Może w Krakowie też jest Pałac Kultury, tylko przez smog nie widać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jest taka skromna...
To musiało być męczące
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2019, 18:42
Też boicie się burzy słonecznej?
Odpisz
30 lipca 2019, 21:01
@RedSpringPL: nie(mam akumulator)
Odpisz
30 lipca 2019, 22:24
@RedSpringPL: co to?
Odpisz
31 lipca 2019, 08:06
@KOLOROWATAPETA: Burza słoneczna to rzadkie zjawisko zakłócające fale elektromagnetyczne. Skutkuje długimi przerwami w dostępie do prądu. Jest na skalę światową.
Odpisz
20 czerwca 2019, 00:51
Akurat pałac kultury wbrew pozorom można pomylić na pierwszy rzut oka, bo jest on tak zwaną "ósmą siostrą Stalina", która pierwotnie miała stanąć w Moskwie, jako kolejne ogniwo ciągu "Sióstr Stalina", czyli siedmiu wieżowców, które postawiono w stolicy Rosji na cześć umiłowanego wodza. Wszystkie budynki są do siebie podobne, jednak różnią się bardzo wyraźnie po bliższym obejrzeniu.
Odpisz
31 lipca 2019, 00:08
@zyl15: Pałac kultury można mylić, ale Fu mi z tym z Krakowa, wystarczy, że Nowa Huta została po Stalinie, choć oczywiście bez pomnika Lenina, którego mój Pan od historii 40 lat temu oblał farbą. Ale starczy nam kamienic i zakładów, które pozostawiło ZSRR. Wystarczająco psują trochę wygląd tego historycznego miasta. Chociaż bloki gorsze, a kamienice są i sprzed 200 lat, więc nie będę maruda
Odpisz
31 lipca 2019, 00:17
@Towarzysz777: Gdyby nie to że ten cały PKiN to swego rodzaju świadectwo pewnej epoki to też bym chętnie kazał wyje**ć ale jednak jest to coś na miarę słowiańskiej Statuy Wolności, (też "dar" od narodu dla narodu). Problem z wawą jest taki że jak ktoś to będzie chciał zburzyć to na tej działce powstanie jakieś niewiadomo co i wybuchnie wojna domowa
Odpisz
31 lipca 2019, 00:26
@zyl15: Oj tak, jednak nie wolno zapominać o przeszłości, były chyba plany restauracji Pałacu, więc przynajmniej będzie się prezentował jak statua wolności. To swego rodzaju właśnie pomnik epoki i kultu dyktatora
Odpisz
30 lipca 2019, 18:57
Za to w Warszawie jest Krakowskie Przedmieście
*kurde balans*
Odpisz
30 lipca 2019, 18:07
Odpisz
30 lipca 2019, 18:08
@superman4561: nie było
Odpisz
30 lipca 2019, 18:09
byo
Odpisz
30 lipca 2019, 18:11
@superman4561: patrz na oceny
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2019, 18:03
Wiem ze to głupie pisać to w komentarzach ale jak się robi memy?
Odpisz
30 lipca 2019, 18:04
@ParufczanPospolity: co
Odpisz
30 lipca 2019, 18:08
@ParufczanPospolity: nie robimy memów, admin dodaje a my je oceniamy w poczekalni a wpuszcza na główną te które uzna :)
Odpisz
30 lipca 2019, 18:08
thx
Odpisz
30 lipca 2019, 18:12
ej ale mam zwieche bo jest zakładka w memach zrobione przeze mnie
Odpisz
30 lipca 2019, 18:17
spk nie ogarnąłem ale wygooglowalem
Odpisz