Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Adiospl

3 sierpnia 2013, 09:15

Ciekawe kto zgadnie do jakiego pojazdu należy ten silnik
Jest dość poznawalny

Avatar Sauron

3 sierpnia 2013, 10:08

@Adiospl: odrzutowiec albo bombowiec. Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.

Avatar Adiospl

3 sierpnia 2013, 10:18

@Sauron: Nie

Avatar Sauron

3 sierpnia 2013, 10:22

@Adiospl: pociąg?

Avatar Adiospl

3 sierpnia 2013, 10:25

@Sauron: Od pociągu jest troche większy

Avatar Sauron

3 sierpnia 2013, 10:46

@Adiospl: jasny gwint, co może być większe od pociągu?! Wywrotka-monstrum firmy Caterpillar?

Avatar Adiospl

3 sierpnia 2013, 11:10

@Sauron: mówie że silnik pociągu jest większy od tego tutaj anie
pojazd wiekszy od pociągu
to jest silnik takiego czołgu

Avatar SidNorth

3 sierpnia 2013, 11:39

@Adiospl: Za duży chyba na silnik od czołgu. Poza tym w czołgach silniki sa rozkładane "na płasko".Ten jest jak wielka bryła. Osobiście obstawiam wielka wywrotke tak jak ktos juz pisal...

Avatar Bodex

3 sierpnia 2013, 16:37

@Adiospl: takie silniki , większe i mniejsze w zależnści od zapotrzebowania są stosowane w kutrach, statkach, barkach i małych jednostkach np cholownikach ....

Avatar Adiospl

Edytowano - 3 sierpnia 2013, 17:09

@SidNorth: Macie rację. Są też podobne silniki stosowane "w kutrach, statkach, barkach i małych jednostkach np cholownikach"
"Poza tym w czołgach silniki sa rozkładane "na płasko".Ten jest jak wielka bryła." - Tak. Ale ten jest właśnie taki charakterystyczny. Jak konkretnie nazywał się? Z tego akurat pamiętam tylko że jest z Niemiec.

Avatar Krychomir

3 sierpnia 2013, 17:17

@Adiospl: Wywrotka firmy CAT . Jeden z największy pojazdów budowlanych na świecie. Było na DC top 5 czy jakoś tak. :D

Avatar Adiospl

3 sierpnia 2013, 17:19

@Krychomir: Ale po co mi o tym gadasz?

Avatar Krychomir

3 sierpnia 2013, 17:33

@Adiospl: By mieć satysfakcję z tego, że dużo wiem :3

Avatar Adiospl

3 sierpnia 2013, 17:43

@Krychomir: O korzystaniu z cioci Wikipedi

Avatar Krychomir

3 sierpnia 2013, 19:51

@Adiospl: Discovery Channel LOL

Avatar Adiospl

3 sierpnia 2013, 21:19

Avatar KapitanKokosel

11 lutego 2017, 16:47

@Adiospl: Landkrouzer P Ratte

Avatar SidNorth

16 lutego 2017, 22:02

@Adiospl: Napisales "To jest silnik z takiego czolgu" :)...Jedyny czolg który mi przychodzi na mysl to Koenigstiger (Tygrys Królewski) albo Maus - z tym ze "Myszki" nigdy nie wyprodukowano, skonczylo sie na drewnianym prototypie...Moze jakies dzialo samobiezne duzego kalibru?Mobilna artyleria?Nie moge skojarzyc :P...

Avatar ToyotaMR2

5 kwietnia 2015, 22:00

Przód - totalna gleba XD

Avatar Filip83

4 sierpnia 2013, 16:24

o żesz ku...!!!

Avatar Bodex

3 sierpnia 2013, 16:35

chyba chłodnica upuściła nieco z ciśnienia...

Avatar Karso21Respawn

3 sierpnia 2013, 10:13

Auto pewnie by nawet się z miejsca nie ruszyło ;)

Avatar piotrek172

3 sierpnia 2013, 08:41

aż podwozie dotyka ziemi LOL

Avatar mrklorens

3 sierpnia 2013, 06:55

prędkość światła!!!

Avatar Drag_on

6 czerwca 2022, 15:43

@mrklorens: prędkość dupy es

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

A, okej

Pozdrawiam świetliki

Dobrze czasem się oderwać

Przerwa na herbatkę

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka