Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

13 czerwca 2019, 18:34

Jeny, homo sapiens jeszcze nie wyginęło czasem?

Avatar Gameroqu

27 maja 2022, 17:19

@dustin2001: za kilkaset lat na pewno

Avatar Rysiek_Kordelas

21 listopada 2021, 23:37

Wyznawcy mizantropi:
Yeeees!

Avatar Towarzysz777

13 czerwca 2019, 15:30

Zabijmy ludzi, by ratować ludzi!!!!

Avatar Nikosos22

13 czerwca 2019, 16:35

@Towarzysz777: po dłuższym namyśle to ma sens bo wkońcu wykańczamy sami siebie i na dodatek planete

Avatar Jurekis_

13 czerwca 2019, 19:19

@Nikosos22: Gdyby wyginęła tak połowa ludzkości to byśmy mieli więcej jedzenia, nie byłoby kryzysu energetycznego, wyższe płace i niższe ceny. Oczywiście pewnie większość z tych co została by sobie strzeliła w łeb z powodu depresji, ale wiecie co mam na myśli

Avatar Broski

13 czerwca 2019, 19:31

@Jurekis_: Wiem, że to Ty Thanos.

Avatar Nikosos22

13 czerwca 2019, 20:27

Avatar Towarzysz777

13 czerwca 2019, 21:22

@Jurekis_: Nie byłoby kryzysu energetycznego gdybyśmy czerpali darmową energię z kosmosu co robił Tesla, ale potem go za to zabili, więc nie byłoby połowy problemów ludzkości, gdyby nie chciwość takich skur***eli hamujących postęp

Avatar Cotosiestanelo

Edytowano - 14 czerwca 2019, 00:50

@Towarzysz777: Nazywajmy rzeczy po imieniu. Politycy i inne ku*wy rządowe. Dlatego mam wyjebongo na polityke dopóki nie zrobie sie stary, ale to wtedy tylko po to żeby mieć na co narzekać

Avatar Undercaper

13 czerwca 2019, 17:37

Avatar DeadShoot

13 czerwca 2019, 17:13

Avatar RoseQuartz

13 czerwca 2019, 15:59

Avatar Demon_123

Edytowano - 13 czerwca 2019, 14:30

Może gupi ale auta to umieją robić.

Avatar BilmoBlampkins

13 czerwca 2019, 15:13

@Demon_123: Włochy i Niemcy

Avatar Demon_123

13 czerwca 2019, 16:31

@BilmoBlampkins: Włochy tak, Niemcy nie.

Avatar BilmoBlampkins

13 czerwca 2019, 16:33

@Demon_123: Włochy tak, Niemcy tak.

Avatar Bartlomiej2003

13 czerwca 2019, 14:19

Avatar seba27113

11 czerwca 2019, 19:49

Avatar
bylojuz12

11 czerwca 2019, 18:12

Amerykanie:

Avatar
bylojuz12

11 czerwca 2019, 18:12

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2019, 18:05

Avatar Grandsoniusz

11 czerwca 2019, 18:02

Zażenowałem się

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Brawo za czujność!

Angielskie śmieszki

Dobrze czasem się oderwać

Ikony

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka