Ale przecież pomysł był dobry!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zdeklasowani znowu
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2019, 08:42
To beanos
Odpisz
21 maja 2019, 14:38
Avengersowy ignorant mode on: Po co Thanatos zabił połowę wszechświata?
Odpisz
21 maja 2019, 14:41
aby go naprawić
Odpisz
21 maja 2019, 14:44
Co według niego dałaby masowa egzekucja losowych osób? Więcej logiki jest w zabijaniu "tych złych" z premedytacją. Nawet holokaust ma jaką logikę.
Odpisz
21 maja 2019, 14:59
Zrobił to , aby połowa , która została zmieniła swoje zachowanie (głównie na jego poglądy)
Ponieważ ta garstka nie zaakceptowała tego to chciał stworzyć nowych ludzi , a starych zabić (oczywiście wiadomo, że mu się nie udało)
Odpisz
21 maja 2019, 15:01
chyba bardziej chodziło o problem przeludnienia (traktując słowo przeludnienie do wszystkich istot, nie tylko do ludzi) i zaprowadzenie dobrobytu
Odpisz
21 maja 2019, 15:02
@Makaronowy_Kot: Nic nie wyniosłem z początku Infinity War i Endgame , więc ci wierzę
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2019, 15:03
Dla wielu ludzi logiczniejsze było np. "Zwiększenie zasobów wszechświata dwa razy", odpowiednio zostało to wytłumaczone w komiksach gdzie Thanos był zakochany w uosobieniu śmierci (bez wzajemności) i aby jej zaimponowac postanowił wybić połowę wszechświata przy okazji go "naprawiajac"
Odpisz
21 maja 2019, 15:12
Wpisz sb w google jakie są skutki przeludnienia planety lub po prostu zaobserwuj co się dzieje aktualnie na naszej ziemi.
Odpisz
21 maja 2019, 15:22
@NwordPass: Na Ziemii nie ma pe
przeludnienia.
Odpisz
21 maja 2019, 15:28
@darcus: I uważasz, że ziemia nie jest i nie zostanie zniszczona przez ludzi, jeżeli populacja będzie się nadal powiększać?
Odpisz
21 maja 2019, 15:39
@darcus: W globalne ocieplenie też nie wierzysz? ;s
Odpisz
21 maja 2019, 15:44
@Depression: Wydaję mi się, że tu nie chodzi tylko o "zasoby wszechświata". Przy przeludnieniu występują jeszcze problemy jak, np.: Zanieczyszczenie mórz i oceanów, lasów, wymordowanie wszystkich zwierząt, zanieczyszczenie powietrza, dziura ozonowa, globalne ocieplenie
Chyba, że chodzi Ci o samo uniwersum, to się nie wypowiadam, bo komiksów nie czytałem.
Odpisz
21 maja 2019, 15:50
@darcus: tak, kilkunastomilionowe miasta brzmią na wyjątkowo nieprzeludnione
Ile według ciebie musi być ludzi na ziemi, żeby było przeludnienie, skoro już mamy ponad 7 miliardów, a już odczuwamy to na taką skalę że może to doprowadzić do wyginięcia naszego gatunku?
Odpisz
21 maja 2019, 16:05
No dobra, jest w tym logika. Podobna do "niech głodni zjedzą bezrobotnych", ale jest.
Odpisz
21 maja 2019, 16:06
@polak922: Wymienione problemy nie wynikają z przeludnienia tylko z chorych praktyk. Rozejrzyj się. Byłeś kiedyś w lesie? No to wyobraź sobie, że tam mogłyby stać domy. Ludzie zamieszkują mały procent powierzchni planety. Przeludnienie będzie jak Ziemia będzie wyglądać tak:
Odpisz
21 maja 2019, 16:14
@darcus: Zapoznaj się z definicją przeludnienia kolego. Bez lasów i roślinności wyginiecie tak czy inaczej.
