Z Pana to jest prawdziwy zabójca...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Trzeba brać osobną torbę
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2013, 23:14
w sumie...
Hitler poza sobą i Ewą Braun to nikogo nie zabił - robili to za niego chłopcy na posyłki.
Odpisz
26 lipca 2013, 23:32
@Paulius:
Wiem, bo tak naprawdę Hitler był odpowiedzialny za śmierć 17 mln, ale nikogo własnoręcznie nie zabił.
Odpisz
27 lipca 2013, 00:22
@Paulius: w sumie...
Napoleon nikogo własnoręcznie nie zabił. I to samo Hirohito. I jeszcze Stalin. I Roosevelt w nalotach bombowych. No i rzymscy cesarzowie. I również hiszpańscy królowie w najazdach konkwistadorów na Inków. Sam więc widzisz ;P
Odpisz
27 lipca 2013, 09:40
@Rav239: Czyli oni nie byli źli! :D
Odpisz
27 lipca 2013, 11:49
@Serphis: byli można zabić słowem w tym wypatkku rozkazem :*
Odpisz
29 lipca 2013, 17:03
@Paulius: No, nie wiadomo poniekąd ilu załatwił na I Wojnie...
Odpisz
29 lipca 2013, 17:05
@Pawello20102: też o tym pomyślałem, ale raczej mało, bo cały czas był tylko kapralem.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2013, 20:00
@Paulius: Sory nie zauważyłem komenta Pawello
Odpisz
26 września 2013, 15:27
@Rav239: stalin zabił wielu ludzi własnoręcznie
Odpisz
29 lipca 2013, 16:47
Dodaj gazu
Odpisz
27 lipca 2013, 05:22
Się zawstydził biedaczek :)
Odpisz