Oto czeska wersja, bo czemu nie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 grudnia 2019, 12:29
trafiłem tu z losowych o znalazłem mój komentarz
Odpisz
5 lipca 2019, 00:48
Matowi nawet do twarzy w brodzie
Odpisz
5 lipca 2019, 18:26
@Watermeloo: wygląda jak zamachowiec terrorysta xDDD
Odpisz
4 lipca 2019, 21:32
Ktoś ten mem przetłumaczy?
Odpisz
4 lipca 2019, 22:16
@Nikodem8378: Wstawaj Pat
Mamy miasto do postawienia
Chyba
Odpisz
29 listopada 2019, 22:52
@Nikodem8378: jako oc stwierdzam że pan nade mną ma racje
Odpisz
1 lipca 2019, 01:06
Jak jest po czesku kosić beton?
Odpisz
1 lipca 2019, 01:42
@PoProstuWojtek:
Odpisz
1 lipca 2019, 12:34
@PoProstuWojtek: Tłumacz google mówi, że koszenie betonu to po czesku „sečení betonu”
Odpisz
1 lipca 2019, 00:58
POSTAVIT - Spalić? Woah, jakbym z Czechem gadał, to bym materiały budowlane kupił
Odpisz
1 lipca 2019, 01:01
@Towarzysz777:
Odpisz
1 lipca 2019, 01:02
@szalonememe: Jakby do mnie przyszedł Keanu Reeves i powiedział, że stawiamy miasto, to jedziemy z tym koksem !
Odpisz
1 lipca 2019, 01:04
@Towarzysz777: to jest Johny silverpat
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2019, 01:11
@szalonememe: Oczywiście, ale oryginał wiadomo skąd
Odpisz
1 lipca 2019, 03:12
@Towarzysz777: Według tłumacza postavit to znaczy budować
Odpisz