Mustangi na przestrzeni lat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Powodzenia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2021, 21:24
Witam przybysza z losowych.
Odpisz
7 maja 2021, 17:25
@kajba: witaj
Odpisz
23 lipca 2019, 02:58
Od 1979 do 1985 były w mojej opinii najgorsze.
Najbardziej podoba mi się rocznik 1969
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2019, 10:47
@CousinJoe: Mi tam 79-85 też się podobały.
Choć faktem jest, że mają specyficzną urodę. I gdybym miał kupić Mustaga to owszem, wybrałbym inny rocznik.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2019, 12:40
Ja w nich widzę połączenie upośledzonego Escort i Capri
Odpisz
23 lipca 2019, 03:26
Mam Mustanga z 2012 i szczerze jestem zadowolony, ale niestety pali tyle, ze dobrze jakby benzynka mi z kranu leciala
Odpisz
24 lipca 2019, 10:42
@Huitzilopochtli: Stać cię na konia to nie narzekaj że nie masz na siano.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2019, 10:48
Nie sa drogie, rok pracy po studiach i jest
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2019, 10:53
@Huitzilopochtli: Nie przepadam za takim określaniem, bo to zależy od zawodu, ilości odkładanych pieniędzy miesięcznie i tego jak bardzo ci na tym zależy.
No i nie każdy ma samochód jako najważniejszy punkt w hierarchii wydatków i oszczędności.
@Edit: "Rok" xD
Dobra masz mnie na tym baicie xD
Miałem wrażenie, że wcześniej było napisane "Kilka lat", ale edytowałeś.
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2019, 10:43
Czy tylko ja kocham roczniki 2000 i 2005?
Poza innymi oczywiście.
Odpisz
23 lipca 2019, 13:40
Mustang wersji 2015 nigdy mi się nie podobał nawet teraz
Odpisz
23 lipca 2019, 09:46
Wniosek: wróćmy do lat 60!
Odpisz
22 lipca 2019, 23:00
Mustang to jeden z samochodów, w których design przechodził stopniową ewolucję, styliści nie eksperymentowali co modelowi wyszło zdecydowanie na dobre
Odpisz
19 lipca 2019, 13:16
1968 fastback 390 GT de luxe w kolorze highland green to moja wymarzona specyfikacja, tylko że tak jakby do dzisiaj jest ich pięć
Odpisz
22 lipca 2019, 20:45
@Misieeek04: walnisz 6 w lotka i se kup
Odpisz
22 lipca 2019, 22:31
@MaGa16: 2 to oryginalne auta filmowe z bulitta, a pozostałe też nie są na sprzedaż
Odpisz
22 lipca 2019, 21:31
Jak hotwheelsy niektóre wyglądają
Odpisz
19 lipca 2019, 13:13
1964 według mnie najlepszy
Odpisz
19 lipca 2019, 11:18
Pierwszy najlepszy.
2012 tez całkiem całkiem.
Odpisz
19 lipca 2019, 11:31
@Typownicki: Dla mnie ze starszych 1965
a z nowszych 2013
Odpisz
19 lipca 2019, 11:26
1969 rocznik mustanga Johna Wicka
Odpisz
22 lipca 2019, 20:47
@N33dFew: 1972*
Odpisz
24 lipca 2019, 00:19
@MaGa16: 1969*
Podczas dialogu między Iosef Tarasov'em a John Wickiem, Tarasov mówi o roczniku 70 tymczasem John go poprawia mówiąc, że to rocznik 69
(na zdjęciu masz dokładną scenę tego wydarzenia)
Odpisz
19 lipca 2019, 11:13
Wybierz swojego wojownika
Odpisz