@BilmoBlampkins: wszystko się zgadza i tu raczej chodzi o cierpliwość. Każdy inaczej postrzega i inaczej traktuje niedociągnięcia. W każdym razie, dziękuję za dyskusję

Avatar BilmoBlampkins

20 maja 2019, 14:30

@Jurekis_: Miłego dnia życzę

Avatar CzeresniakPl

13 maja 2019, 19:41

Sam gram w bfa 1 a 5 chce kupic
I mam pytanie: czekac na nastepna czesc czy kupic tera 5?

Avatar xXkuba22Xx

19 maja 2019, 19:08

@CzeresniakPl: ja czekam aż stanieje

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2019, 19:51

@CzeresniakPl: nie kupuj, nie wspieraj EA

Avatar CzeresniakPl

19 maja 2019, 21:25

mam BFa 1 bardzo fajny, bf 5 po gameplayach mi sie podoba ale chyba jednak poczekam na nastepną część

Avatar Saaaaasuke

19 maja 2019, 22:11

@CzeresniakPl: mam bf5 w porównaniu wypada troche gorzej ale nadal to dobra gra

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2019, 19:58

Powiedzcie mi proszę, jak się gra w bf5? Nie piszcie mi o kampanii, w nią w bf4 przegrałem ok. 6h z 800, zagram w nią tylko aby nauczyć się sterować. Jak mapy, fajne? Czołgi nie są zbyt dobre jak na samym początku bf4? Mam teraz świetną ofertę, i nie wiem czy kupić.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar ChoryGrzyb

19 maja 2019, 19:31

@Biedral: ale tak szczerze to potrzebny był ten update z modułami? Każdy narzeka a czołgi stały się jeszcze trudniejsze do zniszczenia dla piechoty, a czołg nie jest w stanie zniszczyć jeepa albo APCka

Avatar Biedral

19 maja 2019, 21:08

@ChoryGrzyb: no niby zmniejszyli Pw pojazdów ale czołgi dalej się nie opłacają

Avatar GeneralDespacito

19 maja 2019, 20:46

Jak dla mnie najlepszy był Battlefield 4

Avatar Peter_Sellers

Edytowano - 19 maja 2019, 19:57

niepopularna opinia:
Mafia III to zajebista gra

Avatar Jurekis_

19 maja 2019, 20:32

@Peter_Sellers: dopasowana opinia: jest zajebista, ale nie można sie oszukiwać, że przy Mafii II wypada blado

Avatar Peter_Sellers

19 maja 2019, 20:44

@Jurekis_: the truth has been spoken

Avatar Denom

13 maja 2019, 19:35

Ja tam lubię mafię 3, mocno gra mnie wciągnęła w fabułę

Avatar Polish_Soldier

19 maja 2019, 19:22

@Denom: Fabuła w "Mafia III" jest długa i fajna.

Avatar Selkes

Edytowano - 13 maja 2019, 18:34

oba bf oraz fallouty są siebie warte

Avatar
Somsiad

13 maja 2019, 18:46

@Selkes: Mi tam Bf1 pasuje, ale pewnie dlatego, że nie jestem jakimś wyjadaczem tej serii. Jedyne co mi się nie podobało to kampania potraktowana po macoszemu i kilka przekłamań historycznych, a tak poza tym to całkiem fajna giera na wyluzowanie się w piątkowy wieczór :v

Avatar Selkes

13 maja 2019, 19:42

z bf bardzirj chodzi mi o to że ludzie krzyczą eee bfV jaki syf przecież IIwojana tak nie wyglądało tam jest kobieta z protezą eee i co prawda przekłamań tam jest pełno ale w bf1 ich ilość jest strasznie podobna, osobiście nie lubię takich rzeczy jak komuś pasuje to spoko ale nie pojmuje porównywania że bf1 super a bf5 ble jak założenie jest identyczne

Avatar qqwe22

13 maja 2019, 19:37

Mafia 2 była wybrakowana

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Lekko nie będzie

Jakby trochę nie fair

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka