Gimnazjum pozdrawia 8-klasistów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Należy się za piękne oczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 lipca 2019, 17:25
Tutaj się trochę pożalę. Przez swoją głupotę straciłam masę punktów na części humanistycznej.
Powód? Zamiast walczyć o swoje i starać się o drugi termin, poszłam pisać egzamin z niezwykle bolesną miesiączką.
Ból był tak silny, ze cały czas ryczałam i zwijałam się na krześle, a w pewnym momencie czułam, że zemdleję. Żeby było jeszcze zabawniej, dostałam rozwolnienia.
Odpisz
30 lipca 2019, 17:36
@notalesbian: F
Odpisz
30 lipca 2019, 18:28
@notalesbian: baby są SLABSZE
Odpisz
30 lipca 2019, 19:09
@notalesbian:
________________________
|
|
|
|
|_________________
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odpisz
30 lipca 2019, 20:33
@notalesbian:
Odpisz
30 lipca 2019, 20:56
@PanNiedzwiadek: ja mam nadzieję, ze to sarkazm, ale widzę, że na szczęście tak
Odpisz
30 lipca 2019, 23:35
@PanNiedzwiadek:
Miesiączka przy endometriozie to koszmar. Ból, który jej towarzyszy jest najsilniejszym, jaki znam. To, że znoszę go co miesiąc przez parenaście godzin w żadnym wypadku nie znaczy, że jestem słaba.
Odpisz
31 lipca 2019, 00:15
@notalesbian: słaba płeć
Odpisz
31 lipca 2019, 12:23
@PanNiedzwiadek: Słaby troll, nie polecam.
Odpisz
31 lipca 2019, 12:58
@krzysiu03: serio uważam że to jest słaba płec
Odpisz
31 lipca 2019, 13:51
@PanNiedzwiadek: A ja serio uważam, że jesteś słabym trollem.
Odpisz
3 sierpnia 2019, 16:13
@notalesbian: F
Odpisz
26 czerwca 2019, 18:16
a myślałem że to ja mam ch*jowe wyniki
Odpisz
31 lipca 2019, 20:33
@ptasznik5: Nie jesteś w błędzie, po prostu ktoś ma gorsze
Odpisz
3 sierpnia 2019, 16:12
@ptasznik5: jakie?
Odpisz
30 lipca 2019, 21:28
72% polski 63% matma 90% angielski
Odpisz
30 lipca 2019, 22:40
@Jejakpl89: 52% j.polski, 90% matematyka i 98% j.angielski
Odpisz
30 lipca 2019, 22:41
@LazyBone: 66 polski
78 matma
95 anglik
Odpisz
31 lipca 2019, 01:30
@LazyBone: czemu masz bułke na avatarze
Odpisz
31 lipca 2019, 01:35
@Jejakpl89: 86% Polski 93% Matma 97% Angielski
Odpisz
31 lipca 2019, 11:30
@Jejakpl89: 88% polski matma 37% niemiecki 72%
Odpisz
31 lipca 2019, 14:09
o ku*wa niemiecki
Odpisz
31 lipca 2019, 15:49
@Jejakpl89: 84% j. polski
93% matematyka
100% j. angielski
Odpisz
31 lipca 2019, 09:36
Mam spieprzony rozszerzony angielski bo ściągałem od kolegi xD
Odpisz
31 lipca 2019, 00:15
Ku*wa jak mozna byc w podstawówce jeszcze xddd
Odpisz
31 lipca 2019, 10:37
@Huitzilopochtli: poprostu nie urodzić się wcześniej? lmao
Odpisz
31 lipca 2019, 12:19
@Huitzilopochtli: ku*wa jak można nie mieć jeszcze emerytury ?xd
Odpisz
1 sierpnia 2019, 04:39
@PanNiedzwiadek: bez kitu xddd
Odpisz
1 sierpnia 2019, 19:17
@Huitzilopochtli: Ku*wa jak można jeszcze żyć?
