Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
GABIusz03

Edytowano - 18 maja 2019, 15:49

Ostatnio czytałem że mają dać Microsoft edge na silniku chromium,nie wiem w takim przypadku przydałby się "the coolest daniel".

Avatar PanDyrektor

26 maja 2019, 21:06

już jest beta na chromium

Avatar Redclawface

27 maja 2019, 07:13

@PanDyrektor: Beta, Developer i Canary.
Ja akurat korzystam z Develoerskiej wersji...
https://www.microsoftedgeinsider.com/en-us/download

Avatar Spider007

18 maja 2021, 11:01

@PanDyrektor: (odkop)

w ogóle chromium to fajen przeglądarka

Avatar Ignisus

27 maja 2019, 14:13

Dobre!

Avatar the_endrju

27 maja 2019, 10:24

osobiście używam edge na androidzie i polecam

Avatar KolosalnyNonsens

27 maja 2019, 00:53

jak mi się raz chrome zniemczył a potrzebowałam na szybko coś wyszukać to edge bardzo mi pomógł

Avatar Magmund

26 maja 2019, 21:17

internet explorer bezużyteczny? Wielu nawet nie wie jak pomocna jest ta przeglądarka

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2019, 21:33

@Magmund: właśnie, bez niej nie zainstalowalibyśmy chrome lub firefoxa lub operę (jak kto woli)

Avatar gobo333

26 maja 2019, 21:12

Edgy Daniel

Avatar Rafael_Rexwent

18 maja 2019, 18:10

Avatar stefus

18 maja 2019, 17:17

slow
The slower

Avatar Nefral

18 maja 2019, 15:53

Wesołych świąt 2010!

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2019, 15:40

Eeeeeeeeeee

Avatar BLAWK

18 maja 2019, 15:28

Nie zgodze sie ze nowy edge jest beznadziejny. Na w miare dobrych Pc-tach chrom jest lepszy ale w słabych lapkach gdzie chrom nie ma jak zjesc ramu bo go prawie nie ma i yt ci zacina to edge błyszczy. Na słabych laptopach dziala o duzo lepiej niz inne przeglądarki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka