Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 sierpnia 2019, 09:32
Wyobraź sobie, zostajesz sam na 5 przeciwników żyje i puszują mida, gracze już cię wyzywają że jesteś noobem i wychodzą, a ty nagle zabijasz prawie wszystkich z wyjątkiem 1 i przegrywacie, jak się czujesz?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 11:00
@Penysz_Vaper: Co znaczy puszczają mida? Co to mid?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 11:14
@Mikrus19: środkowa linia, gry typu moba, lol i tym podobne
Odpisz
16 sierpnia 2019, 14:04
@Penysz_Vaper: Mogę ciut jaśniej? Pan wybaczy
Odpisz
16 sierpnia 2019, 14:52
@Mikrus19: wpisz sobie mobile legends czy lol q wszystko zrozumiesz
Odpisz
16 sierpnia 2019, 18:03
@Mikrus19: ehh.. Np W CS'ie mid, wpisz sobie
Odpisz
16 sierpnia 2019, 11:16
A później sam umierasz i jest głosowanie żeby ciebie wyrzucić...
Odpisz
16 sierpnia 2019, 08:19
Ja grający healerem z buildem drastycznie zwiększającym leczenie kosztem dmg
Odpisz
16 sierpnia 2019, 08:41
@massesd: jaka gra?
Odpisz
16 sierpnia 2019, 08:51
Paladins
Odpisz
16 sierpnia 2019, 10:35
@massesd: Pewnie masz na myśli item o nazwie Chronos.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 10:43
@Dalek: nie, karty do Seris
U niej się chronosa nie opłaca
Odpisz
16 sierpnia 2019, 10:46
@massesd: Aa no tak. Na Seris chronos nie opłaca się. Ma w sumie łatwiej w budowaniu się jeśli chodzi o itemki w grze.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 10:47
@Dalek: Na seris polecam Master riding i Morale bost
Odpisz
16 sierpnia 2019, 10:49
@massesd: Na razie preferuję Jenosa i Grovera. Seris może zagram, ale trochę za dużo graczy ją pickuje. Ta nowa Io to dobra konkurencja dla Seris.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 09:48
Kiedy jest 1 vs 5 i przeciwnik obstawił wszystkie wejścia, ale ty grasz Thermitem.
Odpisz
16 sierpnia 2019, 09:16
Raz na eliminacji 3v3 w overwatchu przeciwnicy żyli wszyscy a ja zostałem sam moirą, ale dzięki atakowi którym nie trzeba trafiać i samoleczeniu jakoś wygrałem, to było zajebiste uczucie
Odpisz
1 lipca 2019, 20:23
Ja się kampie jak team zginie •-•
Odpisz
1 lipca 2019, 20:16
Czasem na koniec, kiedy zostaje jedynym żyjącym w mojej drużynie w For Honor to włącza mi się taki ultra instynkt, ale i tak zawsze ginę
Odpisz
1 lipca 2019, 20:14
o mój boże ale rel
Odpisz
1 lipca 2019, 20:11
Odgłosy płaczu twojej drużynie bo wiedzą że przegrasz z tym hackerem
Odpisz