Dla fana Władcy Pierścieni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tacy sami, a ściana między nami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2024, 23:01
Czyli Apple włada wszystkim i jakiś kidos musi przenieść go do śmietnika/cokolwiek innego i go zniszczyć + mieć traumę na całe życie?
Odpisz
13 lutego 2016, 11:14
zróbcie na Samsungi
Odpisz
9 stycznia 2019, 17:30
@Windows_10: no
Odpisz
6 lutego 2015, 20:33
o nie to też mu sprzedali
Odpisz
22 listopada 2014, 11:53
(heavy breathing)
Odpisz
3 maja 2014, 21:57
Ja to chce... :(
Odpisz
25 kwietnia 2014, 22:30
Shut up, and take my money.
Odpisz
29 lipca 2013, 16:40
To pochodzi z mojej galerii zdjęć, ale nie nie gniewam się.
Odpisz
31 lipca 2013, 21:23
@Sauron: Serio? o-o Sorki, nie wiedziałam, znalazłam na jednej ze stronek na necie o-o
Odpisz
31 lipca 2013, 22:23
@Sauron: Fajne :D
Odpisz
29 grudnia 2013, 12:30
@Sauron: Morghot Mobile
Odpisz
2 września 2013, 12:16
To coś dla mnie
Odpisz
1 sierpnia 2013, 13:55
mom please szkoda że najpierw muszę mieć iphona
Odpisz
29 lipca 2013, 15:15
Jeden smartfon żeby wszystkimi rządzić, jeden by wszystkie odnaleźć, jeden by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać.
Odpisz
29 lipca 2013, 20:02
@Maks2603: A potem będę na bosaka po budynku Apple latał.
Odpisz
29 lipca 2013, 18:51
Chce to mieć , tu i teraz !
Odpisz
27 lipca 2013, 14:07
Czekam na komentarz Saurona.
Odpisz
29 lipca 2013, 14:03
@kamdab: Ja też
Odpisz
29 lipca 2013, 14:29
@kamdab: Ja też na komentarz Saurona
Odpisz
29 lipca 2013, 15:34
@Akira2002: No i gdzie on jest ? : /
Odpisz
29 lipca 2013, 17:59
@deltes: Pojawił się
Odpisz
29 lipca 2013, 16:48
to nie dla mnie
Odpisz
29 lipca 2013, 15:09
Było, ale na szczęście w zdjęciach:D
Odpisz
29 lipca 2013, 14:47
sauron na was patrzy
Odpisz
30 lipca 2013, 16:04
@mrklorens: naturalnie!
Odpisz
30 lipca 2013, 16:05
@Sauron: oko w oczy XD
Odpisz