Są jakieś plusy nieposiadania przyjaciół
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2019, 14:18
Odpisz
12 czerwca 2019, 23:03
Ja kiedyś cieszyłem się na wakacje, gdyż mogłem grać codziennie. Teraz się na nie cieszę, ponieważ nie muszę wstawać o szóstej rano
Odpisz
26 czerwca 2019, 09:03
@rumcajschr: CO
Odpisz
25 czerwca 2019, 20:47
Ogółem na pożegnaniu gimby i 8 kl. to płakałem trochę, choć w 6 klasie to nietypowe u chłopców, bo w gimnazjum to takie fajne cimcirimci ram pam pam tatarata dziewczyny były więc szkoda bardzo.
Odpisz
25 czerwca 2019, 19:39
Skoro autor nie ma przyjaciół.. to napisał to do mamy?
Odpisz
25 czerwca 2019, 19:52
@NIEPOWSTRZYMANYgimpson: łatwo da się stworzyć czat z samym sobą
Odpisz
12 czerwca 2019, 23:21
Dla mnie jeszcze rok żeby zyskać szansę uwolnienia się z tej patoli.
Odpisz
25 czerwca 2019, 19:06
@InfiniteTheJackal: Same
Odpisz
25 czerwca 2019, 19:05
Mam tak samo
Odpisz
13 czerwca 2019, 08:00
Mi klasę rozwalają. :(
Odpisz
13 czerwca 2019, 05:18
Odpisz