Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lekki69

Edytowano - 29 maja 2019, 14:29

Ja zwykle mówiłem że tylko w domu siedziałem, bo nie chce mi się opowiadać

Avatar abuq1

29 maja 2019, 15:28

@Lekki69: Ja też tak mówiłem, ale dlatego, że to była prawda

Avatar Lekki69

29 maja 2019, 23:24

@abuq1: mnie rodzice zawsze gdzieś ciągnęli a to za granicę bo hehe patrz jak mówią po angilsku hiloł im szpiking inglisz hehe
Tu w góry bo hehe polazisz sobie a nie przed tym tel a potem dyszeli przy każdej górce
Morze oceany Hawaje i podobne hehe poplywasz, a po dwóch godzinach opalania ich smazylo i wracali do domu bo się czarni by zrobili jeszcze
Jeziora hehe ryby bydo na grila a potem mandacik bo lowia bez patentu na łowienie

Ogółem dużo wyjazdów, teraz jest większy spokój bo już nie wiedzą gdzie jechać czy leciec a nawet jeśli to zawsze mogę zostać w domu.

Avatar aibox666

16 września 2020, 20:39

@Lekki69: aha czyli wyśmiewasz rodziców bo chcieli ci sprawić frajdę?

Avatar Lekki69

Edytowano - 16 września 2020, 21:54

@aibox666: nie, lubili się śmiać z obcokrajowców i zawsze zagadywali do nich

Poza tym wspomnienia fajne, to po prostu ironia. Kiedy chcieli żebym się urwał gdzieś w góry bo się nie ruszam a tymczasem to oni byli tymi zmęczonymi.

No i historyjki zabawne w sam raz na wspominanie.

Avatar Big_Chungus

5 listopada 2019, 13:59

Czy tylko ja zawsze miałem to głęboko w dupie?

Avatar Maselgo15

29 maja 2019, 19:37

A ja lubiłam opowiadać i to była rzecz, na którą zawsze czekałam

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2019, 15:44

ja nie mogłem mówić że byłem u dziadków bo oni mieszkają ze mną :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tymek590
Dodane przez: Tymek590

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Phi!

Ikony

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka