Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bunny_Heart

2 grudnia 2014, 13:57

@KontoUsunięte: Kocham psy, ale koty to tak nei tak bardzo :/

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2014, 14:12

Ja kocham psy,kotów nie lubię :|

Avatar Angelka235

16 stycznia 2014, 21:23

w sumie to dobrze że nie lubi kotów :/
nie to że mam coś do psów ale po prostu bardziej lubie koty sama mam 2

Avatar Toralei11786

24 sierpnia 2013, 12:22

Biedny pies. A ja kocham i psy i koty

Avatar xKotkaDominika

20 listopada 2013, 16:20

@Toralei11786: a ja wszystkie kocham zwierzaki

Avatar Toralei11786

Edytowano - 20 listopada 2013, 16:33

@xKotkaDominika: ja tez, tylko na obrazku była mowa o psach i kotach

Avatar xKotkaDominika

26 listopada 2013, 12:46

Avatar Piotr99

25 lipca 2013, 15:19

Było.

Avatar Minerman

25 lipca 2013, 16:41

@Piotr99: To daj linka, a nie pisz tylko "było", ok?

Avatar Piotr99

25 lipca 2013, 19:22

@Minerman: Jestem stałym użytkownikiem tej strony i mam pamięć do obrazków. Nie pamiętam tytułu, ale wiem, że było, i to nawet dwa razy.

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2013, 03:30

@Piotr99: potwierdzam.

Avatar CzarneSombrero

26 lipca 2013, 08:46

@Minerman: Ja również potwierdzam

Avatar Horan

29 lipca 2013, 12:52

@Minerman: Jak pewnie się domyślasz, również mogę śmiało potwierdzić wcześniejszy byt tego obrazka w tym serwisie :) Szukałem tego obrazka by wysłać ci link do niego lecz nie znalazłem. jedynie co to mogę ci dać screena z tym obrazkiem, datą kiedy go pobrałem na komputer jak i napis na obrazku ,,znaleziono na jeja.pl" :B

Avatar Minerman

29 lipca 2013, 12:53

@Horan: Ale i tak się na główną dostał:P

Avatar Horan

29 lipca 2013, 13:17

@Minerman: Lecz CHYBA to nie problem by np. usunąć dany obrazek? :) Zresztą rób jak uwarzasz. Ja mogę dać sobie uciąć nogę o to że ten obrazek już był, lecz nie przeszkadzają mi aż tak duplikaty. Jednakże ty rób co chcesz :)

Avatar rakso132

29 lipca 2013, 17:31

@Minerman: Jeszcze mów, że jesteś z tego dumny, plagiat ***ny. ;__;

Avatar Minerman

29 lipca 2013, 17:46

@rakso132: Nie mówię, że jestem. Po za tym, to nie plagiat tylko przypomnienie starego obrazka. Ale dobra. Możecie mnie minusować, ja się i tak mam to gdzieś...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Lekko nie będzie

Młodzi gniewni

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka