Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Najbardziej realistyczny spośród modów
Młodzi gniewni
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2019, 21:49
Bijo się!
Odpisz
23 maja 2019, 20:35
Dziewczyny w mojej klasie należa do bardzo rzadkich wyjątków. Ja jestem tu chyba jedyna co nie chce ćwiczyć.
Odpisz
22 maja 2019, 21:33
Czy tylko u mnie w szatni dziewczyn jest większy rozpie**ol niż u facetów? Np robimy cały czas komory gazowe a chłopcy grzecznie się przebierają u czekają, ogólnie u nas chłopcy są grzeczni a dziewczyny robią rozpie**ol
Odpisz
22 maja 2019, 23:00
@BloodyEyes: to pi**y jakieś a nie chłopy
Odpisz
23 maja 2019, 15:52
@WebsTer230: no wiem ku*wa bawią się w je**nych żulmenów i przepuszczają nas w drzwiach ;-;
Odpisz
23 maja 2019, 15:59
@BloodyEyes: zar*chać chco
Odpisz
23 maja 2019, 16:06
@WebsTer230: jak rzucam tekst o r*chaniu to odchodzą z miną "odejdź Szatanie"
Odpisz
23 maja 2019, 16:28
@BloodyEyes: może chcą zostać księdzami
Odpisz
22 maja 2019, 22:23
U ciebie też puszczają Bedoesa na JBL-ach?
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2019, 22:26
tak tylko że u mnie 6 klasa ;-;
A ja dalej słucham pumped up kicks
Odpisz
23 maja 2019, 07:24
U mnie 5 klasa. A ja słucham Queen.
Odpisz
23 maja 2019, 09:07
3 technikum... daft punk...
Odpisz
23 maja 2019, 09:39
@XDgierman: 3 technikum... Ku*wa wszystko
Odpisz
23 maja 2019, 07:24
Czy tylko mi ta szatnia wygląda jak moja w gimbie? (w sęsie z wyglądu)
Odpisz
23 maja 2019, 07:36
@Dark_Games: Skąd mamy wiedzieć jak wyglądała twoja szatnia w gimbie?
Odpisz
23 maja 2019, 07:57
@LazyBone: ponieważ kto był ten się od razu skapnie XD (ale dla pewności napisze) gimnazjum nr. 16 w Gdańsku
Odpisz
14 maja 2019, 21:01
u nas
-ukradli pisuar
-ukradli drzwi od kibla
-ci "fajniejsi" przebieraja się w łazience
-haczyki służą do "ćwiczenia"
Odpisz
22 maja 2019, 22:33
@stefus: jak można ze szkoły ukraść drzwi i kibel i nikt się nie zorientował?
Odpisz
22 maja 2019, 23:25
@polandszczalka: zorientowali się
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2019, 07:45
@stefus: to jest Polska. Nawet drzwi ukradną...
Odpisz
14 maja 2019, 20:53
jak ja bym chciała tam być ale niestety dane mi nie jest
Odpisz
14 maja 2019, 20:55
chyba nikt się nie wkurzy jak dołączysz do zabawy (:
Odpisz
22 maja 2019, 23:24
@Kacprrr: XDDD
Odpisz
22 maja 2019, 23:18
Incepcja
Odpisz
22 maja 2019, 23:10
Bardzo oryginalny mem... Nie dość że pojawił się już 2000000 razy to jeszcze nie ma w tym nic śmiesznego bo w szkolnych szatniach od w-fu to normalne żart żeby rozsmieszyc musi mieć niespodziewane zakończenie albo antymem ale ja nie widzę w tym nic z mema i antymema... Bardzo mało oryginalne
Odpisz
22 maja 2019, 22:36
ZNOWU JESTEM GŁODNY TAK JAK GUSTAW
Odpisz
14 maja 2019, 22:16
dzisiaj ktoś u mnie wyje**ł kaloryfer przez okno , z drugiego piętra ,w 3 gimnazjum.
Odpisz
22 maja 2019, 22:35
@assassin11: dobrze że to gatunek na wymarciu.
Odpisz
22 maja 2019, 22:10
My tam zalozylismy organizacje walk w klatkach w szatni na wf i nazywa sie ona " Walki Gnomów".
Odpisz
14 maja 2019, 23:49
Eh jak widzę te memy o ty czuję się dziwnie bo jaka jedna klasa starym się zachować kulturę
Odpisz
14 maja 2019, 21:14
Co oznacza zrobienie kebaba
Odpisz
14 maja 2019, 21:16
@qwerty41: wywinięcie plecaka na drugą stronę
Odpisz
14 maja 2019, 21:17
@qwerty41: wywleczenia plecaka na drugą strone i ponowne zapakowanie do niego książek i innych przyborów
Odpisz
14 maja 2019, 21:18
@lolkowski: U mnie na to mówiono jeż
Odpisz
14 maja 2019, 21:33
@qwerty41: Ja na to mówię żółw
Odpisz
14 maja 2019, 21:37
@rumcajschr: ja też na to mówię żółw
Odpisz
14 maja 2019, 21:16
U mnie organizują walki za pieniądze i batony
Odpisz