Każdy z nas tak kiedyś robił
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie znoszę kleszczy
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2023, 21:13
Nieee tak się nie robi
Odpisz
13 czerwca 2019, 18:21
To moja Simka xD
Odpisz
15 czerwca 2019, 09:49
@D0minik: mam lepszą
Odpisz
15 czerwca 2019, 13:32
@Paulinqqa: Wyślij. Ja nie skupiam się na CAS. Bardziej wole pobudować i pograć :)
Odpisz
13 czerwca 2019, 18:19
Ja kiedyś klikałem random, a teraz robie tak, że z gotowym template'ów np. Twarz sylwetka itp.
Mody mam na wszystko w cas.
Odpisz
13 czerwca 2019, 18:15
Ja klikam losowe, aż znajdę fajną postać a potem ją personalizuję
Odpisz
13 czerwca 2019, 16:55
Zawsze robiłam własną postać a nigdy losową.
Odpisz
13 czerwca 2019, 16:49
Ja nigdy nie wybrałem opcji random
Odpisz
13 czerwca 2019, 15:47
Ja zawsze robiłem umięśnioną wersję siebie
Odpisz
2 czerwca 2019, 15:23
ja zazwyczaj biorę podstawową a potem jak chce cła zmienić to już w grze
Odpisz
2 czerwca 2019, 15:59
@stefus: Też zawsze zmieniam cło.
Odpisz