memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 sierpnia 2019, 22:52
*angry John wick noises*
Odpisz
27 października 2019, 14:18
@imperator_duda_XD:
4 września 2019, 21:24
*angry reload noises*
13 czerwca 2019, 22:34
Niech zdechnie
8 sierpnia 2019, 10:18
@TheNoobBetterYou: ale ona czy ten pies bo mam dylemat
8 sierpnia 2019, 10:16
John Wick: Ja wam dam wypuszczać psa z samochodu na ulice.
26 czerwca 2019, 18:32
Moje miasto takie piękne
26 czerwca 2019, 19:43
@LeHackerKid: idę cię zgw*łcić bo to też moje miasto
26 czerwca 2019, 21:12
@LeHackerKid: Gdzie my żyjemy???
26 czerwca 2019, 21:31
@PanDyrektor: to też moje miasto
26 czerwca 2019, 21:32
@jejejeja: to cię też zgw*łce
Edytowano - 27 czerwca 2019, 09:46
@PanDyrektor: dawaj pod tesco cwaniaczku
27 czerwca 2019, 15:42
@LeHackerKid: Za daleko
Edytowano - 27 czerwca 2019, 17:21
@PanDyrektor: gdzie mieszkasz ulica czy cos
27 czerwca 2019, 17:32
@LeHackerKid: Mieszkam niedaleko Sienkiewicza
27 czerwca 2019, 17:57
@PanDyrektor: no to git bo mam blisko
13 czerwca 2019, 23:06
Imo jak porzucac to lepiej w jakiejś wiosce to może ktoś przygarnie ale tak to lepiej i tak jest albo komuś psiaka podarować albo do schroniska
27 czerwca 2019, 03:35
@BirdKeeper: we wiosce to go zabiją
14 czerwca 2019, 14:03
Zawsze jak słyszę/widzę podobnych ludzi to jedynie myślę o tym jak oni by się czuli gdyby ktoś ich na środku pustyni bez niczego zostawił.
14 czerwca 2019, 18:14
@Modern_Asassin: może ci wszyscy rozbitkowie itp. z książek i filmów np: Robinson Crusoe tak robili
27 czerwca 2019, 03:34
@Modern_Asassin: nie ktoś, a ich rodzice
27 czerwca 2019, 00:53
"Ponacinać skórę w wielu miejscach i do solanki" ~ Grzechoooo - użytkownik Jeja.pl
13 czerwca 2019, 23:34
Niczego bardziej nie toleruję niż znęcania się nad pieskami
26 czerwca 2019, 23:59
@rozwalgo: Ku*wa teraz nie wiemy po jakiej jesteś stronie Procesor nam ku*wa przepalasz
27 czerwca 2019, 00:07
@C5G7RX60Ra905G: Haha, to komentarz dla wtajemniczonych nie-normików, jest on zakodowany
26 czerwca 2019, 20:02
John Wick want to know your location: Allow Ignore
26 czerwca 2019, 22:06
*Klikasz cokolwiek* John Wick doesn't need your permission
26 czerwca 2019, 23:50
@Cotosiestanelo: *dźwięki strzelaniny i mordu pod oknem*
26 czerwca 2019, 20:12
Niech ją też ktoś wywali z auta na drodze
Edytowano - 13 czerwca 2019, 22:35
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie przywiązują psy do drzew albo zostawiają je na środku ulicy, tak trudno oddać psa do schroniska ? Tam ma chociaż szansę na nowy dom.
@Ravin: niestety ludzie to sku*wiele i wolą zrobić to niż wziąść psa do schroniska Tak jest poprostu wygodniej ale jednocześnie to jest sku*wysyństwo
13 czerwca 2019, 23:15
*inhales* W Z I Ą Ć
14 czerwca 2019, 02:30
@Ravin: Wtedy trzeba iść osobiście do schroniska i nie chcą wyjść na złych ludzi, którzy oddaja pieska...
26 czerwca 2019, 18:03
@evansam: Koniec końców wychodzą nie wychodzą na złych ludzi, a na potwory
26 czerwca 2019, 19:30
@Ravin: Tak szczerzę, to już wolę by ktoś mi podrzucił psa, niż by go skazać na cierpienie i śmierć.
26 czerwca 2019, 19:15
26 czerwca 2019, 19:04
Swoją drogą, powinni nie zakrywać numerów tablicy rejestracyjnej
26 czerwca 2019, 19:03
Nie sypcie tak Ostrołęką. Nie chcę tutaj turystów, którzy chcą zobaczyć zjebów. Nie jestem gotowa na pokazanie się światu.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2019, 22:52
*angry John wick noises*
Odpisz
27 października 2019, 14:18
@imperator_duda_XD:
Odpisz
4 września 2019, 21:24
*angry reload noises*
Odpisz
13 czerwca 2019, 22:34
Niech zdechnie
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:18
@TheNoobBetterYou: ale ona czy ten pies bo mam dylemat
Odpisz
8 sierpnia 2019, 10:16
John Wick: Ja wam dam wypuszczać psa z samochodu na ulice.
Odpisz
26 czerwca 2019, 18:32
Moje miasto takie piękne
Odpisz
26 czerwca 2019, 19:43
@LeHackerKid: idę cię zgw*łcić bo to też moje miasto
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:12
@LeHackerKid: Gdzie my żyjemy???
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:31
@PanDyrektor: to też moje miasto
Odpisz
26 czerwca 2019, 21:32
@jejejeja: to cię też zgw*łce
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2019, 09:46
@PanDyrektor: dawaj pod tesco cwaniaczku
Odpisz
27 czerwca 2019, 15:42
@LeHackerKid: Za daleko
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2019, 17:21
@PanDyrektor: gdzie mieszkasz ulica czy cos
Odpisz
27 czerwca 2019, 17:32
@LeHackerKid: Mieszkam niedaleko Sienkiewicza
Odpisz
27 czerwca 2019, 17:57
@PanDyrektor: no to git bo mam blisko
Odpisz
13 czerwca 2019, 23:06
Imo jak porzucac to lepiej w jakiejś wiosce to może ktoś przygarnie ale tak to lepiej i tak jest albo komuś psiaka podarować albo do schroniska
Odpisz
27 czerwca 2019, 03:35
@BirdKeeper: we wiosce to go zabiją
Odpisz
14 czerwca 2019, 14:03
Zawsze jak słyszę/widzę podobnych ludzi to jedynie myślę o tym jak oni by się czuli gdyby ktoś ich na środku pustyni bez niczego zostawił.
Odpisz
14 czerwca 2019, 18:14
@Modern_Asassin: może ci wszyscy rozbitkowie itp. z książek i filmów np: Robinson Crusoe tak robili
Odpisz
27 czerwca 2019, 03:34
@Modern_Asassin: nie ktoś, a ich rodzice
Odpisz
27 czerwca 2019, 00:53
"Ponacinać skórę w wielu miejscach i do solanki" ~ Grzechoooo - użytkownik Jeja.pl
Odpisz
13 czerwca 2019, 23:34
Niczego bardziej nie toleruję niż znęcania się nad pieskami
Odpisz
26 czerwca 2019, 23:59
@rozwalgo: Ku*wa teraz nie wiemy po jakiej jesteś stronie
Procesor nam ku*wa przepalasz
Odpisz
27 czerwca 2019, 00:07
@C5G7RX60Ra905G: Haha, to komentarz dla wtajemniczonych nie-normików, jest on zakodowany
Odpisz
26 czerwca 2019, 20:02
John Wick want to know your location:
Allow Ignore
Odpisz
26 czerwca 2019, 22:06
*Klikasz cokolwiek*
John Wick doesn't need your permission
Odpisz
26 czerwca 2019, 23:50
@Cotosiestanelo: *dźwięki strzelaniny i mordu pod oknem*
Odpisz
26 czerwca 2019, 20:12
Niech ją też ktoś wywali z auta na drodze
Odpisz
Edytowano - 13 czerwca 2019, 22:35
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie przywiązują psy do drzew albo zostawiają je na środku ulicy, tak trudno oddać psa do schroniska ? Tam ma chociaż szansę na nowy dom.
Odpisz
13 czerwca 2019, 23:06
@Ravin: niestety ludzie to sku*wiele i wolą zrobić to niż wziąść psa do schroniska
Tak jest poprostu wygodniej ale jednocześnie to jest sku*wysyństwo
Odpisz
13 czerwca 2019, 23:15
*inhales* W Z I Ą Ć
Odpisz
14 czerwca 2019, 02:30
@Ravin: Wtedy trzeba iść osobiście do schroniska i nie chcą wyjść na złych ludzi, którzy oddaja pieska...
Odpisz
26 czerwca 2019, 18:03
@evansam: Koniec końców wychodzą nie wychodzą na złych ludzi, a na potwory
Odpisz
26 czerwca 2019, 19:30
@Ravin: Tak szczerzę, to już wolę by ktoś mi podrzucił psa, niż by go skazać na cierpienie i śmierć.
Odpisz
26 czerwca 2019, 19:15
Odpisz
26 czerwca 2019, 19:04
Swoją drogą, powinni nie zakrywać numerów tablicy rejestracyjnej
Odpisz
26 czerwca 2019, 19:03
Nie sypcie tak Ostrołęką. Nie chcę tutaj turystów, którzy chcą zobaczyć zjebów. Nie jestem gotowa na pokazanie się światu.
Odpisz