Kiedy w nocy wracam do domu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zdeklasowani znowu
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 września 2015, 20:50
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:53
A ja,idiotka myślałam,że jedyna tak mam :D To poczucie gdy się wydaje ,że ściga cię Jeff the Killer i Slenderman XP
Odpisz
19 sierpnia 2016, 11:35
@MissBunny: dziecko creepypast..
Odpisz
22 czerwca 2021, 23:23
@MissBunny: creepypasta kid
Odpisz
7 kwietnia 2015, 14:44
ja jak od kolegi wracam to szybko szybko do domu jak by mnie potwory goniły obcy z predatora zombi yyyy no i jeszcze jakieś lol!
Odpisz
30 lipca 2013, 19:36
Właśnie. Mam wrażenie że zombie , 5 duchów i 2 wampiry mnie ścigają ...
Odpisz
3 sierpnia 2013, 09:40
@Fantie: A mnie slender
Odpisz
30 grudnia 2013, 16:19
@Jarektrol: A mnie teściowe z całego świata
Odpisz
30 lipca 2014, 10:46
@Fantie: Mnie Jerry the Killer,Slender i EnderMan z Minecrafta
Odpisz
30 lipca 2014, 14:59
Jerry the killer ? Nie znam.
Odpisz
31 lipca 2014, 10:29
@Fantie: Ten co ma uśmiech z krwi
Odpisz
31 lipca 2014, 10:57
A nie Jason the killer ? ;-;
Odpisz
31 lipca 2014, 15:07
@Fantie: Nom
Odpisz
31 lipca 2014, 18:44
No to znam.
Odpisz
18 lutego 2015, 15:49
@Fantie: To nie jest Jason the Killer tylko Jeff The Killer.
Odpisz
18 lutego 2015, 16:41
@ChickenEatsRainbows: Racja.
Odpisz
19 lutego 2015, 18:14
@Fantie: W sumie trochę mnie straszy.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 11:03
a ia mam wrażenie że mui kot mnie goni
Odpisz
17 maja 2014, 14:26
tak mniej więcej wygląda mój wieczorny spacer z psem
Odpisz
30 marca 2014, 20:28
A ja lubię wracać do domu nocy bo, nie mam się czego bać
Odpisz
3 sierpnia 2013, 10:54
Raczej sama ! Trzeba mieć jaja panowie. Duchy i demony nie istnieją. A jakby istniały to mają ***a lepsze rzeczy do roboty niż latać za tobą po lasach.
Odpisz
9 września 2013, 21:54
@Mnich1: Wiesz, wyobraźnia o demonach i duchach jest taka realistyczna ;-;
Odpisz
10 września 2013, 15:22
@KlauDusSia666: To w takim razie wyobraź sobie że demony teraz muszą walczyć z aniołami w trzecim wymiarze dałna. Ja bym się bardziej bał dresów z pałami że mi w***ą niż duszka. Niech sobie tam chodzi i szuka swojego celu, nie jestem żadną przeszkodą dla rzeczy nie materialnych.
Odpisz
3 sierpnia 2013, 17:16
To samo w domu jak twój pokój jest na 1 piętrze a wyłącznik światła na dole :3 Wtedy zapie*dalasz z dołu na góre :D
Odpisz
3 sierpnia 2013, 11:46
Najgorzej to się raz odwrócić potem będzie się wydawało że coś za tobą idzie. SERIO
Odpisz
3 sierpnia 2013, 09:20
A najgorzej jest przez las ;_;
Odpisz
3 sierpnia 2013, 09:20
E tam, w nocy to albo normalnie pójdziesz albo przypełzniesz. :P
Odpisz
30 lipca 2013, 19:33
True story
Odpisz