Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar koberek

15 sierpnia 2019, 08:49

W głowie mam tekst z Frankensteina: He's alive, he's alive

Avatar Vaanchig

14 sierpnia 2019, 23:56

Czy kompletnie każdy ogląda teraz JoJo

Avatar chomusuke

15 sierpnia 2019, 00:36

@Vaanchig: tak

Avatar Abalella

14 sierpnia 2019, 23:00

Poleca ktoś jakąś stronę gdzie można obejrzeć jojo z napisami? Chcę zobaczyć czy mi się spodoba

Avatar
ZiemiaJestPlaska

29 czerwca 2019, 16:46

W górę bo jojo

Avatar PanSowa12

29 czerwca 2019, 16:48

No i prawidłowo

Avatar Enddzi

11 sierpnia 2019, 10:54

@PanSowa12: nie wiem czemu ale w głowie usłyszałem pucciego mówiącego "GIVE ME THIS FUCKING TURTLE" Ale w taki Engrishowy sposób.

Avatar Cherrysan

Edytowano - 14 sierpnia 2019, 19:03

To ja zaprezentuję tapetę.
Edit: Czy tylko ja zauważyłam że z każdym partem JoJo mają coraz mniej mięśni? Na przykład spójrzcie na Jonathana a na Giorno.

Avatar Soberker

14 sierpnia 2019, 19:53

@Cherrysan: Araki przez pierwsze 3 i pół części miał taki styl rysowania. W drugiej części czwórki ten styl ewoluował tak, że postacie wyglądają normalniej.

Avatar PanSowa12

14 sierpnia 2019, 20:05

@Cherrysan: Czy mogłabym poprosić o tą tapetę bez paska na dole?

Avatar Cherrysan

14 sierpnia 2019, 20:24

@PanSowa12: Do usług psze pani

Avatar PanSowa12

Edytowano - 14 sierpnia 2019, 20:29

@Cherrysan: Dziękuję bardzo ♡

Avatar Kirito

14 sierpnia 2019, 19:00

W dół bo JoJo.

Avatar Soberker

14 sierpnia 2019, 19:54

@Kirito: W dół bo gówno komentarz od gówno postaci z gówno bajki

Avatar thesarge

14 sierpnia 2019, 20:16

Avatar Kirito

14 sierpnia 2019, 21:16

@Soberker: Jak ja kocham reakcje ludzi... Znaczy się poje**nych psycho-fanów na hejtowanie JoJo. To jest po prostu złoto.

Avatar UchihaSasuke_

Edytowano - 29 czerwca 2019, 20:08

Mój znajomy który był ze mną na wyjeździe wypił 4 piwa i poszedł spać nagle w środku nocy postanowił że 4 piwa mu nie wystarczą więc się obudził wyje**ł praktycznie całą żubrówkę z gwinta i zezgonował. Następnego dnia nie mógł wstać i pojechał na płukanie żoładka

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2019, 21:49

@UchihaSasuke_: I nas było tak że ziomek pił 0,7 z somsiadem potem je sam wykończył wypił 3 sety i 3 piwa potem jeszcze połówkę z ziomkiem innym i jeszcze chodził(ledwo)

Avatar UchihaSasuke_

Edytowano - 29 czerwca 2019, 23:19

Jakim cudem typ wypił 3 sety gościu musi mieć łeb jak sklep

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2019, 23:54

@UchihaSasuke_: To obelix tylko wpadł do kociołka magicala a nie panoramixa

Avatar Denom

Edytowano - 29 czerwca 2019, 18:41

Użyjcie tego dobrze

Avatar Logastius

29 czerwca 2019, 17:46

o, kolejny mem o duchowych pokemonach

Avatar crimzon

29 czerwca 2019, 17:33

Jestem prostym człowiekiem, widzę JoJo, daję wgóręgłos i dodaję do ulubionych jeśli mem jest dobry. Ten dodałem do ulubionych.

Avatar Szortek

Edytowano - 29 czerwca 2019, 17:14

STICKYYYYY FINGAAAAS

W górę bo JoJo i Bruno

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2019, 17:14

@Szortek: szortek bez portek

Avatar Szortek

29 czerwca 2019, 17:15

LemurRak chodzi wspak

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2019, 17:23

@Szortek: o nie

Avatar Mejzurian

29 czerwca 2019, 17:04

Jestem człowiekiem kultury, widzę jojo daje wgoreglos.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Z klasą się trzeba urodzić

Trzeba brać osobną torbę

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka