memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
13 kwietnia, 21:00
nie ma w
Odpisz
21 września 2024, 10:47
Mogli użyć ą ę ć itp jak użyli ż i ź
19 czerwca 2019, 11:08
Je**ć. Matmę.
14 września 2020, 20:46
no co ty?!
15 września 2020, 06:30
Ło kuźwa Przepraszam wszystkich za ten komentarz Mój stosunek do matmy trochę się zmienił :)
14 września 2020, 20:45
Bo z całkami jest tak, że musisz rozwiązać ok. 500, żeby coś skumać.
18 czerwca 2019, 21:54
Nie
18 czerwca 2019, 16:35
I teraz... Czemu nie ma tam "W"? Oraz czemu zamiast dać "ą", "ć", "ę" itd. dowalili znak zapytania na końcu?
18 czerwca 2019, 21:07
@Kirito: Bo mem by nie wyszed
18 czerwca 2019, 20:45
Q
18 czerwca 2019, 19:22
Edytowano - 18 czerwca 2019, 18:14
Nauczycielka : będzie święto więc zróbcie tylko zadanie pierwsze i macie wolne Zadanie pierwsze:
18 czerwca 2019, 18:16
@wampirra107: a nie bo drugie
18 czerwca 2019, 17:28
ch** wam do tego
18 czerwca 2019, 17:56
@bulazpasztetem: toxic
18 czerwca 2019, 18:10
@Kupahaha: tak i co ?
18 czerwca 2019, 18:34
18 czerwca 2019, 19:31
@Kupahaha: nie
18 czerwca 2019, 19:37
@bulazpasztetem: tak
5 czerwca 2019, 15:28
Nie ma "w" i "q"
5 czerwca 2019, 16:32
@didujakaskemm: Robił to matematyk nie polonista
18 czerwca 2019, 17:07
@kola3492: piotrusiu, podejdź prosze do tablicy i ykonaj zadanie czarte
18 czerwca 2019, 16:55
U mnie kiedy pani daje dużo pisania lub zadanie z wieloma punktami to klasa mówi: Mamy Polski Wiecie chyba o co chodzi
18 czerwca 2019, 17:57
nie wiemy
18 czerwca 2019, 19:19
@Kupahaha: chodzi o to, że przerabiamy cały alfabet, albo i więcej, a klasa mówi że to j. Polski, bo alfabet.
18 czerwca 2019, 23:03
18 czerwca 2019, 16:11
*Ja widzący to zadanie w pracy domowej*
18 czerwca 2019, 16:04
5 czerwca 2019, 17:00
nie ma "ą", "ć", "ę", "ń", "q", "ó" i "w" całkiem sporo podpunktów dałoby się jeszcze upchnąć
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież13 kwietnia, 21:00
nie ma w
Odpisz
21 września 2024, 10:47
Mogli użyć ą ę ć itp jak użyli ż i ź
Odpisz
19 czerwca 2019, 11:08
Je**ć. Matmę.
Odpisz
14 września 2020, 20:46
no co ty?!
Odpisz
15 września 2020, 06:30
Ło kuźwa
Przepraszam wszystkich za ten komentarz
Mój stosunek do matmy trochę się zmienił :)
Odpisz
14 września 2020, 20:45
Bo z całkami jest tak, że musisz rozwiązać ok. 500, żeby coś skumać.
Odpisz
18 czerwca 2019, 21:54
Nie
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:35
I teraz... Czemu nie ma tam "W"?
Oraz czemu zamiast dać "ą", "ć", "ę" itd. dowalili znak zapytania na końcu?
Odpisz
18 czerwca 2019, 21:07
@Kirito: Bo mem by nie wyszed
Odpisz
18 czerwca 2019, 20:45
Q
Odpisz
18 czerwca 2019, 19:22
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2019, 18:14
Nauczycielka : będzie święto więc zróbcie tylko zadanie pierwsze i macie wolne
Zadanie pierwsze:
Odpisz
18 czerwca 2019, 18:16
@wampirra107: a nie bo drugie
Odpisz
18 czerwca 2019, 17:28
ch** wam do tego
Odpisz
18 czerwca 2019, 17:56
@bulazpasztetem: toxic
Odpisz
18 czerwca 2019, 18:10
@Kupahaha: tak i co ?
Odpisz
18 czerwca 2019, 18:34
@bulazpasztetem: toxic
Odpisz
18 czerwca 2019, 19:31
@Kupahaha: nie
Odpisz
18 czerwca 2019, 19:37
@bulazpasztetem: tak
Odpisz
5 czerwca 2019, 15:28
Nie ma "w" i "q"
Odpisz
5 czerwca 2019, 16:32
@didujakaskemm: Robił to matematyk nie polonista
Odpisz
18 czerwca 2019, 17:07
@kola3492: piotrusiu, podejdź prosze do tablicy i ykonaj zadanie czarte
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:55
U mnie kiedy pani daje dużo pisania lub zadanie z wieloma punktami to klasa mówi: Mamy Polski
Wiecie chyba o co chodzi
Odpisz
18 czerwca 2019, 17:57
nie wiemy
Odpisz
18 czerwca 2019, 19:19
@Kupahaha: chodzi o to, że przerabiamy cały alfabet, albo i więcej, a klasa mówi że to j. Polski, bo alfabet.
Odpisz
18 czerwca 2019, 23:03
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:11
*Ja widzący to zadanie w pracy domowej*
Odpisz
18 czerwca 2019, 16:04
Odpisz
5 czerwca 2019, 17:00
nie ma "ą", "ć", "ę", "ń", "q", "ó" i "w"
całkiem sporo podpunktów dałoby się jeszcze upchnąć
Odpisz