Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar albatrosia

15 sierpnia 2019, 08:01

Kiedyś w podstawówce po chorobie pożyczyłam zeszyt koleżanki, by przepisać lekcje. Jednak miałam tak wy*ebane na to, że przez przypadek przepisałam też jej pracę domową co do słowa. Dostałam lepszą ocenę.

Avatar Glonk

5 sierpnia 2019, 00:01

W przedszkolu kłóciłem się z kolegą jaki film oglądałem, mówiłem, że fajny itd, a on się mnie pyta jak nazywa się bajka, no ja mówi, że Astroboy, a on, że bajka nie może się nazywać tak jak bohater i ta kłótnia nie została zakończona do teraz

Avatar awazan

Edytowano - 5 sierpnia 2019, 02:10

@Glonk: A Bambi?
A Herkules?
A Mulan?
Głupi był ten kolega w przedszkolu pff

Avatar marianx12

5 sierpnia 2019, 10:15

@Glonk: Naruto? ( co prawda nie bajka i film, ale jakieś tam kinówki były oraz generalnie genialna seria)

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2019, 21:20

Pijąc wodę jesteśmy w 60-90% kanibalami

Avatar awazan

5 sierpnia 2019, 02:12

o hu*

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2019, 08:07

Dlatego piję denaturat

Avatar ziomy44

5 sierpnia 2019, 09:18

ja pij co mi ktoś z polej raz olej przekładniowy raz benzynę raz ropę raz adblue

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2019, 10:08

@ziomy44: normalnie naje**ny

Avatar miki322

5 sierpnia 2019, 04:16

Nie oglądałam ani tego ani tego filmu

Avatar Nelisska

5 sierpnia 2019, 07:39

@miki322: no I co z tegO

Avatar c12345

4 sierpnia 2019, 21:56

To uczucie gdy okaże się że ta animacja której nazwy nie pamiętasz a oglądałeś ją gdy byłeś mały okazuje się być adaptacją anime ( nie wiem kiedy to powstało)

Avatar Saaaaasuke

5 sierpnia 2019, 00:31

@c12345: astroboii

Avatar trikizerg

5 sierpnia 2019, 03:10

@c12345: O nie adaptacja do anime dzwonię do FBI

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2019, 20:23

Czo to za film

Avatar
Somsiad

23 czerwca 2019, 22:08

Po lewej Astro Boy, a po prawej nie jestem pewien, ale chyba jakaś część Avengersów.

Avatar Ajgorak

23 czerwca 2019, 23:57

Avengers Czas Ultrona

Avatar Towarzysz777

5 sierpnia 2019, 01:23

@Ajgorak: Jak to przeczytałem i zastanowiłem się nad alternatywną nazwą tej części to znalazłem najgorsze tłumaczenie świata, aż bekowe. "Mściciele - Wiek Ultrona"

Avatar SpokoLoko420

4 sierpnia 2019, 21:46

Ciekawostka: Astro Boy był pierwszym anime w historii

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2019, 21:51

@SpokoLoko420: nie był, ale ok

Avatar baarts

4 sierpnia 2019, 23:05

@SpokoLoko420: to niezła ciewakoskta

Avatar
FanKoscioglowa

5 sierpnia 2019, 00:10

@SpokoLoko420: Z tego co wiem nie było, ale było jednym z pierwszych anime, które osiągnęło taki sukces.

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2019, 21:52

Astro boy to najlepsza amerykańska adaptacja anime.
Change my mind.

Avatar SongMan

4 sierpnia 2019, 23:40

A co to?

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2019, 23:47

@SongMan: Taki film o dzieciaku który zginął na konferencji starego, i zmienił go w robota

Avatar SongMan

4 sierpnia 2019, 23:48

mam deja vu

Avatar PaniDama

4 sierpnia 2019, 23:07

Ta bajka była całkiem fajna

Avatar pospolityruch

4 sierpnia 2019, 22:12

Nienawidziłem i ciągle nienawidzę tego filmu

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2019, 22:07

No to teraz czas sprzedać wszystkie figurki avengers, przecież nie będę trzymał złodziei w domu...

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2019, 11:10

A S T R O B O I

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Homo_Gofer

4 sierpnia 2019, 21:35

Avatar jejaplxiaomi

4 sierpnia 2019, 22:03

@Homo_Gofer: juhu

Avatar
Legutko

23 czerwca 2019, 17:28

Pamiętam tylko że ten czerwony miał moc negatywnej a chłopak pozytywnej energii. No chyba że to już inny film :p

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

4 sierpnia 2019, 21:26

ten sam

Avatar MineDan

4 sierpnia 2019, 21:23

I astro boy był pierwszy

Avatar wicios

23 czerwca 2019, 17:11

Dodatkowo ten ziomek (nie pamiętam jak się nazywa) jest po części robotem, tak jak Astro Boy.

Avatar WielkiSpod

23 czerwca 2019, 17:15

@wicios: Iron man to facet w egzoszkielecie ( już po usunięciu reaktora z klaty), Ultron jest robotem po całości. Którego miałaś na myśli?

Avatar wicios

23 czerwca 2019, 17:18

@WielkiSpod:
Chodziło mi o Janusza Piechocińskiego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Ładne rzeczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka