Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

7 czerwca, 13:11

No bo jak chcesz zostać chrzestnym, to wyobraź sobie że musisz być praktykującym katolikiem. Jak chcesz być chrzestnym to się dopasuj.

To tak, jakby do klubu dżentelmenów chciał zapisać się ktoś z dochodem 2000 miesięcznie, a próg byłby 10000. No, zacznij więcej zarabiać i dopiero się zapisz.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Rudy_Kruliczek

Edytowano - 16 czerwca, 21:57

@Baturaj: No dobra, ja naprawdę rozumiem, że tak ma być, tylko nikt nie zwraca uwagi na inne aspekty. Patrzy się na to, w jakim związku ktoś żyje i właściwie na nic więcej. Nie słyszałam, żeby ktoś został odesłany z kwitkiem, bo gorszy społeczeństwo byciem złodziejem, oszustem, okropną matką, bezlitosnym dupkiem. To się zawsze ogranicza do tego, kto z kim sypia, jakby cała reszta była mniej ważna.

Avatar Baturaj

17 czerwca, 13:30

@Rudy_Kruliczek: Zapominasz o jednym: mieszkanie z kimś to jest coś, co się da bardzo łatwo zweryfikować. Bycie złodziejem, oszustem itd. nie do końca. Ale jeśli w powszechnej opinii całego osiedla jakiś człowiek byłby oszustem czy złodziejem, również nie powinien zostawać chrzestnym i na takie aspekty również ZWRACA SIĘ uwagę. Taki Janusz Tracz nie mógłby zostać chrzestnym, wyobraź sobie.

Avatar Rysak

7 czerwca, 15:25

Jakby ktoś chciał:

Avatar Memeforteca

7 czerwca, 13:41

Spotted: Madka and Tateł mówi wszystko

Avatar voltorb

7 czerwca, 12:31

Jak się piszę czesies?

Avatar KappoleonBonaparte

7 czerwca, 12:39

@voltorb: Jakie ku*wa czesies XDDD

Avatar voltorb

7 czerwca, 12:41

@KappoleonBonaparte: no jak galertka się czesie

Avatar Ilovefutbol

7 czerwca, 12:49

@voltorb: Trzęsiesz

Avatar venomman

30 maja, 08:00

Spotted: Madka and Tateł xD
wiele wyjaśnia

Avatar Czyhanastrychu

30 maja, 01:44

Ech. To z naszych podatków płacą za przynajmniej 8 lat edukacji kogoś kto powinien ją zakończyć po skończeniu klasy trzeciej. Moim zdaniem po trzeciej klasie powinno się wprowadzić bon edukacyjny. Ale jak dzieciak nie zda to rodzice powinni zwracać kasę. Wtedy by pilnowali żeby się uczył i odrabiał zadania domowe. Jeśli gówniarz nie chce się uczyć albo się do tego nie nadaje to powinien mieć obowiązkowy WF po 6 godzin dziennie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Czyhanastrychu

10 czerwca, 08:29

@Anielka999: Zgadzam się. Szkoły powinny być niezależne od ministerstw i rządu. O wiele lepiej byłoby gdyby szkoły odpowiadały tylko przed rodzicami. Dlatego postuluję wprowadzenie bonów edukacyjnych i prywatne szkoły, w których płaci się tymi bonami. Jestem przekonany, że rodzice wybieraliby szkoły najlepsze dla swoich dzieci.
Rodzice znają swoje dziecko i wiedzą czy ma zdolności matematyczne, językowe, muzyczne czy plastyczne, czy pasjonują go zwierzęta, geografia czy historia. Przecież każdy by wolał, żeby talenty dzieci były odpowiednio rozwijane. Bo Adaś na lekcjach polskiego zupełnie nie może się skupić ale z kolei na 100 metrów jest najszybszy w klasie. Gdyby poszedł do klasy o profilu sportowym to swoją energię wyładowywałby nie głową na szkolnej ławce ale stopami na bieżni.

Avatar Anielka999

10 czerwca, 10:39

@Czyhanastrychu: To dlaczego nie jest w klasie sportowej? Na tym etapie już są, w publicznych szkołach. Rodzic nie zna najlepiej swojego dziecka i nie powinien wybierać mu szkoły. Zbyt wielu rodziców patrzy na dzieci przez pryzmat swoich ambicji i niespełnionych marzeń. Dlatego zawsze decyzja dotycząca wyboru profilu zależy od ucznia.

Avatar SzyMONECKI009

30 maja, 00:10

Jak dojść do takiego lvl'u?

Avatar ILoveMeme

Edytowano - 29 maja, 22:50

Dla takich ludzi powinni wprowadzić zwrot kosztów nauczania

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dodaj obrazek Poczekalnia (3967)

Podobne memy