Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Frustrujące
Tacy sami, a ściana między nami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2024, 19:36
jeszcze ten zapach kremu do opalania
Odpisz
28 czerwca 2019, 22:57
Akurat jestem w Ustce
Odpisz
8 lipca 2019, 22:07
@krisempire: Ja przybywam w piątek
Odpisz
8 lipca 2019, 23:58
@krisempire: ja w sierpniu
Odpisz
16 lipca 2019, 23:55
@krisempire: mam do ciebie przyjść czy co
Odpisz
10 lipca 2019, 00:50
Głotowana kukuridza płopkorn łorzyszki w karmelu piwo zimne piwo i tak przez 4 godz dziennie przez 1 miesiąc
Odpisz
28 czerwca 2019, 20:19
Orzeszki w karmelu, kup mój przyjacielu. Kupujecie kukurydzę nie dajcie się prosić, bo mi się już tego ku*wa nie chce nosić.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2019, 21:16
@GooseApocalypsE: na na na na
kupuj k****. Orzeszki w karmelu
Odpisz
9 lipca 2019, 00:51
BABCIA NIE MOŻE
DZIADEK NIE MOŻE
KUKURYDZA IM POMOŻE
Odpisz
9 lipca 2019, 21:12
Pomorze
Odpisz
28 czerwca 2019, 17:05
I jeszcze podróbki LEGO
Odpisz
28 czerwca 2019, 17:11
@rumcajschr: LELE FORTNITE BALL Z
Odpisz
28 czerwca 2019, 17:32
@rozwalgo: LEPIN CUBEMINE
Odpisz
8 lipca 2019, 21:17
@rumcajschr: Lebq Mine World
Odpisz
9 lipca 2019, 14:22
@rumcajschr: XIAO
Odpisz
9 lipca 2019, 21:11
@rumcajschr: Nowy zestaw klocków LELE.
Odpisz
9 lipca 2019, 00:50
*był w bułgarskim 5 gwiazdkowym hotelu, posiadającym przyległom do niego plażę na którą mogli wejści tylko goście*
Odpisz
9 lipca 2019, 09:30
* większość 5 gwiazdkowych hoteli nad morzem tak wygląda.nie muszą być w Bułgarii
Odpisz
9 lipca 2019, 18:09
@Yasu_Tori: *Ale on tylko mówi gdzie był*
Odpisz
9 lipca 2019, 18:24
*tego nie przemyślałam*
Odpisz
28 czerwca 2019, 17:13
A gdzie płatne toitoie
Odpisz
9 lipca 2019, 18:10
@tomek123321: Żeby je zobaczyć zapłać 2 zł
Odpisz
9 lipca 2019, 12:41
W Gdyni tak cały rok jest
Odpisz
9 lipca 2019, 13:20
@polandball1: nie przesadzaj w rewie jest o wiele gorzej
Odpisz
9 lipca 2019, 14:04
@InsaneFOX13: Rewa to tylko w lato istnieje xd
Odpisz
8 lipca 2019, 21:18
Orzeszki w karmelu kupuj przyjacielu
Odpisz
8 lipca 2019, 21:23
@HAKUCZU: smaka mi narobiłeś
Odpisz
9 lipca 2019, 13:36
@Dcktun: w biedrze albo desko są
Odpisz
9 lipca 2019, 13:39
@HAKUCZU: idę do desko
Odpisz
9 lipca 2019, 13:19
Bardziej w rewie
Odpisz
9 lipca 2019, 09:26
Chociaż orzeszki w karmelu są smaczne
Odpisz
9 lipca 2019, 00:04
Odpisz
8 lipca 2019, 23:20
Ostatni raz byłem na Bałtyku na zielonej szkole
Odpisz
8 lipca 2019, 22:53
To są kąpielówki? Co mają mieć założone do cholery w morzu? Sukienkę?
Odpisz