Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 maja 2019, 14:29
Ja zwykle mówiłem że tylko w domu siedziałem, bo nie chce mi się opowiadać
Odpisz
29 maja 2019, 15:28
@Lekki69: Ja też tak mówiłem, ale dlatego, że to była prawda
Odpisz
29 maja 2019, 23:24
@abuq1: mnie rodzice zawsze gdzieś ciągnęli a to za granicę bo hehe patrz jak mówią po angilsku hiloł im szpiking inglisz hehe
Tu w góry bo hehe polazisz sobie a nie przed tym tel a potem dyszeli przy każdej górce
Morze oceany Hawaje i podobne hehe poplywasz, a po dwóch godzinach opalania ich smazylo i wracali do domu bo się czarni by zrobili jeszcze
Jeziora hehe ryby bydo na grila a potem mandacik bo lowia bez patentu na łowienie
Ogółem dużo wyjazdów, teraz jest większy spokój bo już nie wiedzą gdzie jechać czy leciec a nawet jeśli to zawsze mogę zostać w domu.
Odpisz
16 września 2020, 20:39
@Lekki69: aha czyli wyśmiewasz rodziców bo chcieli ci sprawić frajdę?
Odpisz
Edytowano - 16 września 2020, 21:54
@aibox666: nie, lubili się śmiać z obcokrajowców i zawsze zagadywali do nich
Poza tym wspomnienia fajne, to po prostu ironia. Kiedy chcieli żebym się urwał gdzieś w góry bo się nie ruszam a tymczasem to oni byli tymi zmęczonymi.
No i historyjki zabawne w sam raz na wspominanie.
Odpisz
5 listopada 2019, 13:59
Czy tylko ja zawsze miałem to głęboko w dupie?
Odpisz
29 maja 2019, 19:37
A ja lubiłam opowiadać i to była rzecz, na którą zawsze czekałam
Odpisz
29 maja 2019, 15:44
ja nie mogłem mówić że byłem u dziadków bo oni mieszkają ze mną :v
Odpisz