Lubię uszczęśliwiać ludzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Brawo za czujność!
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2024, 17:49
Ja jednego swojego mema, którego tu wrzuciłem widziałem później na jednej z grup na Facebooku. To było ciekawe uczucie
Odpisz
21 lipca 2022, 12:17
Uświadom sb że mógł komuś dać raka i rozproszyć go przez co nie zmienił on swojego życia na lepsze znowu ;)
Odpisz
23 lipca 2019, 20:15
Da ktoś szablon
Odpisz
10 lipca 2019, 21:57
Widzisz uszczęśliwianie ludzi jednak czasem jest przyjemne
Odpisz
10 lipca 2019, 18:41
Mnie uszczęśliwił was też powinien
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:13
Na grupę moją poszło
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:15
@Big_Chungus: Ja (twórca tego mema):
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:16
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:19
@Big_Chungus:
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:21
@Avcio01:
Odpisz
23 czerwca 2019, 18:45
@Big_Chungus: dziad bartolud
Odpisz
23 czerwca 2019, 19:51
@Wolferon: Dajcie mi nazwy jakichś martwych memów typu Ricardo albo Dziad Ufolud
Na tej mojej grupce ustawiamy na nicki martwe memy i przerabiamy na nasze imiona
Odpisz
10 lipca 2019, 12:29
@Big_Chungus: Ricardo martwym memem? Śmiem wątpić
Odpisz
10 lipca 2019, 12:30
@Big_Chungus: przeznaczenie, też mam grupę memiarzy i też mamy tam zdjęcia Kuthanosa
Odpisz
10 lipca 2019, 15:41
@Silverhand77: A my śmiemy wątpić w twoje wątpliwości
Odpisz
10 lipca 2019, 15:47
@Big_Chungus: Tyle, że to twoje zdanie, a to że ricardo nie jest martwym memem jest faktem. Jak nie wierzysz to zobacz sobie na anglojęzyczne memy
Odpisz
10 lipca 2019, 15:39
Odpisz
10 lipca 2019, 15:35
Ja zapisywałem większość, ale jak zobaczyłem, że mam 1453 zdjęcia z Jeja to zapisuję tylko te najlepszy
Odpisz
10 lipca 2019, 13:57
Toż to wielki zaszczyt
Odpisz
10 lipca 2019, 13:15
Mój kiedyś zrobił wielkie okrążenie po facebooku, snapie i na końcu znowu trafił do mnie, bo mi znajomy wysłał
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:21
Pamiętajcie, że za każdym memem stoi osoba próbująca poprawić ci humor.
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:23
@Polski_Ziemniok: jescze lepiej czują się osoby który stworzyły mema i widzą że ktoś dodał go do ulubionych
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:19
Pamietam jak jeden gościu użył mojego szablonu i jego meme doszedł na główną. Czułem się dumny
Odpisz
23 czerwca 2019, 17:14
Łzy szczęścia
Odpisz