Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SharpNeedle

17 maja 2019, 16:45

polecam, bierz kotka i graj na skradańsko i łuk, nawet jak nie będziesz chciał to i tak skończysz jako złodziej-łucznik

Avatar Draco0521

26 maja 2019, 20:55

@SharpNeedle: według mnie najlepszą klasą jest mag ze względu na Bug pozwalający na stworzenie setu -100% zużycia many dla danej szkoły

Avatar Draco0521

26 maja 2019, 20:56

@SharpNeedle: chociaż nawet jako mag miałem skradańsko na 100

Avatar ProMoruxBax

6 lutego 2020, 00:16

@SharpNeedle: zalezy Jak sie lubi grac, ja zawsze jako mag koncze na przyklad

Avatar xXkuba22Xx

26 maja 2019, 20:01

ja dostałem kiedys bon na 50 złotych do empika i z braku laku kupiłem skyrima, moją wymarzoną grę z przed kilku ładnych lat. Stoi na półce nie otwarta już chyba od ponad roku xD

Avatar Kzyeki

27 maja 2019, 12:20

@xXkuba22Xx: kupiłem Skyrima razem z innymi grami bo "klasyk" i "trzeba w to pograć", otworzyłem, pograłem 5 godzin i poszedłem spać. Potem zaczął się rok szkolny, matura, teraz kończę pierwszy rok studiów i dalej stoi na półce xD
Ale w te wakacje obiecałem sobie, że po 2 latach odpalę znowu. Może jakieś mody się ogarnie.

Avatar xXkuba22Xx

27 maja 2019, 15:41

@Kzyeki: to ja kupiłem wiedźmina 3 po premierze, bo 3wiedzmin3 najlepszy i dwa albo trzy razy do niego podchodziłem i w końcu nigdy nie skończyłem, nie odpalałem go chyba od dwóch lat jak nie więcej

Avatar Kzyeki

28 maja 2019, 22:40

@xXkuba22Xx: dokładnie to samo xD tyle że ja dostałem. Ale reszta wygląda jak u ciebie.

Avatar SurMix

26 maja 2019, 20:55

ɐʇ

Avatar ptasznik5

26 maja 2019, 20:03

admin zadał otwarte pytanie do jejaków w tytule?
nie ważne czy to admin czy jejak powiem krótko: tak

Avatar AhmedMufasa

26 maja 2019, 20:41

@ptasznik5: to nie ma tak że warto czy nie warto

Avatar chomusuke

26 maja 2019, 20:05

Czy jest na jeja ktoś kto gra w black desert online na xboxie?

Avatar ruzwelt1

26 maja 2019, 20:12

@chomusuke: nie

Avatar Gh0st01

17 maja 2019, 17:08

Polecam ale znajdź se jakieś dobre mody na grafike

Avatar Wojownik_Orkow001

17 maja 2019, 17:04

IMO Skyrim jest dobry ale tylko z modami

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2019, 18:46

Avatar Radstal

26 maja 2019, 20:01

z DLC i modami*

Avatar
Legutko

26 maja 2019, 20:05

@Radstal: bez niczego* skyrim to świetna gra ale z DLC i kodami jest po prostu jeszce lepsza.

Avatar Mysz_Komputerowa

17 maja 2019, 16:37

rezi gral polecam

Avatar SharpNeedle

17 maja 2019, 16:46

@Mysz_Komputerowa: grał bosmerem a bosmer jest ch*jowy

Avatar Mysz_Komputerowa

17 maja 2019, 16:47

@SharpNeedle: no dobra ale to rezi

Avatar SharpNeedle

17 maja 2019, 16:54

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Frustrujące

To by wystarczyło

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka