Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 sierpnia 2019, 14:24

Według mnie nie powinno się liczyć bitew za czasów od przybycia Franków do powstania Francji/Państwa Zachodniofrankijskiego bo to nie była Francja tylko Królestwo Franków

Avatar sans_skeleton

31 lipca 2019, 15:46

Ahh, tak, II Święta Wojna.

Avatar TheFoxy

30 lipca 2019, 19:45

Ale w 1WŚ już nie chcieli tak łatwo się poddać. Wtedy Francuzi mieli okrzyk bojowy: "ILS NE PASSERONT PAS!"

Avatar arceus1

30 lipca 2019, 23:14

@TheFoxy: nie przejdą

Avatar TheFoxy

31 lipca 2019, 10:51

@arceus1: Tak to brzmiało po polsku. :)

Avatar arceus1

31 lipca 2019, 14:25

@TheFoxy: :)

Avatar Domijeja

31 lipca 2019, 13:56

Kto normalny pisze II ŚW?

Avatar Maciek1300

30 lipca 2019, 22:33

To jest top 10 krajów, które zwyciężyły najwięciej bitew(wrzucam dla ciekawskich)

Avatar Monnx

31 lipca 2019, 13:31

@Maciek1300: Poland stronk!

Avatar KotBartek

31 lipca 2019, 09:52

No Idea.

Nie ma w kategorii Polandball? ;c

Avatar Wojtek892

31 lipca 2019, 06:21

Francuskie myśli pod tym komentarzem.

Avatar wiesiug

30 lipca 2019, 21:01

Francja i tak była lepsza od Polski w wielu aspektach

Avatar Pobozny

30 lipca 2019, 22:31

@wiesiug: Problem tkwi w tym, że chwalili się, że mają najlepszą armię na świecie, a Rzesza nie zdąrzyła zająć nawet pół Francji, kiedy ta już się poddała. Rzesza wcale nie miała, AŻ TAK, potężnej armii pod względem sprzętu.

Avatar PimpekLord

29 lipca 2019, 00:05

maczas908 to lamus

Avatar Ambassador

29 lipca 2019, 02:26

@PimpekLord: maczas ma bana

Avatar Ptasznik

29 lipca 2019, 07:15

@Ambassador: ale fajnie, za co?

Avatar stefus

29 lipca 2019, 09:11

@Ptasznik: za wszystko

Avatar Ptasznik

29 lipca 2019, 09:16

@stefus: no i zajebiście

Avatar BARTEKAUX

30 lipca 2019, 22:29

@Ambassador: nie ma

Avatar Pobozny

30 lipca 2019, 22:29

Ja o was pamiętam...

Avatar koniecnazw

30 lipca 2019, 21:02

A Japonia?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 lipca 2019, 20:44

Połowa bitew w wojnie stuletniej oraz bitwa pod Crécy, wojna prusko - francuska oraz operacja fall gelb, kampania Napoleona na Rosję oraz bitwa pod Waterloo

Avatar Malveroyy

30 lipca 2019, 19:56

Sad bagietka noises

Avatar janekelo

30 lipca 2019, 19:23

No idea animation, też go lubię

Avatar Smuteczek

30 lipca 2019, 19:19

Czekam aż ktoś w końcu rozje*ie Francję...
Czekaj... sami to robią

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Były nóżki, nie ma nóżek

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka