Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Znak czasów
Dobrze czasem się oderwać
Nie po oczach
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2019, 15:21
Jeśli geje chcą być traktowani jak normalni ludzie to po co im ten cały miesiąc?
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2019, 19:00
@Fokeu: żeby przez jakiś zje**ny miesiąc czuć że ktoś jest za społecznością LGBT i to popiera/akceptuje. Pewnie gdy ludzie zachowujący się jak bezmózgi przestaną atakować / tępić lgbt+ ludzi pewnie będą czuć się swobodnie.
(I nie, nie mówię o ludziach nie będących ok/nie popierających lesbijek, bi, trans czy gejów, a bardziej o ludziach którzy nie potrafią zachować się przy obecności drugiego człowieka pomimo wiedzy o jego preferencjach. Np ktoś może być hetero i nie akceptować grupy LGBT ale je tolerować.)
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2019, 10:40
@GupieKonto: A kto tutaj jeszcze atakuje i tępi gejów? Chyba niektóre kraje ale nie ważne jak wiele tych miesięcy gejów będzie i tak nie będą ich tolerować
I przecież nawet nie w ten gejowy miesiąc wiele ludzi pokazuje o jak bardzo ''fajni'' ci geje są
Odpisz
12 lipca 2019, 15:22
@Fokeu: Polska, idk jak jest w innych krajach. W UK jest tak meh, niezbyt ok ale bardziej stabilnie.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2019, 17:47
@GupieKonto: Niektórzy tylko i i tak większość mówi, że geje dobrzy
Odpisz
14 lipca 2019, 15:40
@Fokeu: no nie zupełnie. Dosyć duża ilość Polaków uważa że homoseksualiści chcą 'ZABRAĆ' im dzieci xD i wychodzą też głupoty o pseudo naukach o masturbacji dla dzieci w wieku przedszkolnym czy jakoś tak
Odpisz
11 lipca 2019, 15:15
Nie to źe coś ale grupy LGBT denerwują się o to źe inni mają problem z tym gdzie kto se wkłada interes a ci anty-LGBT mają problem właśnie z tym gdzie wkładają interes źe ble i ochyda....
..
.
.
. Tylko źe już nie mają problemu z lezbijkami i tym źe ze swojimi dziewczynami robią anal??
Mnie tam to nie obchodzi niech se mają chłopcy chłopców i dziewczyny mają dziewczyny
A jeśli by jakiś chłopak zaczoł by mnie podrywać odrazu padł by tekst -sorry nie jestem zainteresowany mam dziewczyne
Odpisz
11 lipca 2019, 15:24
@Fenekin582: dlaczego używasz "ź" zamiast "ż" ?z Ukrainy jesteś?
Odpisz
11 lipca 2019, 17:13
@Pindol79: poprostu jak pisze na telefonie nie chce mi się ustawiać ż tylko pisze ź bo tak szybciej a najwidoczniej jesteś z tych osób które czytają coś z sensem i wiedzą że to daje do myślenia ale niestety są tacy którzy myślą źe wskazując błąd zmienią sens treści als tak nie jest
Odpisz
11 lipca 2019, 16:31
Is that konosuba reference?
Odpisz
11 lipca 2019, 14:34
W końcu koniec pajacerki, czyli 11 innych miesięcy to hetero month? xDD
Odpisz
11 lipca 2019, 14:29
Ja się zastanawiam, dlaczego 99% Jejaków są tacy homofobijni? Dlaczego niby jakąś osoba traci człowieczeństwo i rozum tylko dlatego, że woli mieć chłopaka w łóżku od dziewczyny. Nie rozumiem jak możecie być tacy bezduszni i bez serca i sobie po prostu z tym tak żyć.
Odpisz
11 lipca 2019, 14:33
@BilmoBlampkins: żebyś jeszcze wiedział co to homofobia xD
Odpisz
11 lipca 2019, 14:35
@BilmoBlampkins: to sobie wyobraź że jesteś sobie wśród kolegów i przychodzi taki gej i zaczyna cię podrywać W Ś R Ó D K O L E G Ó W
Odpisz
11 lipca 2019, 14:35
@BilmoBlampkins: nie
tylko po ch*j oni sobie zabierają cały miesiąc dla siebie
Odpisz
11 lipca 2019, 14:39
@Ziomekconiegrawfortnite: Szkoda że to się nigdy nie zdarzy.
Odpisz
11 lipca 2019, 15:08
@Ziomekconiegrawfortnite: mówisz mu -spotkajmy się jutro- i wracasz do picia po czym uświadamiasz sobie co się właśnie stało
Odpisz
11 lipca 2019, 15:34
@BilmoBlampkins: 1. Fobia to strach
2. Skoro 99% Jejaków są homofobijni to dlaczego prawie nigdy nie mam poparcia?
3. Tu chodzi o brak akceptacji dla IDEOLOGII nie orientacji
5. "Ale wy anty-lgbt jesteście bezduszni! Jeb! Hejt na ciebie i zgłoszonko, bo mnie nie popierasz"
6. Nie zauważyłeś numeru 4
Odpisz
11 lipca 2019, 15:44
@BilmoBlampkins: po pierwsze gej próbował mnie poderwać
po drugie czy mówisz że nie mam kolegów ?
Odpisz
11 lipca 2019, 16:36
@Ziomekconiegrawfortnite: Ty chcesz żeby cie poderwał, a pozatym nie, nie powiedziałem że nie masz kolegów.
Odpisz
11 lipca 2019, 16:41
@Tymek590: Bo akurat w tym miesiącu wypada jakaś okrągła rocznica marszów równości
Odpisz
11 lipca 2019, 16:47
ale po co miesiąc
Odpisz
11 lipca 2019, 16:49
@BilmoBlampkins: O jacy to oni nie mają duszy ani serca bo mają inne poglądy ode mnie. Gdzie twoja tolerancja ich nietolerancji?
Odpisz
11 lipca 2019, 18:25
@BilmoBlampkins: nie nie chce bo nie jestem gejem
Odpisz
11 lipca 2019, 22:28
@rozwalgo: LGBT nie jest ideologią, jak to błędnie określiłeś, a skrótowcem oznaczającym gejów, lesbijski, osoby biseksualne, trans i całą resztę.
Odpisz
11 lipca 2019, 14:07
Krasnal z Gravity Falls żyga tęczą.
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:25
Aqua wymiotująca tęczą. Ok...
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:47
@SongMan: pierwszy odcinek konosuby, ok...
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:02
Macie .gif
Odpisz
24 czerwca 2019, 20:40
Akła <3
Odpisz
24 czerwca 2019, 20:41
@flipereq: Boże moje oczy.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2019, 20:42
@flipereq: Aqua*
Odpisz
24 czerwca 2019, 20:45
@flipereq: serio
Odpisz
24 czerwca 2019, 20:45
@flipereq: a idź pan
Odpisz
24 czerwca 2019, 20:47
@flipereq: mam nadzieję że specjalnie źle napisałeś
Odpisz
24 czerwca 2019, 20:59
@flipereq:
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2019, 21:00
@flipereq: MOWI SIE AKWA
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:02
nie mówi się bezłuszyteczna bogini
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:03
mówi się Akuała
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:24
@flipereq: tobie chyba chodziło o H2O
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:47
@flipereq: dla wszystkich: tak napisałem to źle S P E C J A L N I E
Odpisz
24 czerwca 2019, 21:50
@flipereq: no to pszyklo mi, ale avka to ty masz fajnego.
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:20
@panbananeq: Q sumie to wszyscy mówią że jest Aqua jest bezużyteczna, a parę razy uratowała teamowi sktórę, np. jak zdjęła klątwę z Darkness
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2019, 22:23
@PanMisiek: wiem że tak naprawdę jest potrzebna ale tak się mówi że jest bezłużyteczna i dlatego tak napisałem
Odpisz
24 czerwca 2019, 22:25
@panbananeq: wiem, nawet postacie same tak mówią, a szczególnie Kazuma. To po prostu jest mem. Ale paradoksalnie bywa potrzebna
Odpisz
24 czerwca 2019, 23:17
@flipereq: jest bezużyteczna
Odpisz
24 czerwca 2019, 23:26
wiesz kto jeszcze był bezużyteczny? Admirał Jachaś.
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:27
@Grandsoniusz: o ty ch*ju już Cię zapie**olę
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:32
pierw pokonaj mego Ogara z Puszczy Białka
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:36
@Grandsoniusz: jeb nowy avatar
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:37
zrobiłeś to żeby mi było smutno ty ch*ju
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:37
Ludzie zaraz jest 1 w nocy
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:39
@InfiniteTheJackal: czyli mam iść o 1 w nocy do pobliskiego parku i tańczyć walca podążając za przypadkowymi ludźmi?
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:39
@Grandsoniusz: T A K
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2019, 00:41
@InfiniteTheJackal: Roześle to jakimś losowym ludziom po profilach, będzie śmiesznie, macie jakieś propozycje?
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:41
@InfiniteTheJackal: doprawdy żyjemy w społeczeństwie
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:41
@InfiniteTheJackal: albo lepiej, jutro zaczepię jakąś dziewczynkę na ulicy oferując jej moje usługi jako pediatra, a jej rodzicą powiem że ją zgw*łcę
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:42
@Grandsoniusz: Też może być.
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:43
@InfiniteTheJackal:
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:45
bářďžö mílým społeczeństwie
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:47
@Grandsoniusz: byku spokój
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:48
ja nic takiego nie robię. -__-
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:48
@Grandsoniusz: do łóżka a nie innym ludziom życia trujesz
Odpisz
25 czerwca 2019, 00:50
ja wam nie karzę nie spać
Odpisz
11 lipca 2019, 15:23
NO CO TY NIE POWIESZ.
Odpisz
11 lipca 2019, 22:24
@Fokeu: r/woooosh
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2019, 10:38
To komentarz Susie nie był r/woooosh? Role się odwróciły?
Odpisz
12 lipca 2019, 10:41
@Fokeu:
Odpisz
12 lipca 2019, 10:45
@Grandsoniusz: reeEEE
Odpisz
12 lipca 2019, 10:46
@Fokeu: jedno i drugie nie zrozumiało żartu
Odpisz