Nie o taką Polskę walczyliśmy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jest taka skromna...
Taktycznie
No to skrzynia biegów do wymiany
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 października 2021, 17:44
Wynaleźliśmy lampy naftowe i każdy naród je miał więc przodkowie Szwedów czy Mołdawianów też mieli podobne uczucia w tamtym czasie.
Odpisz
30 lipca 2019, 21:51
A to?
Odpisz
30 lipca 2019, 20:46
Ku*wa, pokonać kebaby a potem zjadać ich ciała? Zwyrodnialec!!!
Odpisz
30 lipca 2019, 19:05
Dlatego wolę pizzę i chińskie
Odpisz
16 lipca 2019, 10:37
Kebabunie
Odpisz
16 lipca 2019, 10:30
Jeśli dla nich miałbym nie jeść tego to w dupie ich mam
Odpisz
16 lipca 2019, 10:44
Oni nie walczyli o to, żebyś nie jadł kebabów. Zresztą co ma jedzenie kebabów do Odsieczy Wiedeńskiej?
Odpisz
16 lipca 2019, 10:47
@Tomieslaw: i tak mam ich w dupie
Odpisz
16 lipca 2019, 10:48
To nieźle. Oni walczyli o ojczyznę i przyszłe pokolenia.
Odpisz
16 lipca 2019, 10:51
@Tomieslaw: nie chce takiej ojczyzny jak widzę niektórych Polaków to chce mi się wymiotować
Odpisz
16 lipca 2019, 10:52
Z drugą częścią się zgodzę, ale to nie wina naszych przodków czy Polski, że jest jaka jest, a polityków i jej mieszkańców.
Odpisz