Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2019, 18:55
Odpisz
24 stycznia 2022, 10:15
@OstatniSith2005: nie bo fifa dobra gra
Odpisz
6 sierpnia 2019, 12:53
O nie to ten homosektulista z slendytubbies 3
Odpisz
5 sierpnia 2019, 18:32
Tak naprawdę Fifa od 16 to eksperyment społeczny ile ludzi kupi taką samą grę jeżeli ma wyższy numer od poprzedniej
Odpisz
5 sierpnia 2019, 19:27
@Lani10201: Tak naprawdę życię to eksperyment społeczny ile ludzi będzie żyć jeżeli każdy rok ma wyższy numer od poprzedniego roku
Odpisz
6 sierpnia 2019, 00:06
@BilmoBlampkins: A my wszyscy jestesmy wytworem twojej osobistej symulacji, powstałej w wyniku zapadniecia przez ciebie w śpiączke 6 lat temu. Budzimy się Kamilu. 6 lat cię ominęło.
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:22
zrobiłbym może wykres irytacji graczy FIFĄ w XXI w., ale jestem poza domem i nie mogę
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:24
@SongMan: .
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2019, 16:33
@Anteq1231: czekać musisz w najlepszym wypadku do jutra
Odpisz
5 sierpnia 2019, 18:04
@SongMan: yeet
Odpisz
5 sierpnia 2019, 18:17
@Tymek590: .
Odpisz
5 sierpnia 2019, 18:19
@SongMan: o nie
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2019, 18:19
@SongMan: no jutro było jakieś 41 dni temu
Odpisz
5 sierpnia 2019, 18:22
@Cotosiestanelo: to jest psi tydzień
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:21
@Cotosiestanelo: moja wina
disclaimer: wykres jest subiektywny, bo opiera się na mojej znajomości społeczności serii i własnych doświadczeniach
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:33
@SongMan: co się stało w 16?
Odpisz
5 sierpnia 2019, 22:33
@didujakaskemm: a co się nie stało...
Odpisz
5 sierpnia 2019, 23:55
@didujakaskemm: wszystko- zje**ny silnik, gra na bota to totalna porażka, wystarczy zablokować mu wszystkie możliwości podania po ziemi i albo się będzie kręcił w kółko z piłką albo wypie**oli ją na oślep, w y l e w y n o n s t o p
Odpisz
6 sierpnia 2019, 00:04
@SongMan: Pietnastka...*nostalgiczne westchnięcie* Fantastyczny soundtrack. Gram od premiery do dzisiaj i dalej kocham.
Odpisz
5 sierpnia 2019, 18:41
Prawda
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2019, 18:49
@Nochybaja_xD: Nie do konca. To ze np fifa 15 od 18 rozni sie prawie niczym to prawda ale miedzy np 01 a 18 jest juz odczuwalna roznica.
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:18
qrła kiedyś to było
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:19
@SongMan: no właśnie kiedyś to była FIFA a nie to co teraz
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:20
@Wolferon: panie, kiedyś to było, a teraz nie ma
Odpisz
25 czerwca 2019, 16:23
@SongMan: kiedyś z dzieciakami pykaliśmy w tą Fifę całą noc a tera to kurła popsuli to nie będzie to samo nigdy
Odpisz