Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pyszka

13 stycznia 2018, 10:56

W dzisiejszych czasach faceci też nie chca miec dzieci a niektorzy nawet aż zmieniają orientacje XD

Avatar Ennelia

29 lipca 2013, 10:37

Równie dobrze mogłabym powiedzieć, że byłoby zero ludzi na świecie, gdyby pierwszy mężczyzna był bezpłodny.

Avatar Griszka

29 lipca 2013, 12:31

@Ennelia: nie wiem, za co masz łapki w dół.

Avatar Mnich1

29 lipca 2013, 13:47

@Ennelia: Autor przesadza można przecież łączyć obie te rzeczy karierę i potomstwo :P Poza tym każdy jest do czegoś innego stworzony.

Avatar rakso132

29 lipca 2013, 17:29

@Ennelia: Chyba ktoś tu nie lubi obrazków o swojej płci. :>

Avatar Ennelia

29 lipca 2013, 20:55

@rakso132: Nie to że nie lubię. Ten był całkiem zabawny.

Avatar Ennelia

29 lipca 2013, 20:57

@Mnich1: Wiem. Żarty wyolbrzymiają jakieś cechy - dlatego właśnie są śmieszne. I zgadzam się z twoim stwierdzeniem, że każdy jest do czego innego stworzony.

Avatar Ennelia

29 lipca 2013, 21:00

@Griszka: Ja również tego nie rozumiem. Pewnie uraziłam czyjąś męską dumę. Dobrze, że jednak nie napisałam o impotencji xD Wtedy dopiero miałabym łapek w dół

Avatar Griszka

30 lipca 2013, 10:33

@Ennelia: Ano.

Avatar Griszka

29 lipca 2013, 09:06

Ten obrazek ma przekonywac wszystkie kobiety, że powinny siedziec w kuchni i maszynowo rodzic dzieci, zamiast zajmowac się swoimi pasjami i rozwijaniem kariery? o.o

Avatar bumbusiek

29 lipca 2013, 09:57

@Griszka: tak

Avatar Griszka

29 lipca 2013, 10:07

@bumbusiek: idź stąd.

Avatar DanateDMC

29 lipca 2013, 11:38

@Griszka: Mniemam iż on był sarkastyczny.

Avatar rakso132

29 lipca 2013, 17:29

@Griszka: Słowo ''stereotypy'' mówi ci coś? ._.

Avatar Griszka

29 lipca 2013, 18:00

@rakso132: owszem. cieszysz się?

Avatar rakso132

29 lipca 2013, 18:21

@Griszka: Czy się cieszę, że zrozumiałaś o co chodzi? Tak. :>

Avatar Griszka

29 lipca 2013, 19:46

@rakso132: to piątka <5>

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Beboch
Dodane przez: Beboch

Bycie na zero to nieosiągalny luksus

Nie po oczach

To będzie bolało

Tymi się chodzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka