Tom i Jerry powiedzą Ci prawdę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia, 15:56
Ja kibicowałam Tomowi...
I kojotowi
Odpisz
17 września 2021, 19:41
Ja zawsze lubiłem Toma więc nie miałem dzieciństwa?
Odpisz
21 lipca 2018, 14:17
to znaczy że nie miałem dzieciństwa?
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2018, 06:52
Ja już podczas oglądania mojego czwartego lub piątego odcinka współczułem Tomowi i tak do końca. Krótkie dzieciństwo
Odpisz
3 października 2017, 23:06
Czyli moje dzieciństwo nie było dzieciństwem?
Odpisz
1 sierpnia 2017, 00:22
To znaczy że moje dzieciństwo skończyło się wcześniej niż się zaczęło
Odpisz
21 czerwca 2017, 19:52
nie miałam dzieciństwa?
Odpisz
5 kwietnia 2017, 17:17
Ja sama zawsze wolałam Toma :/
Odpisz
18 sierpnia 2016, 22:57
aha dorosłem
Odpisz
23 lipca 2016, 23:41
Nigdy tego nie lubiłem :D
Odpisz
15 lutego 2016, 12:09
Czyli, że w wieku 4 lat byłam dojrzała...
Odpisz
10 października 2015, 17:42
nieiałam dziedzinstwa...
Odpisz
5 lipca 2015, 10:09
Ja zawsze wolałem Toma. Jako kot ma swoje obowiązki, czyli łapanie myszy a poza tym to zazwyczaj Jerry prowokował Toma.
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2013, 10:30
Ja tam zawsze chciałam, żeby Tom kiedyś tę pie*rzoną mysz ukatrupił, ale marne nadzieje ;(
Odpisz
1 sierpnia 2013, 12:52
@hougiemonster: miałem tak samo
Odpisz
2 sierpnia 2013, 11:49
ja też
Odpisz
29 marca 2014, 15:36
@hougiemonster: Ja dalej chcę.
Odpisz
7 maja 2014, 20:54
@hougiemonster: Ja nadal chcę
Odpisz
7 czerwca 2015, 19:49
@hougiemonster: A myślałem , że tylko ja tak myślę.
Odpisz
7 maja 2014, 20:54
Taa... w wieku 7 lat byłem już dojrzały ta...
Odpisz