Odpisz
30 lipca 2019, 23:14
Gimnazjum
100 angielski
34 matma
78 polski
Odpisz
30 lipca 2019, 23:55
@arbuzikzlodzi: Ale 100% z podstawy czy rozszerzenia?
Odpisz
5 sierpnia 2019, 00:06
@BUBER: podstawy
Odpisz
5 sierpnia 2019, 02:31
@arbuzikzlodzi: a z rozszerzenia?
Odpisz
5 sierpnia 2019, 21:10
@BUBER: 78
Odpisz
30 lipca 2019, 23:37
Pozdro matura i fragment z Harrego Pottera na angielskim.
Odpisz
30 lipca 2019, 17:11
Not so bad i think.
Odpisz
30 lipca 2019, 17:19
@becik04: o ku*wa
Odpisz
30 lipca 2019, 17:54
@becik04: ja żem miał 90 z matmy,76 z Polaka i 95 z angielskiego
Odpisz
30 lipca 2019, 18:03
@ufonom2: o ku*wa
Odpisz
30 lipca 2019, 22:44
@ufonom2: ja niestety tylko 52 z polskiego 90 z matmy i 98 z angielskiego, ale się spodziewałem tych 52% bo totalnie zje**łem tą rozprawkę czy co to tam było
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2019, 21:56
Też się pożalę :'>
Płakałam ze stresu żeliwnymi łzami jednocześnie łkając na każdym egzaminie z powodu strasznej paniki. Najgorsze było, gdy wolali, by przyjść na salę; "numer 4, H.N!". Z polskiego nie zdążyłam zrobić wielu zadań, matematyki praktycznie nie ruszyłam a angielski..stres dał się we znaki. Jakimś cudem zdobyłam 66% z języka polskiego, 33% z matematyki i 60% z angielskiego. Dostałam się do wymarzonej szkoły o dziwo. Mogę skomentować, że "głupi ma zawsze szczęście". Każdemu innemu kto zdał tam gdzie chciał, serdecznie gratuluję
Odpisz
30 lipca 2019, 16:31
U mnie jest ok
Odpisz
30 lipca 2019, 16:42
ładnie z Angielskiego.
Odpisz
30 lipca 2019, 16:53
@Kahol05: you rili god in inglish maj frend
Odpisz
30 lipca 2019, 16:54
@edzio72: me to,
Odpisz
30 lipca 2019, 20:41
Mam bardzo podobnie.
Polski 80%, matma 50%, angielski 93%
Odpisz
30 lipca 2019, 19:44
Było
Odpisz
30 lipca 2019, 18:46
Bitch please
Odpisz
30 lipca 2019, 19:34
@PanMisiek:
Odpisz
30 lipca 2019, 18:09
Ja mialem 84 z polaka, 97 z matmy i 100 z angliika
Odpisz
30 lipca 2019, 18:27
@Rudymaciek05: nerd
Odpisz
30 lipca 2019, 22:04
@PanNiedzwiadek: Troll.
Odpisz
31 lipca 2019, 00:16
@PanNiedzwiadek: nie uczylem sie zbytnio
Odpisz
31 lipca 2019, 00:17
@krzysiu03:
Odpisz
31 lipca 2019, 00:20
@Rudymaciek05: dobra idz do maka
Odpisz
31 lipca 2019, 12:17
@PanNiedzwiadek: A ty idź usuń konto :v
Odpisz
31 lipca 2019, 12:24
@krzysiu03: melan ci na analusa elo ;pp
Odpisz
31 lipca 2019, 12:25
@PanNiedzwiadek: Co.
I don't speak retard.
Odpisz
30 lipca 2019, 16:43
na tym teście da się mieć 0 punktów? to trzeba oddać pustą, matematycznie nieprawdopodobne wydaje się być aby zaznaczając nawet w pełni losowo nie zdobyć ani jednego punkta xD
Odpisz
30 lipca 2019, 17:48
@misko02: No żeby zaliczyć egzamin wystarczało się tylko podpisać, więc nie trzeba było nic zaznaczać
Odpisz
30 lipca 2019, 17:21
krążyło po necie zanim to tu trafiło
Odpisz