memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 sierpnia 2021, 19:14
to tylko para wodna się skrapla w wyniku temperatury Kwiecień, 20°C
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:12
Ciekawe
Edytowano - 18 czerwca 2019, 21:24
Po prostu powiedz wprost, że jesteś pi**ą. Masz odwagę palić to miej też odwagę powiedzieć, że to robisz.
18 czerwca 2019, 21:32
@Smuteczek: nienawidzili jezusa bo powiedział im prawdę
19 czerwca 2019, 07:43
@Smuteczek: jaka odwagę trzeba mieć żeby palić?
19 czerwca 2019, 07:54
@SowingSeason: to nie odwaga tylko głupota
19 czerwca 2019, 14:32
@SowingSeason: Odwaga, by łamać zasady. Choć można to też nazwać głupotą
19 czerwca 2019, 07:47
Zimno było i to para tak tylko no.
18 czerwca 2019, 22:14
Jak się zrobi zbyt głęboki wdech to płuca się przegrzewają
19 czerwca 2019, 07:32
@MarekCD: I zaczynają się palić, bo powietrze gorące
19 czerwca 2019, 00:01
M o b y G a m e s
19 czerwca 2019, 00:35
@Ameron: ?
19 czerwca 2019, 03:11
Watermark w prawym dolnym rogu
19 czerwca 2019, 07:24
od kiedy na znaki wodne innych stron nie patrzy się źle?
19 czerwca 2019, 08:22
@Ameron: Od takiego czasu że ten watermark od zawsze tam był
18 czerwca 2019, 22:58
Jeszcze raz i Kaukaz
18 czerwca 2019, 21:45
W szkole jest czad! Jednak on dzielny wdychał go przez 8 godzin w szkolę i ostatecznie musiał opróżnić swoje płuca.
8 czerwca 2019, 14:11
O dziwo jest to możliwe ale nie z płuc, polecam włączyć na youtubie, "Jak zrobić lekki dym z ust bez niczego" próbowałem i działa, niestety dym jest malutki.
18 czerwca 2019, 21:24
To tak działa tylko na Śląsku
18 czerwca 2019, 21:29
@jacek1s: na śląsku to wychodzą nam chmury
8 czerwca 2019, 12:50
"To był mały pożar u mnie płucach, lecz na szczęście szybko go zgasiłem. Stąd ten dym"
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2021, 19:14
to tylko para wodna się skrapla w wyniku temperatury
Kwiecień, 20°C
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:12
Ciekawe
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2019, 21:24
Po prostu powiedz wprost, że jesteś pi**ą.
Masz odwagę palić to miej też odwagę powiedzieć, że to robisz.
Odpisz
18 czerwca 2019, 21:32
@Smuteczek: nienawidzili jezusa bo powiedział im prawdę
Odpisz
19 czerwca 2019, 07:43
@Smuteczek: jaka odwagę trzeba mieć żeby palić?
Odpisz
19 czerwca 2019, 07:54
@SowingSeason: to nie odwaga tylko głupota
Odpisz
19 czerwca 2019, 14:32
@SowingSeason: Odwaga, by łamać zasady. Choć można to też nazwać głupotą
Odpisz
19 czerwca 2019, 07:47
Zimno było i to para tak tylko no.
Odpisz
18 czerwca 2019, 22:14
Jak się zrobi zbyt głęboki wdech to płuca się przegrzewają
Odpisz
19 czerwca 2019, 07:32
@MarekCD: I zaczynają się palić, bo powietrze gorące
Odpisz
19 czerwca 2019, 00:01
M o b y G a m e s
Odpisz
19 czerwca 2019, 00:35
@Ameron: ?
Odpisz
19 czerwca 2019, 03:11
Watermark w prawym dolnym rogu
Odpisz
19 czerwca 2019, 07:24
od kiedy na znaki wodne innych stron nie patrzy się źle?
Odpisz
19 czerwca 2019, 08:22
@Ameron: Od takiego czasu że ten watermark od zawsze tam był
Odpisz
18 czerwca 2019, 22:58
Jeszcze raz i Kaukaz
Odpisz
18 czerwca 2019, 21:45
W szkole jest czad! Jednak on dzielny wdychał go przez 8 godzin w szkolę i ostatecznie musiał opróżnić swoje płuca.
Odpisz
8 czerwca 2019, 14:11
O dziwo jest to możliwe ale nie z płuc, polecam włączyć na youtubie, "Jak zrobić lekki dym z ust bez niczego" próbowałem i działa, niestety dym jest malutki.
Odpisz
18 czerwca 2019, 21:24
To tak działa tylko na Śląsku
Odpisz
18 czerwca 2019, 21:29
@jacek1s: na śląsku to wychodzą nam chmury
Odpisz
8 czerwca 2019, 12:50
"To był mały pożar u mnie płucach, lecz na szczęście szybko go zgasiłem. Stąd ten dym"
Odpisz