Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 maja 2019, 15:49
Ostatnio czytałem że mają dać Microsoft edge na silniku chromium,nie wiem w takim przypadku przydałby się "the coolest daniel".
Odpisz
26 maja 2019, 21:06
już jest beta na chromium
Odpisz
27 maja 2019, 07:13
@PanDyrektor: Beta, Developer i Canary.
Ja akurat korzystam z Develoerskiej wersji...
https://www.microsoftedgeinsider.com/en-us/download
Odpisz
18 maja 2021, 11:01
@PanDyrektor: (odkop)
w ogóle chromium to fajen przeglądarka
Odpisz
27 maja 2019, 14:13
Dobre!
Odpisz
27 maja 2019, 10:24
osobiście używam edge na androidzie i polecam
Odpisz
27 maja 2019, 00:53
jak mi się raz chrome zniemczył a potrzebowałam na szybko coś wyszukać to edge bardzo mi pomógł
Odpisz
26 maja 2019, 21:17
internet explorer bezużyteczny? Wielu nawet nie wie jak pomocna jest ta przeglądarka
Odpisz
26 maja 2019, 21:33
@Magmund: właśnie, bez niej nie zainstalowalibyśmy chrome lub firefoxa lub operę (jak kto woli)
Odpisz
26 maja 2019, 21:12
Edgy Daniel
Odpisz
18 maja 2019, 18:10
Odpisz
18 maja 2019, 17:17
slow
The slower
Odpisz
18 maja 2019, 15:53
Wesołych świąt 2010!
Odpisz
18 maja 2019, 15:40
Eeeeeeeeeee
Odpisz
18 maja 2019, 15:28
Nie zgodze sie ze nowy edge jest beznadziejny. Na w miare dobrych Pc-tach chrom jest lepszy ale w słabych lapkach gdzie chrom nie ma jak zjesc ramu bo go prawie nie ma i yt ci zacina to edge błyszczy. Na słabych laptopach dziala o duzo lepiej niz inne przeglądarki
Odpisz