Odpisz
21 maja 2019, 16:28
@NwordPass: Owszem. Ale roślinność można hodować w inny sposób.
Ze słownika SJP PWN:
"przeludnienie «nadmiar ludności na danym terytorium»"
Czyli za dużo ludzi. Zanieczyszczenie środowiska, globalne ocieplenie, dziura ozonowa, wymieranie gatunków i tym podobne felery to nie wynik nadmiaru ludzi, tylko stylu życia tych ludzi.
A poniżej ładne roślinki.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2019, 16:51
@darcus: Z wikipedii :
Przeludnienie – sytuacja, w której liczba ludności przekracza znacząco pojemność środowiska.
Przeludnienie to zmuszanie ludzi do danego stylu życia i doprowadzanie do takiego stanu planety. Gdyby nie ten twój styl życia ludzi to każdy by śmierdział na kilometr jak jaskiniowiec, a technologie musielibyśmy cofnąć do średniowiecza. Zdajesz sobie sprawę, że dziura ozonowa tworzy się przy używaniu chociażby dezedorantów? Chyba, że uważasz, że powinniśmy z nich zrezygnować. Czym więcej ludzi, tym więcej bodźców niszczących środowisko. Możesz sobię hodować roślinki, ale nie zmienia to faktu, że populacja będzie się zwiększać coraz bardziej i doprowadzi ona do śmierci planety. Jeszcze nie znaleziono sposobu, aby kontrolować styl życia pojedynczych jednostek, a więc jedyne wyjście to eksterminacja większości ich.
Odpisz
21 maja 2019, 17:04
@NwordPass: PROSZĘ!
Możesz zaczynać ^^
Odpisz
21 maja 2019, 18:21
@darcus: myślę że tobie się bardziej przyda
Odpisz
21 maja 2019, 18:27
@Ptasznik: Ja nie uważam że należy kogokolwiek eksterminować, miśku.
Odpisz
21 maja 2019, 18:34
@NwordPass: A według mnie darcus ma rację. Poza tym jest coś takiego jak fazy rozwoju demograficznego, na przestrzeni lat obserwuje się spadek przyrostu naturalnego w krajach wysoko rozwiniętych.
Odpisz
21 maja 2019, 19:00
@NwordPass: Czy jest przeludnienie czy nie ma i tak najważniejsze jest to że i tak wszyscy umrzemy
A może i wyginiemy
Przez nas samych czy nie nie ma znaczenia
Ludzkość przynajmniej według mnie na to zasługuje
Nie jest to opinia dyktowana mi przez naszych Wspaniałych Kosmicznych Władców z innego wymiaru, na pewno no scam
Odpisz
21 maja 2019, 19:36
@lorax12: Mnie nie interesuje to, że wyginiemy. Informuję tylko o tym jaki miał motyw thanos i że miał rację. Moja opinia jest taka, że nasza rasa zasługuje na to, by zostać zniewolona przez zwierzęta. Bezbolesna śmierć byłaby zbyt łaskawa. Ale i tak ludzie będą łykać jak pelikany ogłupiające filmy bez jakiejkolwiek krytyki oraz powielać to co mówią inni.
Odpisz
21 maja 2019, 19:45
Good for you. Jednak dopóki populacja ludzi będzie wzrastać, zagłada planety będzie się zbliżać tak czy inaczej, a ta śmieciowa rasa weźmie ze sobą niewinne stworzenia. Ale zaraz i tak jakaś odłupek od stulejki przyleci i napisze "AlE śWiAt ZwIeŻoNt też JeZt BrUtAlNy!!!1211"
Odpisz
21 maja 2019, 23:06
@NwordPass: >Świat zwierząt nie jest brutalny
>ZWIERZĘTA POWINNY NAS ZNIEWOLIĆ, BEZBOLESNA ŚMIERĆ JEST ZA DOBRA, A JA MAM KIJA W DUPIE
Odpisz
22 maja 2019, 01:27
@NwordPass: Czyli siedzisz spokojnie z jakimś elektronicznym urządzeniem i przeglądasz memy w oczekiwaniu na zagładę, na którą tak bardzo zasługujesz jako przedstawiciel najgorszego gatunku na tej planecie? To w sumie ma sens...
