Bo na szacunek trzeba zasłużyć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2013, 10:39
Heroes III jest świetne, choć ja uważam że 4 też jest całkiem dobra, mieli fajne pomysły ale zawalili na fabule i grafice. Kolejne części są ładne graficznie ale według mnie mniej grywalne.
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2013, 10:51
@TheGreatcat: Akurat ja nie jestem zdania, że w czwórce była kiepska fabuła (jeśli o to ci chodziło). Pomysły, o których wspominasz, były głównym powodem porażki tej gry. Grafiki bym się nie czepiał.
Heroes III na wieki!!!!
Odpisz
31 lipca 2013, 11:44
@TheGreatcat: Tylko szkoda że w Heroes 4 nie można ulepszać jednostek
Odpisz
31 lipca 2013, 13:57
@TheGreatcat: Ocenisz gry po grafice. Weź się schowaj
Odpisz
31 lipca 2013, 14:52
@TheGreatcat: Heroes 4 jest zaraz po trójce w grywalności. ba, napisze więcej: H4 lepsze od H5
Odpisz
31 lipca 2013, 18:37
@kamdab: Nie oceniam po grafice, ale grafika jest częścią oceny gry. Czy grałbyś w grę strategiczną bez jakiekolwiek grafiki z samym tekstem? Grafika to cześć oceny i nie najważniejsza a w 4 teoretycznie nowszej jest znacznie uboższa. Co do h4 pomysły jak jednostki mogące chodzić bez bohatera i bohaterowie jako jednostka bardzo mi się podobały. 5 i 6 są po prostu nudne i nawet kampanii nie zdołałem przejść bo nie była interesująca.
Odpisz
31 lipca 2013, 20:38
@TheGreatcat: Gram w gry strategiczne bez grafiki z samym tekstem. Zwą się tekstówki, PBF.
Odpisz
21 maja 2018, 18:16
@kamdab: colony
Odpisz
12 czerwca 2018, 22:10
Co? xD
Odpisz
12 czerwca 2018, 23:29
@kamdab: osoba wyżej pisała czy gram w jakies gry bez grafiki z samym tekstem
więc podałem przykład bardzo dobrej gry nieposiadajacej grafiki przy której mimo to spędziłem godziny na LAN party
Odpisz
17 lipca 2018, 14:08
Więc raczej powinieneś odpowiedzieć jej, a nie mi.
Odpisz
31 lipca 2013, 11:05
Ten, kto uważa, że Heroes 3 jest do dupy, to nie zna się na grach!
Odpisz
4 października 2014, 14:04
@Minerman: Sa lepsze
Odpisz
13 sierpnia 2015, 21:03
@Minerman: Albo nie lubi strategii
Odpisz
21 maja 2018, 18:15
@SharpNeedle: albo nie lubi gier opartych na fikcji no.Fantasy
Odpisz
13 listopada 2015, 22:19
kiedyś też byli fajne gry może nawet lepsze od tych obecnych :)
Odpisz
14 maja 2016, 09:21
@kronim: "Byli fajne gry", twoja ortografia nie jest tak dobra, jak te stare gry.
Odpisz
14 maja 2016, 14:15
@JaNuSZeq: kiedyś też były fajne gry może nawet lepsze od tych obecnych :)
i co teraz dobrze (-_-)
Odpisz
14 maja 2016, 14:52
@kronim: Udało ci się wybronić.
Odpisz
27 lipca 2014, 22:16
- Kamil dobra, skończyłem, możesz się odwrócić. teraz twoja kolej.
- no nareszcie! tylko się nie patrz.
- ok. Hej Sebek, co tam spiskujesz z Filipem?
ehhh... godzinami graliśmy w to z kolegami :D
aż się łezka w oku kręci ;P
Odpisz
17 sierpnia 2013, 12:22
teraz to ja mam szacunek do filipa HEROES III to ***ista gra .
