Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Młodzi gniewni
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2014, 13:57
@KontoUsunięte: Kocham psy, ale koty to tak nei tak bardzo :/
Odpisz
3 sierpnia 2014, 14:12
Ja kocham psy,kotów nie lubię :|
Odpisz
16 stycznia 2014, 21:23
w sumie to dobrze że nie lubi kotów :/
nie to że mam coś do psów ale po prostu bardziej lubie koty sama mam 2
Odpisz
24 sierpnia 2013, 12:22
Biedny pies. A ja kocham i psy i koty
Odpisz
20 listopada 2013, 16:20
@Toralei11786: a ja wszystkie kocham zwierzaki
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2013, 16:33
@xKotkaDominika: ja tez, tylko na obrazku była mowa o psach i kotach
Odpisz
26 listopada 2013, 12:46
@Toralei11786: Wiem
Odpisz
25 lipca 2013, 15:19
Było.
Odpisz
25 lipca 2013, 16:41
@Piotr99: To daj linka, a nie pisz tylko "było", ok?
Odpisz
25 lipca 2013, 19:22
@Minerman: Jestem stałym użytkownikiem tej strony i mam pamięć do obrazków. Nie pamiętam tytułu, ale wiem, że było, i to nawet dwa razy.
Odpisz
26 lipca 2013, 03:30
@Piotr99: potwierdzam.
Odpisz
26 lipca 2013, 08:46
@Minerman: Ja również potwierdzam
Odpisz
29 lipca 2013, 12:52
@Minerman: Jak pewnie się domyślasz, również mogę śmiało potwierdzić wcześniejszy byt tego obrazka w tym serwisie :) Szukałem tego obrazka by wysłać ci link do niego lecz nie znalazłem. jedynie co to mogę ci dać screena z tym obrazkiem, datą kiedy go pobrałem na komputer jak i napis na obrazku ,,znaleziono na jeja.pl" :B
Odpisz
29 lipca 2013, 12:53
@Horan: Ale i tak się na główną dostał:P
Odpisz
29 lipca 2013, 13:17
@Minerman: Lecz CHYBA to nie problem by np. usunąć dany obrazek? :) Zresztą rób jak uwarzasz. Ja mogę dać sobie uciąć nogę o to że ten obrazek już był, lecz nie przeszkadzają mi aż tak duplikaty. Jednakże ty rób co chcesz :)
Odpisz
29 lipca 2013, 17:31
@Minerman: Jeszcze mów, że jesteś z tego dumny, plagiat ***ny. ;__;
Odpisz
29 lipca 2013, 17:46
@rakso132: Nie mówię, że jestem. Po za tym, to nie plagiat tylko przypomnienie starego obrazka. Ale dobra. Możecie mnie minusować, ja się i tak mam to gdzieś...
Odpisz