Najgorsi są gracze, gdzie jesteś w ostatniej lokacji, ale nie masz jeszcze najwyższego poziomu. Bijesz takiego moba, zostało mu 3/4 życia i podchodzi ci taki na ostatnim poziomie i go zabija na dwa strzały.
@massesd: nie jakaś tam małpa tylko MAŁPI KU*WA STRAŻNIK
a potem
MAŁPI STRAŻNIK DULLHAN KU*WA
a opcjonalnie
MAŁPI SKU*WIEL I JEGO WKU*WIAJĄCY WOREK NA NASIENIE
Komentarze
Odśwież13 września 2019, 11:43
Leopold
Odpisz
21 czerwca 2019, 00:10
Ten Tomek wygląda jakby był członkiem Ręki Boga z ,,Berserka".
Odpisz
20 czerwca 2019, 16:23
Stróże Otchłani mocno.
Odpisz
20 czerwca 2019, 02:31
Tacy są najwredniejsi. Jak np. Ostatni boss z persony 5
Odpisz
20 czerwca 2019, 10:02
@Darque: mnie tam wkurzał ten typ co był pixelartem i się co chwilę naprawiał, persona 4 Golden
Odpisz
20 czerwca 2019, 09:53
Najgorsi są gracze, gdzie jesteś w ostatniej lokacji, ale nie masz jeszcze najwyższego poziomu. Bijesz takiego moba, zostało mu 3/4 życia i podchodzi ci taki na ostatnim poziomie i go zabija na dwa strzały.
Odpisz
19 czerwca 2019, 22:14
Albo:
Ja:OHH YEAA! Kilka sekund i boss leży! Kilka godzin ubijania się opłaciło!
Boss: Ej no, przegrywie ja się uleczam do 100 % HP.
Odpisz
19 czerwca 2019, 21:28
Sekiro w skrócie
Odpisz
19 czerwca 2019, 21:07
Ja tak miałem z Calacą z Guacamelee
Odpisz
10 czerwca 2019, 10:36
Małpa z sekiro
Odpisz
10 czerwca 2019, 14:30
@massesd: nie jakaś tam małpa tylko MAŁPI KU*WA STRAŻNIK
a potem
MAŁPI STRAŻNIK DULLHAN KU*WA
a opcjonalnie
MAŁPI SKU*WIEL I JEGO WKU*WIAJĄCY WOREK NA NASIENIE
Odpisz
10 czerwca 2019, 14:26
Dark Souls 3 i Friede kiedy przechodzi do trzeciej fazy
Odpisz
10 czerwca 2019, 10:16
Te 4 watermarki to zabezpieczenie antypirackie, które pewnie nie zadziała ale jest
Odpisz