Odpisz
10 sierpnia 2013, 19:54
szacun filip to super gra :)
Odpisz
31 lipca 2013, 11:24
Zawsze w to grałam <3 gooodzinami
Odpisz
31 lipca 2013, 11:12
Uwielbiam do dziś H3. Do dziś mi się nie znudziła :3
Odpisz
31 lipca 2013, 10:43
ja się urodziłem w 2002 czyli jakieś 9 lat po siostrze a siostra nauczyła mnie gry w heroes ||| chociaż lamię ostro w grach strategicznych to i tak gram w heroes ||| :)
Odpisz
31 lipca 2013, 10:26
moja ulubiona gra
Odpisz
31 lipca 2013, 10:24
@MaxOlczak: Zapewne masz pirata w ang wersji i masz kiepskiego patcha polonizującego, a co do gry to jest świetna gra choć stara, mam wszystkie części Heroes ale do żadnej tak często nie wracam jak do III. Zaraz potem jest VI
Odpisz
31 lipca 2013, 09:58
Heroes V było lepsze!
*oczekiwanie na sentymentalny butthurt*
Odpisz
31 lipca 2013, 10:06
@Sauron: Tak, masz rację że VI!
Odpisz
31 lipca 2013, 10:12
@shark2199: Zgadzam się z Tobą Heroes 3 był najlepszy!
Odpisz
31 lipca 2013, 13:55
@PokemonxD1: On gada że 6 najlepsza.
Odpisz
26 lutego 2014, 21:39
@Sauron: Sauron!!!!! O_O
WRACAJ DO MORDORU. MORGOTH CIE WZYWA !!!!
Odpisz
31 lipca 2013, 09:24
Przeklęta Misja (Unholy Quest) jakby ktos pytał ;P
Odpisz
31 lipca 2013, 08:32
heros 3 a heros 6 to gówno heros 3 to najlepszy heros maksym
Odpisz
31 lipca 2013, 07:32
Dlatego?! nie lepiej za lola?! Tylko za takiego starego hiroła i to genialnie niedopracowanego?!
Odpisz
31 lipca 2013, 09:19
@MaxOlczak: Po pierwsze, Heroes 3 jest grą starszą.
Po drugie, nie każdy lubi LoLa, pogódź się z tym.
Po trzecie, LoL wyszedł o wiele później niż Heroes 3.
Po czwarte - weź ty się nie ośmieszaj. Niektóre stare gry są grywalne po dziś dzień, bo po prostu nie tracą uroku.
Odpisz
31 lipca 2013, 09:24
@MaxOlczak: HOMM3 wyszedl w 1999r
Ciebie pewnie jeszcze na świecie nie bylo
Odpisz
31 lipca 2013, 09:49
byłem
Odpisz
31 lipca 2013, 09:51
bo sie nie znasz heroes 3 jest strasznie niedopracowany
Odpisz
31 lipca 2013, 09:56
@MaxOlczak: Dwuwymiarowa grafika nie jest "niedopracowana", tylko nowoczesna, jak na lata 90. Dzieciaku.
Odpisz
31 lipca 2013, 10:03
@shark2199: nie chodzi o grafike chodzi o pomylone teksty podczas gdy podbijasz kopalnie
Odpisz
31 lipca 2013, 10:04
@MaxOlczak: Jarajmy się LoLem czyli podróbą fanowskiego Moda.... H3 to klasyka która wbiła się tak mocno, że nawet za 10 lat będzie ***ista.
A lol to kupa!
Odpisz
31 lipca 2013, 10:05
@MaxOlczak: Raz: Interpunkcja!
Dwa: W "trójce" nie było pomylonych tekstów, niektóre były napisane właśnie w inny sposób, jako easter egg.
Odpisz
31 lipca 2013, 10:37
@MaxOlczak: Co ma lol wspólnego z lolem oprócz widoku z góry ? Bo jeśli mnie pamięć nie myli a raczej tak nie jest lol wykształcił się z doty która była pierwotnie modem do W3
Odpisz
31 lipca 2013, 10:51
@MaxOlczak: Heroes 3 to klasyka, nie ośmieszaj się, dziecko LoLa.
Odpisz
31 lipca 2013, 10:54
@MaxOlczak: Przez przypadek dałem ci łapkę w górę, nigdy sobie tego nie wybaczę :(
Heroes III na wieki!!!!
Odpisz
26 lutego 2016, 15:13
@MaxOlczak: zgłosiłem cię za mega głupi komentarz
Odpisz