Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Deal życia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2019, 12:22
na urodzinach jeszcze nigdy nie miałem małych śmieci i tortu
*Smutny wieśniak*
Odpisz
15 czerwca 2019, 23:22
Odpisz
26 czerwca 2019, 20:21
Kiedy masz urodziny?
Odpisz
26 czerwca 2019, 20:28
@Luna6: 4 październik
Odpisz
26 czerwca 2019, 20:39
OK, dostaniesz tort I małe śmieci
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:01
ja mam trzeciego i też nie dostaje
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:02
@PanDyrektor: to przez dużą głowę
Odpisz
27 czerwca 2019, 21:53
Odpisz
27 czerwca 2019, 22:05
@Kzyeki: dopisz JejakowiZeWsi
Odpisz
4 października 2019, 09:06
Jejaku Ze Wsi, dzisiaj oficjalnie życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dostajesz ode mnie tort oraz małe śmieci. *rzuca confetti w pomieszczeniu*
Pomyślności ;)
Odpisz
4 października 2019, 10:07
@Kzyeki:
Odpisz
4 października 2019, 10:39
proszę, oto tort
Odpisz
Edytowano - 4 października 2019, 10:39
i małe śmieci. Najlepszego
Odpisz
4 października 2019, 19:09
@Luna6: nie spodziewalem sie ze wroci
Odpisz
4 października 2019, 23:25
@Jokez123: Co najśmieszniejsze, moje powiadomienie w kalendarzu zawiodło. Ale pamiętałem, że dzisiaj jest wyjątkowy dzień xD
Odpisz
4 października 2020, 22:12
Wszystkiego najlepszego! Oto Twój tort i trochę małych śmieci. Mam nadzieję, że się trzymasz, pozdrawiam cieplutko.
Odpisz
6 maja 2021, 07:50
@Kzyeki: Ja pierniczę, ale wholesome
Odpisz
4 października 2021, 09:46
Cześć JejuZeWsi, kopę lat! Mam nadzieję, że mimo upływu czasu radzisz sobie nieźle i dostałeś w końcu swoje wymarzone ciacho i małe śmieci. Może nawet tego nie odczytasz, ale jest ktoś, kto tam o Tobie pamięta i życzy Ci wszystkiego dobrego w wyjątkowym dla Ciebie dniu. Moje umiejętności piekarskie trochę się poprawiły i prezentuję Ci torcik-wyspę. Smacznego!
Odpisz
2 lipca 2019, 21:46
po ch*j to ktoś tłumaczył
Odpisz
1 lipca 2019, 15:20
Planeta na której się znajdujemy jest w identycznym położeniu względem swojej gwiazdy jak wtedy gdy znalazłeś się poza ciałem swojej rodzicielki, toteż zaśpiewamy ci jakąś konkretną piosenkę a ty będziesz musiał udawać że wiesz co robisz i gapić się na innych. Po tym opowiemy ci co naszym zdaniem przydałoby się tobie, a ty nam dasz małe potrawy o bardzo wysokim stężeniu cukru
Odpisz
27 czerwca 2019, 11:37
Ja bym napisał coś w stylu: "Świętujemy twoje 16 okrążenie wokół tej gwiazdy"
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:01
"Tam była ta planeta, kiedy przybyłeś"? Nie ogarniam, wytłaczy ktoś?
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:22
@Cotosiestanelo: chyba chodzi o słońce, że jest w tej samej pozycji wobec ziemi co w dniu przybycia/narodzin
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:45
@Cotosiestanelo: po 1, zjadłem "um" w wytłumaczy
po 2 Słońce to gwiazda, więc nie pasuje, będe musiał to rozkminić
Odpisz
27 czerwca 2019, 07:57
@Cotosiestanelo: że planeta była względem słońca
Odpisz
27 czerwca 2019, 01:24
Ta seria powinna zostać przemianowana na: Kosmici poznają uczucia.
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:19
Te komiksy dzielą się na całkiem dobre i te wybitnie nudne
Odpisz