Odpisz
22 maja 2019, 13:56
Uważasz, że powinienem trenować 24/7? xD
Odpisz
22 maja 2019, 13:58
@darcus: >Odpowiadaj tylko na te argumenty, które Ci pasują
>Mów, że to ta druga osoba ma kija w dupie
Odpisz
22 maja 2019, 18:47
@NwordPass: Nie odpowiadam na argumenty, bo nie da się odpowiedzieć na coś co nie istnieje.
Odpisz
22 maja 2019, 19:12
@darcus: Czyli zaprzeczasz dowodom i nauce?
Odpisz
22 maja 2019, 19:18
@NwordPass: Dupa Jasiu karuzela, miśku. Bajdurzysz farmazony i temu zaprzeczam.
Odpisz
22 maja 2019, 19:29
@darcus: Ziomek spytałem się czy uważasz, że globalne ocieplenie oraz nadchodzące przeludnienie to mit.
Odpisz
22 maja 2019, 19:38
@NwordPass: To nadchodzące, czy obecne? ^^
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2019, 19:39
@darcus: Ale już drugi raz się dałem wplątać w dyskusje z tobą i drugi raz mam wrażenie, że rozmawiam z trollem. Powiem Ci, że quality baity zarzucasz, a ja jak ta rybka daję się łapać.
Odpisz
22 maja 2019, 19:47
@NwordPass: Gubisz się w zeznaniach, Jaśku.
Odpisz
22 maja 2019, 22:05
@NwordPass: Gdyby cała ludzkość zebrała się w jednym miejscu miała była by wielkości Palestyny
Odpisz
2 czerwca 2019, 15:49
Thanatos nic takiego nie zrobił
Odpisz
21 maja 2019, 21:48
Kozak
Odpisz
21 maja 2019, 17:35
Szablonik:
Odpisz
21 maja 2019, 16:23
Buka
Odpisz
21 maja 2019, 15:51
Ciekawostka, grimace z mcdonalds (ten na zdjęciu) miał kiedyś cztery ręce i był zły
Odpisz
21 maja 2019, 14:29
Nic dziwnego. Narobił im tyle pracy
Odpisz
21 maja 2019, 14:27
Thanos to ten po lewej?
Odpisz
21 maja 2019, 20:02
@NwordPass: nie ku*wa, ten po lewej to św. Piotr
Odpisz
21 maja 2019, 20:09
@PanMisiek: Twoje iq oficjalnie wyniosło -10,5. Gratuluję.
Odpisz
21 maja 2019, 21:16
@NwordPass:
Odpisz
21 maja 2019, 14:26
Odpisz
13 maja 2019, 21:51
ale jak to grzech
Odpisz
13 maja 2019, 21:51
@stefus: niechcący dałem ci strzałkę w górę
Odpisz
13 maja 2019, 22:17
@Wolferon: 7 osób chcący dało ci strzałkę w dół
Odpisz
13 maja 2019, 22:35
@Plastikowy_Krokodyl: ale nie chodzi mi o to że chciałem mu dać w dół bo ja nawet nie chciałem oceniać
Odpisz
21 maja 2019, 14:01
@Wolferon: ja chcę
Odpisz
13 maja 2019, 22:10
Czy to jest Trump
Odpisz
13 maja 2019, 22:51
Nie, to św. Piotr
Odpisz
13 maja 2019, 22:24
Głupia śliwki, było podwoić wszystkie zasoby
Odpisz
13 maja 2019, 22:19
Odpisz
13 maja 2019, 21:54
Odpisz
13 maja 2019, 21:48
Złoto
Odpisz