Nigdy nie grałem w Skyrima, polecacie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
To by wystarczyło
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2019, 16:45
polecam, bierz kotka i graj na skradańsko i łuk, nawet jak nie będziesz chciał to i tak skończysz jako złodziej-łucznik
Odpisz
26 maja 2019, 20:55
@SharpNeedle: według mnie najlepszą klasą jest mag ze względu na Bug pozwalający na stworzenie setu -100% zużycia many dla danej szkoły
Odpisz
26 maja 2019, 20:56
@SharpNeedle: chociaż nawet jako mag miałem skradańsko na 100
Odpisz
6 lutego 2020, 00:16
@SharpNeedle: zalezy Jak sie lubi grac, ja zawsze jako mag koncze na przyklad
Odpisz
26 maja 2019, 20:01
ja dostałem kiedys bon na 50 złotych do empika i z braku laku kupiłem skyrima, moją wymarzoną grę z przed kilku ładnych lat. Stoi na półce nie otwarta już chyba od ponad roku xD
Odpisz
27 maja 2019, 12:20
@xXkuba22Xx: kupiłem Skyrima razem z innymi grami bo "klasyk" i "trzeba w to pograć", otworzyłem, pograłem 5 godzin i poszedłem spać. Potem zaczął się rok szkolny, matura, teraz kończę pierwszy rok studiów i dalej stoi na półce xD
Ale w te wakacje obiecałem sobie, że po 2 latach odpalę znowu. Może jakieś mody się ogarnie.
Odpisz
27 maja 2019, 15:41
@Kzyeki: to ja kupiłem wiedźmina 3 po premierze, bo 3wiedzmin3 najlepszy i dwa albo trzy razy do niego podchodziłem i w końcu nigdy nie skończyłem, nie odpalałem go chyba od dwóch lat jak nie więcej
Odpisz
28 maja 2019, 22:40
@xXkuba22Xx: dokładnie to samo xD tyle że ja dostałem. Ale reszta wygląda jak u ciebie.
Odpisz
26 maja 2019, 20:55
ɐʇ
Odpisz
26 maja 2019, 20:03
admin zadał otwarte pytanie do jejaków w tytule?
nie ważne czy to admin czy jejak powiem krótko: tak
Odpisz
26 maja 2019, 20:41
@ptasznik5: to nie ma tak że warto czy nie warto
Odpisz
26 maja 2019, 20:05
Czy jest na jeja ktoś kto gra w black desert online na xboxie?
Odpisz
26 maja 2019, 20:12
@chomusuke: nie
Odpisz
17 maja 2019, 17:08
Polecam ale znajdź se jakieś dobre mody na grafike
Odpisz
17 maja 2019, 17:04
IMO Skyrim jest dobry ale tylko z modami
Odpisz
17 maja 2019, 18:46
@Wojownik_Orkow001: z DLC*
Odpisz
26 maja 2019, 20:01
z DLC i modami*
Odpisz
26 maja 2019, 20:05
@Radstal: bez niczego* skyrim to świetna gra ale z DLC i kodami jest po prostu jeszce lepsza.
Odpisz
17 maja 2019, 16:37
rezi gral polecam
Odpisz
17 maja 2019, 16:46
@Mysz_Komputerowa: grał bosmerem a bosmer jest ch*jowy
Odpisz
17 maja 2019, 16:47
@SharpNeedle: no dobra ale to rezi
Odpisz
17 maja 2019, 16:54
@Mysz_Komputerowa: no tak
Odpisz
17 maja 2019, 16:46
Było https://memy.jeja.pl/334441,przesadzilem-chyba.html
Odpisz