Niestety istnieją osoby, które tak robią
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lipca 2019, 21:37
U mnie na czacie klasowym część osób zaczęła wstawiać szowinistycznw memy (o pralkach i zmywarkach itp.) Dwie osoby dostały naganę dyrektora i mieli rozmowę z dyrektorką i pedagogiem, w dodatku wydrukowali te memy xd
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2019, 21:16
Raz dwie dziewczyny z mojej klasy pokłóciły się i to tak ostro w smsach że na drugi dzień była o to afera na godzinie wychowawczej i aż szkolna psycholog musiała przyjść. Do tego dziewczyna która zaczęła kłótnie i najwięcej wyzywała, była o tyle cwana że usunęła większość swoich wiadomości by wyglądało to tak jakby to ta druga zaczęła ją wyzywać.
Odpisz
5 lipca 2019, 02:31
@Ravin: co z tego że usunęła u siebie skoro wiadomości zostały u drugiej?
Odpisz
5 lipca 2019, 07:33
@Ameron: na messengerze może tak, ale nie w smsach
Odpisz
5 lipca 2019, 10:42
@Ameron: Ta druga nie ma telefonu, może pisała z nią na komputerze, ja tę historię słyszałam tylko od kolegi a klasa potwierdziła że taka akcja miała miejsce. Co do SMS a Messengera to może pisały w Messengerze ja nie wiem kolega mówił że w SMS ale on Messenger czasem nazywa SMS.
Odpisz
5 lipca 2019, 13:56
@Ravin: to się nie trzyma kupy. Na mesengerze widać kiedy ktoś usunie wiadomość a na SMS widać u drugiej osoby.
Odpisz
5 lipca 2019, 14:19
więc jakby nie patrzeć sytuacja podejrzana
Odpisz
5 lipca 2019, 13:59
Je**ni konfidenci jak widzę konfidenta to chcę mi się go zaje**ć z żulami na których nakonfidentował
Odpisz
5 lipca 2019, 13:43
U nas też tak było. Przyszła nawet szkolna psycholog i była walka między 2 ugrupowaniami w naszej klasie (Bogu dzięki ja w żadnym nie byłam). Wychowawczyni zabroniła nam mieć jakąkolwiek grupę na messengerze. Ja tego do końca nie rozumiem, no bo to przecież prywatna sprawa między uczniami poza szkołą wtf
Odpisz
4 lipca 2019, 22:00
ale jak to skąd nauczyciele mają zrzuty ekranu?? to jest dziwne..
Odpisz
4 lipca 2019, 22:40
@PaniDama: Uczniowie je zrobili i dali im je
Miałam taką sytuacje, ale z postem...
Odpisz
4 lipca 2019, 22:50
@PaniDama: Wiesz, nie każdy nauczyciel ma 50+ lat. Mój wychowawca dla przykładu to spoko morda koło 30
Odpisz
5 lipca 2019, 09:41
@Gryficowa: ooo
Odpisz
5 lipca 2019, 10:46
@PaniDama: Groźby wychowawczyni, że zgłosi to na policje
Po prostu życie xd
Odpisz
4 lipca 2019, 21:36
Jak ktoś się wybiera na Spidermana, czekajcie po napisach. Są dwie sceny.
Odpisz
4 lipca 2019, 22:57
@Rimea: Dzięki jutro idę
Odpisz
4 lipca 2019, 23:24
@Rimea: Dzięki. Miałam iść dzisiaj, ale się rozchorowałam
Odpisz
4 lipca 2019, 23:29
@Rimea: Jak oceniasz film? Mi się bardzo podobał i jeszcze ta scena po napisach była świetna
Odpisz
5 lipca 2019, 00:57
@Rimea: są dwie sceny potwierdam
Odpisz
5 lipca 2019, 09:01
@mkus29: Jako bardzo efektowny i uroczy.
Odpisz
5 lipca 2019, 07:37
Odpisz
5 lipca 2019, 01:15
To ile wy macie dni nauczyciela?Że drugiego dnia nauczyciela?
Odpisz
5 lipca 2019, 04:16
@wetekin: chyba chodziło o ,,nauczycielKa"
Odpisz
5 lipca 2019, 03:39
stare chińskie przysłowia powiada "przyjaciel to tylko kolejny wróg który się jeszcze nie ujawnił "
Odpisz
5 lipca 2019, 01:11
U nas jest taki ulaniec co mnie dręczy, zawsze gdy się kłucimy usuwa swoje brzydkie słowa a moje upamiętnia
Odpisz
5 lipca 2019, 01:48
@Maxiu13: dlatego zawsze powinno się kłócić w realu
P. S. Weź dyktafon, bo on pewnie weźmie swój, a tak to masz obronę
Odpisz
5 lipca 2019, 15:02
@Jurekis_: dzięki
Odpisz
5 lipca 2019, 00:33
Historia z życia:
W gimnazjum wkurzyłam się na jednego chłopaka. Nie byłam z resztą jedyna; dość dosadnie określiłam go na dziewczęcej konfie, ktoś to podbił, a potem okazało się, że chłopak, którego wyzwałam, został dodany do tej właśnie damskiej grupki przez jakąś konfidentkę, porobił screeny i zaniósł je do nauczycielek...
Oczywiście zrobiła się afera, a ja miałam pogadanki z psychologiem i pedagogiem.
Także morał stąd drogie dzieci jest taki, że jak chcesz się podzielić wku*wem, to wylej go w pamiętniku bo inaczej będziesz miał problemy w szkole...
Odpisz
5 lipca 2019, 00:43
To fajne przyjaciółki masz
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2019, 00:43
A to sk*rwiel, przez takich konfidentów dobrzy ludzie patrzą na świat zza krat :( Jak nie przyjmuje do wiadomości krytyki, to jeszcze w życiu wiele wycierpi. A no i koleżanki
Odpisz
5 lipca 2019, 00:46
@UchihaSasuke_: Przyjaciółki? XDD
Przez całe gimnazjum wspólnie udawałyśmy, że nimi jesteśmy, grzecznie rozmawiałyśmy i tak dalej, chociaż miałyśmy na siebie kompletnie wyje**ne.
Odpisz
5 lipca 2019, 00:47
@Towarzysz777: moja mamke określiła go jako człowieka o rysie psychopaty. Także tak, sku*wiel
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2019, 00:49
I takich relacji ze stron płci pięknej trochę nie pojmuję, zamiast raz na zawsze jakoś sobie wytłumaczyć, nie wiem "odwal się", albo spróbować przyjaźni, to takie podchody, uśmiechy, a chcą sobie gardła podciąć (Wiadomo, nie opłaca się zmieniać szkoły). U nas kolega miał z drugim na pieńku, to dali sobie oboje w pysk, a po wyjściu od dyra poszli na kebaba
Odpisz
Edytowano - 5 lipca 2019, 01:01
@Towarzysz777: To znaczy nie byłyśmy wrogami. Byłyśmy znajomymi, czasem zamieniłyśmy słówko ale ogólnie to one miały wywalone na mnie, a ja na nie. Udawałyśmy, żeby wychowawczyni się nas nie czepiała, że klasa nie jest zintegrowana.
Co innego męska część klasy, z nią wyraźnie nie miałam dobrych stosunków. Nie lubiliśmy się to mało powiedziane.
I gdybym miała możliwość, to bym im wszystkim kulturalnie przyje**ła.
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:24
szkoła nie ma wpływu na to co robisz poza nią i nie może Ci tego zakazać a tym bardziej ukarać za to
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:26
@stefus: mów za siebie. 2 miesiące temu była u nas policja bo była afera kto kogo zwyzywał na Facebooku
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:29
Nas do zeszłego tygodnia przesłuchiwał psycholog z policjantami, bo wyzywali jedną dziewczynę w równoległej klasie. Dyrektorka ma sprawę z uczennicą na indywidualnym, bo stalkowała jednego chłopaka zupełnie z dyrektorką niezwiązanego. Nawet jeśli nie może to robi to.
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:34
🤡🌍
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2019, 14:11
U nas była płokułatuła bo rudego nazwano rudym i ch*jem oraz rudym ch*jem, i wstawili zdjęcie jak karpia trzyma
Odpisz
4 lipca 2019, 21:40
@GooseApocalypsE: u nas jeden wysłał na grupę Bornola i na wychowawczej była afera
Odpisz
4 lipca 2019, 22:15
U nas sobie nawzajem wysyłają pornole
Odpisz
4 lipca 2019, 22:27
@Malveroyy: U nas nawet nudesy, a jedna dziewczyna cennik związany z borno.
Odpisz
4 lipca 2019, 22:53
u mnie też
Odpisz
5 lipca 2019, 00:14
u nas identycznie. Tylko że nie przez FB, a Whatsapp...
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:32
Kto ma nauczyciela na grupie klasowej?
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:38
trl
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:42
myślę że chodzi o to że ktoś pokazał to wychowawczyni
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:44
@Superkometa: Dokładnie.
Odpisz
20 czerwca 2019, 12:45
Chodzi o to że ktoś zrobił zrzuty ekranu które potem wydrukował i pokazał nauczycielowi dzień później.
Odpisz
4 lipca 2019, 23:13
W skrócie
Gimba - Mój post xd
Odpisz
4 lipca 2019, 23:03
u mnie są dwie grupy klasowe
jedna z wychowawcą (i mną)
i druga bez wychowawcy (i mnie)
oczywiście druga aktywniejsza
Odpisz
4 lipca 2019, 21:09
Dej strzałke bo na odznakę zbieram
Odpisz
4 lipca 2019, 21:09
@pjoterix: ok
Odpisz
4 lipca 2019, 21:41
Można go ukamieniować za tego troll face'a?
Odpisz
4 lipca 2019, 22:16
jeszcze jak
Odpisz
4 lipca 2019, 22:35
@pjoterix: zapomniałeś powiedzieć chyba, w którą stronę mają być te strzałki :^)
Odpisz
4 lipca 2019, 23:13
@pjoterix: Ja mam oznakę
Brązową xd
Odpisz
4 lipca 2019, 23:59
@Gryficowa: Jeżeli widzisz u siebie brazowe oznaki to może to być biegunka
Z tego co wiem ma profilu masz odznaki
Odpisz
5 lipca 2019, 00:02
Aha...
Odpisz
5 lipca 2019, 13:33
XDDD
Odpisz