Ostatnio stwierdziłem, że przydałby mi się większy monitor
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2013, 12:10
BF3 lub Crysis 2
Odpisz
Edytowano - 28 marca 2015, 15:45
@Western: BF 3 albo BF 4. Raczej to drugie.
Złota łopata za odkopywanie komentarzy już jest moja, nie dawaj mi jej.
Odpisz
3 stycznia 2017, 21:35
@Western: crysis po prawej jest pasek z energia nanokombinezonu itp.
Odpisz
11 stycznia 2018, 14:14
@Western: To jest BF3, charakterystyczny niebieski filtr i hud o tym świadczą.
Odpisz
31 lipca 2013, 22:25
Chłopie ... byś se kupił od razu ekran kinowy :D
Odpisz
29 lipca 2013, 17:30
BATTLEFIELD jeżeli się nie mylę
Odpisz
29 lipca 2013, 13:45
Grałbym :D
Odpisz
29 lipca 2013, 12:16
u sory BF3
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2013, 12:15
to byl bf2
Odpisz
29 lipca 2013, 11:37
Pewnie tylko w pierwszej setce Nerdów. pfff
Odpisz
29 lipca 2013, 10:25
nie lepiej projektor i duża ściana w piwnicy??? taniej wychodzi
Odpisz
29 lipca 2013, 10:00
tylko taki mały pfff
Odpisz