Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Nie po oczach
To będzie bolało
Tymi się chodzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2018, 10:56
W dzisiejszych czasach faceci też nie chca miec dzieci a niektorzy nawet aż zmieniają orientacje XD
Odpisz
29 lipca 2013, 10:37
Równie dobrze mogłabym powiedzieć, że byłoby zero ludzi na świecie, gdyby pierwszy mężczyzna był bezpłodny.
Odpisz
29 lipca 2013, 12:31
@Ennelia: nie wiem, za co masz łapki w dół.
Odpisz
29 lipca 2013, 13:47
@Ennelia: Autor przesadza można przecież łączyć obie te rzeczy karierę i potomstwo :P Poza tym każdy jest do czegoś innego stworzony.
Odpisz
29 lipca 2013, 17:29
@Ennelia: Chyba ktoś tu nie lubi obrazków o swojej płci. :>
Odpisz
29 lipca 2013, 20:55
@rakso132: Nie to że nie lubię. Ten był całkiem zabawny.
Odpisz
29 lipca 2013, 20:57
@Mnich1: Wiem. Żarty wyolbrzymiają jakieś cechy - dlatego właśnie są śmieszne. I zgadzam się z twoim stwierdzeniem, że każdy jest do czego innego stworzony.
Odpisz
29 lipca 2013, 21:00
@Griszka: Ja również tego nie rozumiem. Pewnie uraziłam czyjąś męską dumę. Dobrze, że jednak nie napisałam o impotencji xD Wtedy dopiero miałabym łapek w dół
Odpisz
30 lipca 2013, 10:33
@Ennelia: Ano.
Odpisz
29 lipca 2013, 09:06
Ten obrazek ma przekonywac wszystkie kobiety, że powinny siedziec w kuchni i maszynowo rodzic dzieci, zamiast zajmowac się swoimi pasjami i rozwijaniem kariery? o.o
Odpisz
29 lipca 2013, 09:57
@Griszka: tak
Odpisz
29 lipca 2013, 10:07
@bumbusiek: idź stąd.
Odpisz
29 lipca 2013, 11:38
@Griszka: Mniemam iż on był sarkastyczny.
Odpisz
29 lipca 2013, 17:29
@Griszka: Słowo ''stereotypy'' mówi ci coś? ._.
Odpisz
29 lipca 2013, 18:00
@rakso132: owszem. cieszysz się?
Odpisz
29 lipca 2013, 18:21
@Griszka: Czy się cieszę, że zrozumiałaś o co chodzi? Tak. :>
Odpisz
29 lipca 2013, 19:46
@rakso132: to piątka <5>
Odpisz