Ja zawsze kupuję demo 1,5%
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Cóż za brak szacunku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 1 października 2020, 15:38
Tyle że te 2% to % tłuszczu
Odpisz
19 czerwca 2019, 08:04
Je**ć 2%, tylko 3,2
Odpisz
19 czerwca 2019, 08:56
Ja nie czuję różnicy
Odpisz
19 czerwca 2019, 09:09
je**ć twoje 3.2% tylko 6% prosto od krufffffki
Odpisz
19 czerwca 2019, 09:51
@InsaneFOX13: Jeszcze takie cieplutkie;)
Odpisz
19 czerwca 2019, 10:42
@InsaneFOX13: ej to jest chyba byk nie krowa
Odpisz
19 czerwca 2019, 18:33
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2019, 18:31
Najlepsze od byka.
Odpisz
19 czerwca 2019, 15:20
Najlepsze bez laktozy.
2.0 bez laktozy = 3.2 z laktozą
Odpisz
5 czerwca 2019, 09:43
Takie prosto od krowy, tylko bardziej.
Odpisz
5 czerwca 2019, 09:45
@lajoner1: od cielaka który jeszcze nie wyszedł z brzucha krowy?
Odpisz
5 czerwca 2019, 09:47
nie chciałbym widzieć procesu pozyskania takiego mleka.
Odpisz
19 czerwca 2019, 09:00
@lajoner1: To może od krowy która przez całe życie piła tylko mleko
Odpisz
19 czerwca 2019, 08:21
Mleko 3,8% z Niemiec smakuje jak ciasteczka
Odpisz
5 czerwca 2019, 09:52
mmm carson
Odpisz
5 czerwca 2019, 09:51
Ja kupuję 0,5 lub premium (3,5)
Odpisz