Ach, te niegrzeczne babeczki...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jeszcze jak
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2013, 17:01
mój tatus ma na imię zdzisiu ;3
Odpisz
26 lipca 2013, 17:09
@jacek1s: Mój kot też.
Odpisz
26 lipca 2013, 17:12
@gowno123: czemu zwierze ma ludzkie imię ? :P to tak jak bym nazwał psa bartek a kota kaśka :d
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2013, 17:24
@jacek1s: Moje koty to Koksu i Ci.pa xD
Odpisz
26 lipca 2013, 17:33
@Truskavvkova: miałaś zginąć na 3 dni :P
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2013, 17:36
@jacek1s: No zginę ale o 20 bo mam autokar wtedy xD
Odpisz
26 lipca 2013, 17:40
@Truskavvkova: to ja tu sie nudze a ty dopiero teraz gadasz ze o 20 ;c
Odpisz
26 lipca 2013, 17:43
@jacek1s: Bo wcześniej sama nie wiedziałam o której :c
Odpisz
26 lipca 2013, 17:49
@Truskavvkova: na fb marsz !!
Odpisz
26 lipca 2013, 17:49
@jacek1s: biegnę :3
Odpisz
26 lipca 2013, 17:55
@Truskavvkova: P***** PKP!!
Odpisz
26 lipca 2013, 18:26
PKP się sprzedało !
Odpisz
27 lipca 2013, 00:33
@jacek1s: Mój pies się nazywał Jacek. Hańbisz jego imię.
Odpisz
27 lipca 2013, 07:03
@jacek1s: Skoro według ciebie zwierzę nie może mieć ludzkiego imienia, to kanapka też nie może. :3
Odpisz
28 lipca 2013, 21:41
@jacek1s: nazwałem go tak dla jaj
Odpisz