Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Penysz_Vaper

Edytowano - 16 sierpnia 2019, 09:32

Wyobraź sobie, zostajesz sam na 5 przeciwników żyje i puszują mida, gracze już cię wyzywają że jesteś noobem i wychodzą, a ty nagle zabijasz prawie wszystkich z wyjątkiem 1 i przegrywacie, jak się czujesz?

Avatar Mikrus19

16 sierpnia 2019, 11:00

@Penysz_Vaper: Co znaczy puszczają mida? Co to mid?

Avatar Penysz_Vaper

16 sierpnia 2019, 11:14

@Mikrus19: środkowa linia, gry typu moba, lol i tym podobne

Avatar Mikrus19

16 sierpnia 2019, 14:04

@Penysz_Vaper: Mogę ciut jaśniej? Pan wybaczy

Avatar Penysz_Vaper

16 sierpnia 2019, 14:52

@Mikrus19: wpisz sobie mobile legends czy lol q wszystko zrozumiesz

Avatar SowingSeason

16 sierpnia 2019, 18:03

@Mikrus19: ehh.. Np W CS'ie mid, wpisz sobie

Avatar stachu220

16 sierpnia 2019, 11:16

A później sam umierasz i jest głosowanie żeby ciebie wyrzucić...

Avatar massesd

16 sierpnia 2019, 08:19

Ja grający healerem z buildem drastycznie zwiększającym leczenie kosztem dmg

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2019, 08:41

@massesd: jaka gra?

Avatar massesd

16 sierpnia 2019, 08:51

Paladins

Avatar Dalek

16 sierpnia 2019, 10:35

@massesd: Pewnie masz na myśli item o nazwie Chronos.

Avatar massesd

16 sierpnia 2019, 10:43

@Dalek: nie, karty do Seris
U niej się chronosa nie opłaca

Avatar Dalek

16 sierpnia 2019, 10:46

@massesd: Aa no tak. Na Seris chronos nie opłaca się. Ma w sumie łatwiej w budowaniu się jeśli chodzi o itemki w grze.

Avatar massesd

16 sierpnia 2019, 10:47

@Dalek: Na seris polecam Master riding i Morale bost

Avatar Dalek

16 sierpnia 2019, 10:49

@massesd: Na razie preferuję Jenosa i Grovera. Seris może zagram, ale trochę za dużo graczy ją pickuje. Ta nowa Io to dobra konkurencja dla Seris.

Avatar ben1794

16 sierpnia 2019, 09:48

Kiedy jest 1 vs 5 i przeciwnik obstawił wszystkie wejścia, ale ty grasz Thermitem.

Avatar esterin

16 sierpnia 2019, 09:16

Raz na eliminacji 3v3 w overwatchu przeciwnicy żyli wszyscy a ja zostałem sam moirą, ale dzięki atakowi którym nie trzeba trafiać i samoleczeniu jakoś wygrałem, to było zajebiste uczucie

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2019, 20:23

Ja się kampie jak team zginie •-•

Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2019, 20:16

Czasem na koniec, kiedy zostaje jedynym żyjącym w mojej drużynie w For Honor to włącza mi się taki ultra instynkt, ale i tak zawsze ginę

Avatar andi12345

1 lipca 2019, 20:14

o mój boże ale rel

Avatar LOKO30

1 lipca 2019, 20:11

Odgłosy płaczu twojej drużynie bo wiedzą że przegrasz z tym hackerem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pozdrawiam świetliki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka