Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mikrus19

23 lipca 2019, 10:20

Ten obrazek jest bez sensu i nie zgodny z historią.
1. Na obrazku widzimy moment strzału, a sam arcyksiąże leży już postrzelony.
2. Pierwszy strzał trafił w jego żonę, nie w niego
3. On sam też nie dostał w serce, ale w tętnice szyjną

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2021, 16:38

@Mikrus19: co do 1 to pocisk już po prostu poleciał i się uwalnia dym z lufy

Avatar Maly_modelarz15

23 lipca 2019, 12:57

*oj allja alljo intensifies*

Avatar Pikachu_fan_Subaru

22 lipca 2019, 22:57

Właśnie jestem nie tak bardzo daleko Sarajewa

Avatar nirqm

22 lipca 2019, 21:09

O co cho z tymi czołgami?

\_____/

Avatar TheFoxy

22 lipca 2019, 21:33

@nirqm: Wojna domowa w Jugosławii w latach 90

Avatar TheFoxy

22 lipca 2019, 21:31

Za Ententę!

Avatar Deuslovult

30 czerwca 2019, 18:56

Sarajewo? A co to za część serbii?

Avatar TheFoxy

22 lipca 2019, 21:28

@Deuslovult: Jugosławii* )))

Avatar Grandsoniusz

30 czerwca 2019, 18:09

Histoanony, łączmy się!
[pic not rel]

Avatar felek_68

30 czerwca 2019, 19:36

@Grandsoniusz: przybyłem na to łączenie

Avatar Grandsoniusz

30 czerwca 2019, 19:40

@felek_68: *gra na gęślach*

Avatar felek_68

Edytowano - 30 czerwca 2019, 21:52

@Grandsoniusz: *siada i słucha*

Avatar Grandsoniusz

30 czerwca 2019, 21:54

@felek_68: już nie czas na biesiadę, czas na nocną zmianę!

Avatar felek_68

30 czerwca 2019, 21:57

@Grandsoniusz: Tak szybko? No to rozpalamy ognisko, może nie podejdą do ognia

Avatar Grandsoniusz

30 czerwca 2019, 21:58

@felek_68: wybacz mi... Ja jestem po stronie nocnych pomiotów Knura R*chacza

Avatar felek_68

1 lipca 2019, 10:43

@Grandsoniusz: Wybaczam.. *kaszle krwią*

Avatar Grandsoniusz

1 lipca 2019, 11:07

@felek_68: no xd, dołącz się do Pomiotów Knura, to jest na nocną zmianę ustaw straszny avek i plusuj te dziwne ch*jstwa w poczekalni, albo wstawiaj je z multikont :)

Avatar felek_68

1 lipca 2019, 11:37

@Grandsoniusz: Jakbym nie spał w nocy to bym dołączył

Avatar Grandsoniusz

1 lipca 2019, 11:46

@felek_68: a to dobrze, sen jest potrzebny

Avatar Revant42

22 lipca 2019, 20:53

@Grandsoniusz: Szanuję za pierwszego Wieśka

Avatar maczas098

Edytowano - 30 czerwca 2019, 18:12

bylo je junka byloi bice
ktos dal strzale w dol bo nie ogarnia

Avatar Grandsoniusz

30 czerwca 2019, 18:25

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przerwa na herbatkę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka